Spam-Mai 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser11436

numai tu? pacat...
fugi si mai adu jumatate din trib sa va dovediti valorile umane.


cred k o sa ajung vedeta de pe urma protozoarelor... :)))

Nu am nevoie de jumatate din trib pentru a dovedi ceva.Oricum, ca player ti s-a spus ca esti -1, nu inteleg, ce mai ai de comentat?:)
 

DeletedUser

Text original GhostMaster Vezi discuţiile
Pe data de 22 Mai asta va fii sambata se va juca marea finala Champions League: Bayern - Intern ce parere aveti de acest meci? Ce pronosticuri dati ?:>

Tin cu Interul, cred ca va fi un scor strans totusi, 1-0 sau 2-1.
 

DeletedUser21711

cu injuraturile te contrazic =)) nu cred ca ai jucat speed sa primesti injuraturi pt fiecare sat luat=))
cu bataia la fel exista si amenintari de la playeri din zona
deci ce sa zic din pct meu de vedere fotbalul este mai putin periculos decat triburile=))

Pai... am jucat si speed, dar, cine crezi ca mai apuca sa citeasca Mesajele ?
Pai.. exista doar amenintari... dar, de cunoscut nu te cunoaste, sa stie cui sa ii dea pumnul... nici macar orasul nu il stie...

La fotbal, toata lumea te vede... nu? Stie unde trebuie sa ajunga pumnul. Nu trebuie sa caute orasul, si persoana din oras caruia sa ii ajunga pumnul :)



mrmayster a spus:
In fotbal sunt accidente fizice dar daca joci prea mult triburi poti avea accidente mult mai grave ))) psihice. 20/30 lei/ora pentru un bilet..... credema ca e mai distractiv sa joci tu si sa se uite altii la tine


Ce accidente grave poti avea la Triburile? dai un click, si ti se rupe degetul nu? Intra o albina pe geam si te inteapa, faci soc anafilactic... altfel ce ti se poate intampla....? Accidente "psihice" sa fim seriosi, nu cred ca devii nebun, ca joci un biet joc.

"E distractiv sa te joci si sa se uite altii la tine" - da, e distractiv, se uita altii la tine, si , daca faci o greseala toata lumea te stie si te cunoaste :)
 

DeletedUser


in comparatie cu mascotele "-1" e foarte bine :))

iar tu poti sa arati in continuare pe forumul extern cat de odarlit te simti sau poti sa ti iei iubitul in brate si sa plangeti impreuna pentru "nedreptatea" pe care v am facut o. sau amandoua. mie putin imi pasa. nu mi plac gagicile de teapa ta si nu obinsnuiesc sa stau prea mult la barfa cu ele.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Tot cu Inter tin...go go go...:D;)

Eu nu sunt microbist, nu tin cu nimeni. Jucam fotbal in generala, basket in liceu, dar sa ma uit sau sa tin cu o echipa de la un sport anume, nici atat.:D

Ps: place biliardul, cand a fost campionatul de snooker m-am uitat si eu un pic, vai ce frumos jucau aia:X
 

DeletedUser11436

in comparatie cu mascotele "-1" e foarte bine :))

iar tu poti sa arati in continuare pe forumul extern cat de odarlit te simti sau poti sa ti iei iubitul in brate si sa plangeti impreuna pentru "nedreptatea" pe care v am facut o. sau amandoua. mie putin imi pasa. nu mi plac gagicile de teapa ta si nu obinsnuiesc sa stau prea mult la barfa cu ele.

Experienta dintre noi 2 difera Catalin, tu vei continua goana dupa sate si puncte, eu voi continua sa raman unul dintre cei priceputi, care pun jocul pe plan secund(desi experienta dintre noi este clar superioara:))
 

DeletedUser

pasarico lasa vrajeala. am inteles ca esti plin de experienta si ai o valoare inestimabila. altceva mai ai sa ne transmiti?
 
Sus