Spor sau S R?

DeletedUser

trimiteti toata armata la ei.
ca "e grele" si cu satele de barbari pe urma. sa facem treaba cu cap daca o facem :D
 

DeletedUser

pai ei tot trimit armatele la noi...si tot degeaba :D

cred ca ar fi cazul sa mai schimbam,sa trimitem si noi la ei...poate asa o sa functioneze
 

DeletedUser

foarte tari astia din Spor daca se bat cu toata harta

PS: am mai vazut un asemenea trib acum vreo 2 ani care a declarat razboi tuturor triburilor de pe harta
a rezistat f putin o luna sau doua :))

Este mai greu pana rupi doi trei jucatori de tot si restul din instinct o iau la pascut si alti dau stergere :))
 

DeletedUser18538

foarte tari astia din Spor daca se bat cu toata harta

PS: am mai vazut un asemenea trib acum vreo 2 ani care a declarat razboi tuturor triburilor de pe harta
a rezistat f putin o luna sau doua :))

Pfff, uite alt erou.Tu ai habar despre ce vorbesti?
 

DeletedUser34930

---

S R a demonstart de multe ori ca este un trib puternic...

Succes S R...
 

DeletedUser

nu vreau sa fiu *partash* ...insa Spor...cam duce crucida sa pe mai multe fronturi si cu mai multe triburi,familii,academii pe cand SR tot ce are mai bun,toata fortza tribului e concentrata numai pe Spor...cred ca ar trebui sa nu va pripitzi sa spunetzi SR...a demonstrat...sau care si cum e trib mare(pariez ca textele astea puerile le baga aia *mici* sau de simpatizantzi,instigatori etc)...intr'un trib mare...pot aparea mereu *surprize* chiar si interne asa ca sincer comentariile de gen nu cred ca'si au rostul,sunt ceva gen: fratemiu'l bate pe fratele tau ca e mai mare si...a facut si armata;) eu le urez doar...succes ambelor triburi:)
 

DeletedUser

Pfff, uite alt erou.Tu ai habar despre ce vorbesti?

eu defapt facusem un compliment tribului Spor ca au curajul sa se razboiasca cu atatea triburi ;)
si in acelasi timp am facut precizarea ca am mai vazut un trib asemanator care s-a 'spart' repede (conditiile hartii erau altele, era alta lume ,jucatorii era de alta calitate, alti factori, etc...)

si uite ca nu sunt niciun erou, iar tu esti pe langa...
 

DeletedUser

la o harta care arata cam asa:
bvnvbnbvnbvn.png




familia Spor se poate lauda cu o statistica :

Side 1:
Tribes: Spor f.
Players:

Side 2:
Tribes: toti.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2,518
Tabăra 2: 3,518
Diferență: 1,000


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 21,208,907
Tabăra 2: 30,096,523
Diferență: 8,887,616



concluziile le trageti fiecare in parte. parerea mea proprie si personala e ca inca stam bine. :)
acestea fiind spuse va urez Spor la sate(colegilor)!
 

DeletedUser16195

Familia Suat are aproape jumatate din diferenta satelor pierdute de voi in fav. acelor triburi

Side 1:
Tribes: SUAT SUAT2 SUAT3 =CD= =C-D=
Players:

Side 2:
Tribes: Spor Spor-M SPOR-T Spor-E Spor-S Spor-B Spor-Q
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 665
Tabăra 2: 196
Diferență: 469

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,848,260
Tabăra 2: 1,578,037
Diferență: 4,270,223

chart


Concluzia o trageti singuri
Cam nasol cred eu , daca au ajuns sa se dea mari ca n'au pierdut mai mult de 1000 de sate :)))
acestea fiind spuse va urez Spor la pierdut sate in continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

linisteste-te prazlea..daca era suat in situatia asta,tu apelai pe la cunostinte sa-ti faca rost de invitatie...de mult..
 

DeletedUser16195

Pacala , daca nu ma cunosti mai bine nu mai vorbi

PS:Am fost in situatia in care eram inconjurat aproape complet de epava Teuton si uite ca n'am schimbat barca , ce alt exemplu mai vrei ?
 

DeletedUser11365

nu ma refeream la tine..cand am zis "apelai pe la cunostinte",era ca urmare a destramarii tribului,nu a plecarii tale...normal ca nu schimbi barca cand ai sprijin de la un trib mare care are un singur razboi..ar fi culmea..
 

DeletedUser

ascanyo:
acum zi-mi ce granita are tribul SUAT, daca nu sunt prea indiscret. ca sa nu te mai obosesti tu, fac eu o harta:
suat.png


aveti conflicte pe un sfert din granita voastra(mai putin), sunteti aliati pana si cu partea opusa a hartii(Han, TOP, IMMO) din disperarea voastra de a ne distruge si va laudati ca aveti cu 400 cuceriri mai multe fata de un trib care are razboaie pe toata granita, cu celelalte triburi din top 5 plus zecile de academii ale lor si care rezista, chiar se prezinta admirabil la atacurile ce s-au organizat asupra sa. :rolleyes:

In plus, nimeni nu "s-a dat mare" cu faptul ca la atatea razboaie am pierdut mai mult cu 1000 sate in plus fata de cate am luat. E o diferenta intre a te da mare si a analiza situatia in ansamblul ei. inteleg ca iti convine sa postezi statistici, dar sa fii in situatia noastra paote ai intelege.poate.

Ai o logica sublima, dar...(I.L.caragiale-indiciu)

P.S. Esti si off-topic. ;)
 

DeletedUser

Aveti razboaie cu toata harta pentru ca multi dintre jucatorii familiei SPOR sunt parsivi in primul rand.In al doilea rand nu au tupeul necesar sa recunoasca anumite lucruri foarte importante.
Si-au batut joc de munca noastra acum ceva timp,iar acum poate regretati.Este problema voastra ce faceti,chiar nu ma intereseaza:)

Nu pot spune ca sunteti jucatori slabi,dar trebuie sa recunoasteti ca acest razboi l-ati pierdut.Intradevar luati sate de la dusmani,dar nu avansati pe granita si acest lucru se observa.:D
 

DeletedUser11365

Aveti razboaie cu toata harta pentru ca multi dintre jucatorii familiei SPOR sunt parsivi in primul rand.In al doilea rand nu au tupeul necesar sa recunoasca anumite lucruri foarte importante.
Si-au batut joc de munca noastra acum ceva timp,iar acum poate regretati.Este problema voastra ce faceti,chiar nu ma intereseaza:)

vorbe in vant..daca ai ceva de zis,da-le pe fata sa vedem cum sta treaba..faci referire la o perioada in care deciziile nu iti apartineau,nici tie,nici viperutei..vorbesti din ce ai auzit/citit prin ziare..desigur,o astfel de atitudine nu ma mira,e relativ raspandita in jocu asta:)...
 
Sus