Lumea clasica...adormita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Vine sânge proaspăt pe clasică? :p

doreste doar :) fa rost de un cont cu macar 10 sate in granita , sau chiar in centru dusmanilor apoi ma cauti si vedem facem sa fie bine ;)

urssmircea
Puncte: 7.848.191
Loc: 13
Inamici învinşi: 103.415.253 (8.)
Trib: GOD



ca sa complectez si **-u daca trebuie :) locu 8 in curand locu 1 :) ...


Agresor: mrmayster
Origine: 140 Atacker (335|606) K63

Număr: 0 0 5000 0 100 1800 900 0 600 0 0 0
Pierderi: 0 0 5000 0 100 1800 900 0 600 0 0 0


Apărător: urssmircea
Ţel(direcţie): 54:45:42 (452|544) K54

Număr: 523687 653004 2394 860585 95497 407 0 255101 0 8744 1 3
Pierderi: 99 123 0 162 18 0 0 48 0 2 0 0



asta asa la caterinca ca nu aveam ce face cu deff ...


Agresor: urssmircea
Origine: 55:50:43 (503|554) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Apărător: normalos
Ţel(direcţie): 55:50:26 (506|552) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
mine (566|532) K55 1800 3800 0 1000 700 0 0 1000 0 430 0 0
Prada: 0/0
Adeziune: Scăzută de la 11 la -19


si aici ii frumos sa iti umilesti adversaru . sunt mai multe de genu ....


Side 1:
Tribes:
Players: urssmircea

Side 2:
Tribes:
Players: normalos


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 1
Diferență: 98
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
eeeeeeeee....nu a suportat atacurile care erau pe el, era in agonie saracutul :D

hahaha ai cumva o punguta si scoti replicile astea??


acum ca tot m-am lasat de clasica o sa va zic cum a stat treaba...
davyd nu mai juca pe clasica de ceva timp....dar am stabilit impreuna cu el sa nu zica acest lucru.
contul davyddoff a fost administrat de mine ceva timp....tocmai d-aia si innobilarile unor sate de pe contul meu initial(bogdan3L)
pana intr-o zi cand am stabilit ca nu mai am timp sa administrez acest cont imens...m-am sfatuit cu davyd care a dat stergere cont pana la urma.
la fel si cu contul meu Bogdan3L, care spre uimirea mea a fost spart, nu zic de cine.
am depus ticket...bla bla bla am ajuns cu contul banat :D ceea ce si vroiam.

iar ca sa-i raspund lu acvila provocare.....sa stii si tu ca atunci cand dai stergere cont nu prea poti sa te mai aperi....si nici sa vezi ce atacuri vin si cate sunt la numar...deci si in concluzie esti cam varza.
sincer am sperat sa animez putin lumea clasica, dar ce sa te faci cu oamenii care fug prin alte triburi doar ca sa aibe alianta sau pna cu tine.
apoi am tot sperat ca o sa iasa din acel trib...nimic, 2 luni de asteptare, de plictiseala....pana la urma am luat decizia corecta.
 

DeletedUser12991

o idee buna ,am scapat de gunoaie :)
parca miroase mai bine pe LC
 

DeletedUser

da marius, un gunoi in minus....balanele, sedere placuta la glina :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Ce sa zic frate total dezamagit de intorsatura pe care a luat-o acesta lume Imi pare rau sa vad oameni care candva erau colegi de trib sa ajunga sa se paruiasca in asa mod pe unde se intalnesc :(
La cine te referi bogdenele cu contul spart la Costy ??????
 

DeletedUser

Primul si ultimul meu post aici desi joc de vreo cativa ani...
Cred ca am dobandit destula credibilitate in ochii celor care au jucat alaturi de mine si de aceea imi permit sa fac observatia urmatoare: unde e multa stiinta a jocului este, din nefericire, si inceputul sfarsitului. Mai clar: cine joaca bine ajunge inevitabil sa nu mai aiba ce ataca asa ca da in iubirea de ...satele vecinului. Am vazut multe dar nu am crezut vreodata ca jucatori pe care ii credeam (in naivitatea mea) apropiati mie ca mod de gandire, sa imi atace satele in momentele tulburi doar pe considerentul ca stiau ca nu mai joc de ceva vreme. Nu acuz, tactic miscarea este foarte corecta. Nu sunt insa de acord cu moralitatea gestului.
Sa n-o lungesc: cine o duce azi foarte bine sa doarma cu grija.

Daca doreste cineva sa imi insire ce nemernicii am facut cat am jucat este invitatul meu. Din punctul meu de vedere, dupa judecata mea morala si dupa valorile la care ma raportez ma consider destul de fair-play... Dar niciodata nu se stie de unde sare iepurele...
 

DeletedUser

Primul si ultimul meu post aici desi joc de vreo cativa ani...
Cred ca am dobandit destula credibilitate in ochii celor care au jucat alaturi de mine si de aceea imi permit sa fac observatia urmatoare: unde e multa stiinta a jocului este, din nefericire, si inceputul sfarsitului. Mai clar: cine joaca bine ajunge inevitabil sa nu mai aiba ce ataca asa ca da in iubirea de ...satele vecinului. Am vazut multe dar nu am crezut vreodata ca jucatori pe care ii credeam (in naivitatea mea) apropiati mie ca mod de gandire, sa imi atace satele in momentele tulburi doar pe considerentul ca stiau ca nu mai joc de ceva vreme. Nu acuz, tactic miscarea este foarte corecta. Nu sunt insa de acord cu moralitatea gestului.
Sa n-o lungesc: cine o duce azi foarte bine sa doarma cu grija.

Daca doreste cineva sa imi insire ce nemernicii am facut cat am jucat este invitatul meu. Din punctul meu de vedere, dupa judecata mea morala si dupa valorile la care ma raportez ma consider destul de fair-play... Dar niciodata nu se stie de unde sare iepurele...

nu ai facut nemercnicii silviu, pentru mine ai fost si vei ramane unul din oamenii ce au coloana pe aceasta lume reala (inclusiv jocul acesta). imi pare rau la ce s-a ajuns acum pe clasica si iti doresc numai bine in tot ce vei face pe viitor.
poate daca multi erau asemeni tie, altfel stateau lucrurile...
 

DeletedUser8343

Sau lasati spamul pe aceasta rubrica daca nu vreti sa o inchidem.
 

DeletedUser

Primul si ultimul meu post aici desi joc de vreo cativa ani...
Cred ca am dobandit destula credibilitate in ochii celor care au jucat alaturi de mine si de aceea imi permit sa fac observatia urmatoare: unde e multa stiinta a jocului este, din nefericire, si inceputul sfarsitului. Mai clar: cine joaca bine ajunge inevitabil sa nu mai aiba ce ataca asa ca da in iubirea de ...satele vecinului. Am vazut multe dar nu am crezut vreodata ca jucatori pe care ii credeam (in naivitatea mea) apropiati mie ca mod de gandire, sa imi atace satele in momentele tulburi doar pe considerentul ca stiau ca nu mai joc de ceva vreme. Nu acuz, tactic miscarea este foarte corecta. Nu sunt insa de acord cu moralitatea gestului.
Sa n-o lungesc: cine o duce azi foarte bine sa doarma cu grija.

Daca doreste cineva sa imi insire ce nemernicii am facut cat am jucat este invitatul meu. Din punctul meu de vedere, dupa judecata mea morala si dupa valorile la care ma raportez ma consider destul de fair-play... Dar niciodata nu se stie de unde sare iepurele...


Nene Silviule imi pare rau ca tarziu te-am cunoscut, un om care merita tot respectul, asemeni tie putini sunt! INSA unii au profitat de numele si contul tau pe clasica :(
 

DeletedUser11978

Dragi colegi,

am vazut tarziu aceasta discutie din aceasta cauza am sa explic lumii ce s-a intamplat.

In momentul cand am dat stergere cont nu aveam nici un atac acest lucru il pot confirma anumiti player ca au avut sitter la mine

Trecand la subiectul urmator:

aquilla inainte de a vorbi gandeste-te bine ca u ai fost ala care ai fugit ca un las in alt trib cand erai atacat... sa fug ca intemeietor mi-ar fi rusine sa mai ridic capul... asa ca te rog sa iti vezi de treburile tale oricum esti cel mai slab jucator. Daca intradevar erai razboinic in momentul cand noi am iesit din EC puteai iesi si tu si sa ne atacam dar ai preferat sa stai la adapostul UNITED-ului... e bine la caldurica? :)) Si acu vii cu posturi de genu care le-am vazut in paginile precedente... esti patetic.

godzilla ar fi mai bine sa te abtii si u ptr ca ai fost al treilea membru care a fugit in UNITED... asa ca gura mica joc de glezne.

manty stie toata lumea cate puncte a pierdut... pacat Marius ai intrat in anturajul care nu trebuia erai un baiat OK pana cand sa ajungi cu aquilla(marele conducator fugar :)))

Despre contul bogdan3l intradevar a fost spart de catre luneta99 dar din fericire s-a sters si el :))

Acum in incheiere tot respectul pentru membri ceilalti de pe clasica aveti respectul meu chiar daca ati fost dusmani sau aliati dar cei trei membri de mai sus sunt prea slabi ca sa reziste pe harta.

Succes in continuare tuturor player-ilor.

Cu respect:
David
 

DeletedUser12991

cand insisti pentru a dovedi ca esti MINCINOS nu este nevoie de eforturi prea mari nea David
EDITAT TT

EU NU AM FUGIT IN UNITED

este nevoie de argumente suplimentare ?

Triburile.ro Profil Jucător: Godzilaa (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
BURN Omerta 29th March 2008 - 23:30:48 218,636
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13393

Lasa caracterul nostru, ca se vede caracterul tau, ce tot incerci atat sa te scuzi de ceea ce ai facut?
Mai lasane cu vrajeala asta de 2 lei a ta, incerci sa iti cauzi scuze pentru faptul ca ca nu ti-a iesit miscarea cu atacarea noastra pe la spate, miseleste, sau ai uitat ca inainte de a ne atacat cu 2 zile am vorbit la telefon si erai cel mai bun aliat?
Asta nu o zici sa o afle lumea?

Voiai sa ne luptam cu marele las Davyddoff in conditiile in care voi aveati 30 de conturi doar cu sate de atac si noi cu ele goale, asa cum ati facut atunci cand ne-ati atacat si nu ati fost in stare sa ne luati decat 2.000.000 de puncte in conditiile in care noi ne aparam doar cu 100 de lance si 100 de spada ca restul trupelor erau la 100 de ore distanta. Cine este ala patetic? In locul tau as disparea de tot de pe jocul asta, mare conducator de trib ce esti. Mi-ar fi rusine sa mai scriu si pe forumul asta extern
 

DeletedUser13393

si nu ar trebui sa te bufneasca rasul de neputinta in care va-ti scaldat, reusin sa luati doar 200 de sate din 2000 in 48 de ore sate care erau goale.
 

DeletedUser

uite cine a revenit pe forum, unu care si-a dat stergere de cont.

pai davidel baietel si tu toata sleahta ta de lasi si terminati...daca erati asa smecheri si spuneti ca eu am fugit si etc, de ce nu ati dat in mine odata ce erati in tribul NF (auzi la ei, neinfricatii, ce gluma buna....de la niste lasi)

daca tot vrei sa dai in mine de ce nu ai iesit din ec sa te lupti cu mine...era si greu, tu cu 5000 de sate si eu cu 1000, tot eu sunt las

tu ai intrat in ec ca sa ceri sa fiu atacat...de catre 100000 de sate , eu avand 1000...cine e lasul, eu sau tu?

daca erai asa cu capsa pusa, puteai sa imi zici in fata, hai ma facem 1 la 1 si vedem care are dreptate daca prin vorbe nu ne intelegeam desi eu credeam ca suntem aliati...m-am inselat.

imi pare rau ca te-am sustinut si ca te-am ajutat...regret aceste fapte. apropo, tu ai dat stergere cont dupa ce te-am atacat noi, pana atunci ai stat bine mersi pe cont...cine e las iar? exemple pot fi multe si toti de pe clasica le stiu, deja nu e necunoscut caracterul tau...si daca nu ma crezi intreaba-i pe toti si ai sa vezi.
 

DeletedUser

si daca esti barbat si om de caracter, de ce nu m-ai sunat pe skype sau la telefon sa discutam si sa vedem care e problema, daca era sa vorbeasca armele, nu ma suparam, doar asta e jocul....e joc de razboi, strategie, etc.

putem vorbi oricand vrei la telefon sau pe skype si rezolvam conflictele...nu-mi place jignirile intre doi oameni care in trecut au fost prieteni.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus