C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

vine sezonul de produs și in UK.Să o iei și pe domnișoara mine .
 

DeletedUser4533

sa ne bucuram daca prindem 2-3 saptamani de vreme buna anul acesta:D
 

DeletedUser29658

sa ne bucuram daca apucam sa jucam 2-3 saptamani L 17 daca merge in halul asta serverul. Daca o mai tine asa, m-au pierdut de client CP
 

DeletedUser8437

Mai exista, dar nu aici, mai dau si ei cate un atac din cand in cand, nu stiu pe unde sa asi goleasca satele, si le trimit la mine:p


dar in fine, nici o fapta mareata in ultimul timp nu am vazut de la ei....


probabil si-au luat vacanta vreo 2-3 saptamani, dupa care asi vor mai lua cateva, si tot asa:))
 

DeletedUser5970

Side 1:
Tribes: PAAA
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 9
Diferență: 91

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 938,731
Tabăra 2: 60,896
Diferență: 877,835

chart


;)
 

DeletedUser8437

Buaaaaa, de ce trebuia sa ai trezesti pe astea:(

Sau nu iai trezit, probabil ca asi fac somnul de frumusete pe undeva....


Bravo PAAA, bravo tuturor.....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MaGic! MaGic?
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,842
Tabăra 2: 1,363
Diferență: 479

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 15
Diferență: 69

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,389,885
Tabăra 2: 9,738,327
Diferență: 5,651,558

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 772,607
Tabăra 2: 114,540
Diferență: 658,067

chart
 

DeletedUser32121

cam asa arata pe L17 acest razboi

Side 1:
Tribes: PAAA
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 289
Tabăra 2: 93
Diferență: 196

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,667,923
Tabăra 2: 738,431
Diferență: 1,929,492

chart
 

DeletedUser32121

parca imi pare rau c l-am facut pe bietul aallexx sa renunte la joc , trebuia sa-l mai tinem abia ne aduna si noua ceva sate mai multe....cand era in top atunci l-am scos din carti :))

candva avea la profil tin minte o poza cu o oaie alergand si cateva cuvinte ce spunea ca vine dupa noi si urca in top ...acum trebuia sa mai fie prezent sa-i arat cum sta treaba cu lupul intre oi :))

lup-oi.jpg
 

DeletedUser

tu te-ai apucat sa te lauzi cu ce ii faci CK-lui la cateva luni dupa ce 80% din membrii tribului s-au lasat de joc?
 

DeletedUser

tu te-ai apucat sa te lauzi cu ce ii faci CK-lui la cateva luni dupa ce 80% din membrii tribului s-au lasat de joc?

Important este ca iei au ramas deci au iesit invingatori :))
ca pe voi va doborat timpul si altceva nu are importanta :p
 

DeletedUser

parca imi pare rau c l-am facut pe bietul aallexx sa renunte la joc , trebuia sa-l mai tinem abia ne aduna si noua ceva sate mai multe....cand era in top atunci l-am scos din carti :))

candva avea la profil tin minte o poza cu o oaie alergand si cateva cuvinte ce spunea ca vine dupa noi si urca in top ...acum trebuia sa mai fie prezent sa-i arat cum sta treaba cu lupul intre oi :))

cand juca allexxx si era in top tu te zbateai pe loc 5000+ ,bine ca ti-a revenit zambetul pe buze ,stii vorba aia "niciodata nu e prea tarziu":)

@ felicitari pt statistici mai baieti ,,timpul le-a rezolvat pe toate :D

@ cata ,lasa-i macar acum sa se bucure si ei :p
 

DeletedUser5970

Extraordinar ce replica ai reusit sa dai, deja resemnat, lasati-ne sa ne bucuram :rolleyes:
Mergi in spate cu ceva pagini bune si o sa vezi ca PAAA v-a dat lectii inca de la inceput, ca s-a aprofundat statistica, e altceva ;)
 

DeletedUser32121

cand juca allexxx si era in top tu te zbateai pe loc 5000+ ,bine ca ti-a revenit zambetul pe buze ,stii vorba aia "niciodata nu e prea tarziu":)

@ felicitari pt statistici mai baieti ,,timpul le-a rezolvat pe toate :D

@ cata ,lasa-i macar acum sa se bucure si ei :p



nu te supara copile.asta inseamna ca i-am dat o lectie sanatoasa , degeaba era pe locu de top si eu pe 5000, pana sa dea de mine nu cunoscuse gustul infrangerii, cum a inceput sas piarda sate din pricina mea a inceput sa intre in panica , am simtit asta la el si nu a mai avut incotro, se credea bun, ataca, ataca si iar ataca, nimeni nu avea curajul sa atace vazandu-l cu multe sate, uite ca nu i-a mers, si so dussss....yapp :p , ai fermuoar ...???? trage-l ! shht


app!
sti cum este proverbul acela.. buturuga mica rastoarna carul mare, a sa si cu el , va urma si tribul la fel ,deja ne simt rasuflare in spate , venim calare spre directia CK
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32121

pss.
hai sa ne vedem de joaca , cand cineva incearca sa dea replica la un atac , asta inseamna ca il macina ceva , la tine chiar nu inteleg ce..a.posibil invidia...asta este
bafta pe viitor si nu incerca sa dai dovada de..... nu isi are rostul .trb sa il lasi pe el sa vorbeasca sau care cumva si-a luat vorbitor si nu stiam ...???
 

DeletedUser

army, vezi-ti de dat comenzi la tine in sate. ca sa nu te mai chinuie talentul sa iesi sa postezi prostii pe extern, da comenzi doar divizibile cu 17, ca asta e numarul care poarte ghinion CK-lui si poate te ajuta.
acum pe bune, tu cine esti? si cine te crezi? ai chef de jucat impotriva CK-lui, anunta-ne si intra pe langa oricare din noi pe o lume viitoare. sau, continua cu provocarile si fa-ne pe cativa dementi sa mai intram just 4 fun pe cate un cont si sa iti aratam cat esti de n00b.
tu acum te-ai trezit mare smecher ca ai innobilat pe unu care nu mai joaca dinaintea mea? bravo, mare realizare si ti-a luat mult sa descoperi ca acolo nu se mai joaca de niste luni. ai nota 10 de la mine ca m-ai facut sa rad in seara asta, stai jos.

Important este ca ei au ramas, deci au iesit invingatori. :))
Ca pe voi v-a doborat timpul si altceva, nu are importanta.:p
sefu, vezi ca ai optiune de edit... si eu iti dau hint-uri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Ita, s-au umflat muschii pe mine :p
Bre ro army, le acorzi prea multa atentie, vremea lor a trecut :D
 

DeletedUser32121

fuse si se duse ....waiiii ...am zis ceva mai pe sus...ma plictisiti..am jucat si pe alta lume ..undeva eram cu voi aliati intr-un trib condus de unul care habar nu avea cum sta treaba cu triburile . i-am aratat inainte sa dau acolo stergere cont cu un puctaj la 4 sate ridicate i-am saltat 2 sate din cele 25 pe care le avea , dintre care satul principal , deja se panicase, asa ca sunt satul de voi , vedeti-va de treaba sunteti in plus ...
 
Sus