Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii: Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?​


V-aş ruga să scrieţi şi să motivaţi alegerea facută.
 

DeletedUser33318

Ca sa stim ce votam ar trebui sa stim ce inseamna bun sau rau la nivel de triburi... ca si romania e o tara buna (frumoasa).... dar ...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Poll-ul asta e facut putin gresit deoarece nu vor fi date niste raspunsuri obiective cu privinta la cel mai bun trib. Exemplu Opteron, care inca mai viseaza la TSL , cai verzi pe pereti..
 

DeletedUser17395

Poll-ul asta e facut putin gresit deoarece nu vor fi date niste raspunsuri obiective cu privinta la cel mai bun trib. Exemplu Opteron, care inca mai viseaza la TSL , cai verzi pe pereti..

Nu puteam sa zic Fotr ca radeau si curcile de mine :|
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu stiu ce ai tu cu tribul ala. Cat timp au jucat toti , v-am rupt capul voua TSL-istilor , asa ca , vorba lui getjar, ciocu mic si joc de glezne cu tesla ta :D
 

DeletedUser33089

teoretic tribul care este pe primul loc este cel care este cel mai bun de pe lume dar in realitate tribul cel mai bun este cel care este cel mai activ si castiga razboaiele chiar daca tribul cu care se lupta este la fel de mare sau de 2-3 ori mai mare decat el..:D

restul ce se tot vorbeste este can can =))
dupa parerea mea.. TSL s-ar plasa intre primele 4 locuri de pe lumea 7...dat fiind ca a rezistat atata celor din H.K.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da am auzit si eu de ei, au facut astia si desene animate dupa ei, asa de venerati erau :))

Oricum la sfarsit de tot, cel mai bun trib va fi cel de barbari, si asta nu o poate contesta absolut nimeni :D
 

DeletedUser17395

teoretic tribul care este pe primul loc este cel care este cel mai bun de pe lume dar in realitate tribul cel mai bun este cel care este cel mai activ si castiga razboaiele chiar daca tribul cu care se lupta este la fel de mare sau de 2-3 ori mai mare decat el..:D

restul ce se tot ** este can can =))
dupa parerea mea.. TSL s-ar plasa intre primele 4 locuri de pe lumea 7...dat fiind ca a rezistat atata celor din H.K.

SI care ar fi fost primele 3 ?:).
Gabyta pacat ca isi dau cu parerea despre TSL toti neavenitii ca tine :). Pai ce trib ai condus tu ma , ca stapanii inelari aia numai trib nu erau. Va laudati ca mai luati din cand in cand sate de la 2-3 jucatori cati erau pe granita cu voi. Of .....nasol de tine sa nu ai si tu glorie cum au altii =)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai tu ce glorie ai ma noob? :)) ca ati plecat ca lasii de frica sa nu va facem de ras , v-ati sters conturile, asta e glorie ma? :))) ca pierdeati suta de sate zilnic la hk, si mai pierdeati si la noi cam tot atatea... ma lasi dreaq? :))
 

DeletedUser17395

Pai tu ce glorie ai ma noob? :)) ca ati plecat ca lasii de frica sa nu va facem de ras , v-ati sters conturile, asta e glorie ma? :))) ca pierdeati suta de sate zilnic la hk, si mai pierdeati si la noi cam tot atatea... ma lasi dreaq? :))

DU-te tare ma lesinatura, tu nu vezi ca astia micii ramasi in TNT invata la istorie de Opteron si Open Mind, ce drac, cand aud de gaby, mai zice unu din cand in cand, pai gabi e verisoru pistruiat de la tara, sau gabi e mama lui flori de la gradinita :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai ii invata prost mai teo, ii invata sa innobileze intern, sa ia barbare , sa vorbeasca urat , cam asta inveti de la TSL :)) Asa vezi tu educatia tribala progresand? D-aia ii vezi saracii ca ataca cu lanciile si trimit sprijin berbecii, ca invata despre voi astia doi de O sau de 0 :))))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vorba Baubau-lui:Te doare capu!...cand il vezi pe gabitza,copilu minune pe forum,vezi doar spam,nimic in legatura cu topicul.Sincer acum Da-TSL a fost cel mai bun trib de pe lumea 7,cat timp a fost activ....balivernele alea cu HK rup,sparg,inobilez TSL preluat de la o vreme si de "maretul" trib Fotr sunt lectii care se predau acum la istoria triburilor,despre ce ar trebui sa nu zica si sa nu faca un trib!Ca acum Diablo e pe locul 1 e doar meritul lor ca au rezistat sa JOACE pana acum!Jucatori buni au fost in toate cele 4 mari triburi(TSL-Diablo-HK-Viking),diferenta era si este ca raportat la numarul de jucatori/trib in TSL nu erau atatea petarde/inactivi cati au fost si inca sunt pe harta!

Gaby,fara suparare dar tu pe harta nici nu ai contat,doar pe aici pe forumuri ce te baga lumea in seama sau te bagi tu in seama ;) k in rest..... :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ha cine vorbea :)) necunoscutul de nicaieri :)) daca nu eram asa important nu imi mai dadeai atentie bre vndhl sau cum te-o chema :D

TSL n-a fost niciodata cel mai bun trib de pe harta , era cel mai bun doar in viziunea voastra pentru ca va credeati buricul pamantului , mari jucatori, mari zeitati, dar va tremurau picioarele cand intra getjar in actiune asa ca nu ma lua cu texte d-astea.

De acord, tribul cel mai bun e Diablo la ora actuala , desi imi pare rau sa spun asta, nu mi-e rusine s-o recunosc. Dar pana la tesle , hmmm mai e cale lunga, nici macar la nivelul tribului FotR nu v-ati ridicat , dovada fiind faptul ca in granita cu noi erati praf. Dar nu are rost sa mai zic ca nu sunteti singurii care au fost praf in granita cu noi... au mai fost alte zeitati de 4-5 ori mai mari ca noi care se laudau ca ne scot intr-o luna de pe harta dar au disparut cu coada intre picioare :D

Acum in incheierea discursului, bre vndhl, opteron, etc care mai sunteti pe aici, TSL nu mai exista decat in imaginatia voastra si in amintirile voastre , pe harta ati clacat !
 

DeletedUser17395

Ha cine vorbea :)) necunoscutul de nicaieri :)) daca nu eram asa important nu imi mai dadeai atentie bre vndhl sau cum te-o chema :D

TSL n-a fost niciodata cel mai bun trib de pe harta , era cel mai bun doar in viziunea voastra pentru ca va credeati buricul pamantului , mari jucatori, mari zeitati, dar va tremurau picioarele cand intra getjar in actiune asa ca nu ma lua cu texte d-astea.

De acord, tribul cel mai bun e Diablo la ora actuala , desi imi pare rau sa spun asta, nu mi-e rusine s-o recunosc. Dar pana la tesle , hmmm mai e cale lunga, nici macar la nivelul tribului FotR nu v-ati ridicat , dovada fiind faptul ca in granita cu noi erati praf. Dar nu are rost sa mai zic ca nu sunteti singurii care au fost praf in granita cu noi... au mai fost alte zeitati de 4-5 ori mai mari ca noi care se laudau ca ne scot intr-o luna de pe harta dar au disparut cu coada intre picioare :D

Acum in incheierea discursului, bre vndhl, opteron, etc care mai sunteti pe aici, TSL nu mai exista decat in imaginatia voastra si in amintirile voastre , pe harta ati clacat !

Ma gaby din flori, TSL chiar exista, uita-te jos la semnatura mea, futr si hkk nu ii vad activand pe nicaieri, asa de buni prieteni ati fost incat nici buzz pe mess nu va mai dati...
Si scz ca iti zic dar futr chiar a fost o petarda de trib :), no offence.....petarda petarda, pai vechiul meu trib RA va scotea de pe harta daca jucam 1 vs 1 .. Tot il lauzi pe ryla ala ca e cel mai bun jucator, pai scuza-ma daca pe ala il lauzi, imi dau seama cat de duce capul....
Apuca-te de pariuri, poate acolo mai misti =)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Petarda aia de trib ti-a pocnit tribul tau de cate ori a avut ocazia asa ca mai taci dreaq din gura ca vorbesti din povesti. Bai chiorule aici e vorba de lumea 7 pe .ro , nu ma lua cu balivernele tale de la englezi sau unde aveti voi trib :)) Si care e problema cu ryland? nu te inteleg, v-a dat clasa la toate capitolele si inca va da ...ciocu mic si joc de glezne :)))
 

DeletedUser

:)) pe cine a pocnit fotr ma?:))din cate stiu in statistici erati pe + cu 10 sate sau ceva de genu...in conditiile in care tsl avea o granita imensa cu hk...si jucatorii atacati de tsl erau dati afara din fotr...;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus