Spor sau S R?

DeletedUser

Da , nu cred ca topic isi are rostul :D

Aici intervine James Dunnes si zice : Stim bine ca acesta este un razboi de durata , un razboi care va fi dominat de S R pana se ajunge la jucatorii care sunt cu adevarati painea tribului , cei care tin sittier la cei inactivi..

Vom trai si'om vedea.
 

DeletedUser

Zic Spor, pentru ca sunt in numar mare si au un plus fata de S R prin faptul ca ataca "la rece"...:) Oricum succes ambelor tabere.
 

DeletedUser


ai nimerit-o tare cu titlul...:eek: ar fi trebuit sa mai deschizi catea thread-uri ca sa te apropii de realitate.
un Spor vs SUAT
un Spor vs TOP
un Spor vs MAGIC!
...

nu stiu de ce iti pui intrebarea asta! Spor-ul a dovedit ca este un trib puternic prin faptul ca a rezistat atata timp cu razboaie pe toate granitele... si acum vine unul destept-nevoie-mare si zice ca am avut si aliante...:rolleyes:
 

DeletedUser

Tacutul. ar cam trebui sa faci ce zice nickname-ul tau. Omul s-a legat in principal de un singur razboi, nu vad S R sa fie gata de zile ca sa te poti lauda atat de mult pe cat o faci. Spor rezista, insa nu avanseaza. Probabil spre viitor va fi ceva, insa nu sari cu gura mare unde nu prea iti ai rostul...
 

DeletedUser

ai nimerit-o tare cu titlul...:eek: ar fi trebuit sa mai deschizi catea thread-uri ca sa te apropii de realitate.
un Spor vs SUAT
un Spor vs TOP
un Spor vs MAGIC!
...

nu stiu de ce iti pui intrebarea asta! Spor-ul a dovedit ca este un trib puternic prin faptul ca a rezistat atata timp cu razboaie pe toate granitele... si acum vine unul destept-nevoie-mare si zice ca am avut si aliante...:rolleyes:

nu mai bine i-as pune numele Spor vs S R TOP SUAT MAgic PAAA ?
 

DeletedUser

De ce mereru e Spor vs all tribes ?


Spor S-TEAM

Spor
Spor-M
Spor-T
Spor-E
Spor-R
Spor-S
Spor-B
Spor-Q

Vs Top 5 + academiile.
 

DeletedUser

vorba aia, razboiul lor e si razboiul nostru pentru ca ce se intampla acolo conteaza aici :)
 

DeletedUser

De ce mereru e Spor vs all tribes ?


Spor S-TEAM

Spor
Spor-M
Spor-T
Spor-E
Spor-R
Spor-S
Spor-B
Spor-Q

Vs Top 5 + academiile.

pai da,dar si suat are 6 academii,sr are 4 academii,magic are 4 sau 5 academii,han are 3-4 academii,immo are academie,top e singura fara academie :)
 

DeletedUser

foarte tari astia din Spor daca se bat cu toata harta

PS: am mai vazut un asemenea trib acum vreo 2 ani care a declarat razboi tuturor triburilor de pe harta
a rezistat f putin o luna sau doua :))
 
Sus