Discutii de interes local

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))

Nu ma , am fuzionat cu ei , asa aveau numele dinainte :) ...

Ce mai faci , apropo ?

glumeam ma,normal ca mi-am dat seama :p

ce sa fac,pierd vremea pe l17 si cat de curand o sa pierd vremea si pe 20...tocmai cand renuntasem,ma momeste cineva cu un cont frumusel care e cam greu de refuzat :p
tu ce mai faci? :)

ps:sa il saluti pe blue din partea mea,nu am mai vorbit cu el de cand am dat stergere cont :p
 

DeletedUser2821

Gata l-am salutat .

Bai si cat imi place mie externul si externul de la L15 , e cel mai mort :( ...
 

DeletedUser

am observat...deh,ce sa ii faci,piratii sunt de vina pentru asta (da tu albert :D )
 

DeletedUser33899

postez de unde vreau eu...de ce m-as ascunde?nu ma ascund..daca mie imi face placere sa postez de pe fracea is cool,atunci postez de pe fracea is cool.nu ma opreste nimeni. :)

hai spor la barbare :)
 

DeletedUser2821

pai ce sa-i faci mai michelle daca unii fug de actiune...asta este;)..ne mai ascundem ,mai supravietuim si tot asa.

Da , a dracu , las mai sunt (si suntem..) , ma serios , nu vezi ca aberezi , deci , in primul rand tu vrei sa lupti contra unui singur trib si ala de 40 mil dep uncte in conditiile in care voi aveati in jur de 400 k total .
Deci de 10 ori mai mare si cu toate astea , v-am lasat destul de mult timp ca sa castigati , si de unde ca tot nimic nu ati reusit .Cat ne-am batut 4 luni ? Mai mult ? Mai putin ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

usor michelle, intr`adevar, sunteti de 10x mai mici (ma rog, erati) ca noi, dar sa nu crezi ca lumea ataca mereu la 2 saptamani. Eu n`am mai auzit de un atac organizat acolo in zona k54-k44 de cateva luni. Cred ca e plictiseala. :(

Parerea mea.
 

DeletedUser2821

usor michelle, intr`adevar, sunteti de 10x mai mici (ma rog, erati) ca noi, dar sa nu crezi ca lumea ataca mereu la 2 saptamani. Eu n`am mai auzit de un atac organizat acolo in zona k54-k44 de cateva luni. Cred ca e plictiseala. :(

Parerea mea.

:))

Bine , plictiseala e si la mine sa ma apar ( nu ma refer neaparat la contul meu , ca iti dai seama ca stau sitter si eu cand un cont e atacat si nu numai eu sunt plicitisit toti suntem ) deci nu e un motiv , iar atacuri inseamna ca nu esti informat dar au fost :) .
 

DeletedUser32091

Da , a dracu , las mai sunt (si suntem..) , ma serios , nu vezi ca aberezi , deci , in primul rand tu vrei sa lupti contra unui singur trib si ala de 40 mil dep uncte in conditiile in care voi aveati in jur de 400 k total .
Deci de 10 ori mai mare si cu toate astea , v-am lasat destul de mult timp ca sa castigati , si de unde ca tot nimic nu ati reusit .Cat ne-am batut 4 luni ? Mai mult ? Mai putin ?


pai mane conteaza???? am muncit sa aducem harta in starea asta.....nu e problema noastra ca sunteti voi prea slabi...sau prea inactivi

ne-ai lasat timp???? mi-ar fi rusine sa spun asa cuvinte...ca ne-ai lasat sa castigam.....u stii prea bine ca eu atac cu grupa foarte des.....dar e greu ca un grup de 15-20 de oameni sa distruga 1 jucator,ajutat de 3 triburi(care mai stie ca atacam de la spioni)

dar totusi...daca ma uit bine acei colegi sunt la pamant acum...deci nu a fost nimic in zadar....

Asa ca daca erati asa buni cum va credeti,nu luptati doar 4 luni ci mai mult...dar voi doar cu gura sunteti buni ca in rest...liniste si pace;)

nu vreau sa ma cert cu tine...nu ma cunosti nu te cunosc...dar ai gura prea mare,si nu meriti acest lucru.

BAFTA
 

DeletedUser2821

3 triburi , poate doar daca eu , blu si bdm suntem fiecare cate un trib ...
Nu ne-a ajutat nimeni niciodata cu sprijin inafara de noi singuri , daca noi stim sa stoarcem si ultimul sat de aparare pentru un coleg e altceva ,afirmatia asta chiar m-a deranjat !

NU AM PRIMIT NICIODATA SPRIJIN DE LA NIMENI !

Iar grupa aia de 20-25 de oameni era de 3 ori cat tribul :)) + sprijin de la voi .
 

DeletedUser32091

michelle2007,cred ca stii bine la cine ma refer....la baby care era ajutat de armada,dacia,wt poate chiar si lethal dar aici nu ma pronunt;)

deobicei spun adevarul.....asa ca nu te mai supara.
 

DeletedUser2821

michelle2007,cred ca stii bine la cine ma refer....la baby care era ajutat de armada,dacia,wt poate chiar si lethal dar aici nu ma pronunt;)

deobicei spun adevarul.....asa ca nu te mai supara.

sa fim seriosi , baby de la noi avea majoritatea apararii , de la armada , care armada care era la voi :)) si este de fapt , si dacia , nu stiu , dar din cate stiu mai mult de 30-40 de sate nu a avut sigur , asa ca nu are rost sa mai continui .

baby v-a umilit pana nu l-ati banat si i-ati luat 200 de sate , nu ati facut nimic =)) . din cate mii de atacuri ati dat :) .
 

DeletedUser32091

sa fim seriosi , baby de la noi avea majoritatea apararii , de la armada , care armada care era la voi :)) si este de fapt , si dacia , nu stiu , dar din cate stiu mai mult de 30-40 de sate nu a avut sigur , asa ca nu are rost sa mai continui .

baby v-a umilit pana nu l-ati banat si i-ati luat 200 de sate , nu ati facut nimic =)) . din cate mii de atacuri ati dat :) .

vezi din cauza ca nu stii jocul stai si comentezi aiurea,

1 la mana cand era atacat baby,armada era dusman(spun ca armada avea ajutor la baby pentru ca am avut sitter la jucatori din armada)
2 tot atunci dacia,mai ales regele dac avea zeci de sate sprijin la el...pe granita..
3 tot atunci baby stia ca va fi atacat(ca am eu un spion dragut care nu stia sa-si tina gura) + ca baby era foarte bine pozitionat..cu foarte putine sate in zona mea...dar na daca nu prea ai stiinta jocului nu ai cum sa vezi lucrurile astea
4 nu ne-a umilit niciodata...pentru ca eu am alta strategie...in care voi mai ales u si angel ati cazut;),si asta se vede...ca toate zonele unde eu am organizat atacuri s-au cam colorat in albastru

da e adevarat ca am rupt pe ele peste 1k de atacuri...dar intreabarea CATE TRUPE DE APARARE ATI RUPT VOI?? ai incercat sa ti-o pui??
 

DeletedUser2821

Da , intra-devar , nu stiu , ce sa ii faci ma , nu toti putem fi asa buni ca tine :) ...
Sa facem doar atac si sa trimitem toate satele pe unu , wow , asa playeri rar vezi ma , vai ce imi doresc sa fiu ca tine , apropo , asta e prima ta lume , ca vad ca ai avant mare :))
Ma rog , vedem ce o sa fie in viitor :) din trecut in mare parte eu consider ca am luptat eroic .
Pe cand voi , nici pe departe , o sa vezi ce inseamna " marele efort " pe care l-ati facut ( stiti voi care .. ) , cand o sa aveti chiar toata harta unita si pusa pe voi , nu razboi cu 3 triburi si ele intre ele ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus