Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

Gabyy explicami si mie ce vroiai tu sa zici aici?
te contrazici in doua comentarii ...
asta este primul comentariu:"a fost si pe locul 3 la un moment dat si a trecut cu mult de 100 de milioane sau ce zici tu acolo...."

si al doilea este acesta :) "E vorba de ceva mai multa vreme in trecut, noi aveam vreo 20 si ceva de milioane si "dusmanii" undeva pe la 100 de milioane"


na spune-mi si mie tu stii sa citesti ce scriu eu sau doar vorbesti si spui la om sa taca atata timp cat citesti comentariul meu pe portiuni si apoi zici ce vrei tu si ajungi sa te contrazici in 2 comentarii..
am dreptate sau nu?=))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mai omule , ca sa intelegi un lucru :

eu unul chiar daca joc pe lumea 7 de cam 2 ani nu cred ca am vazut acel trib cu un punctaj f mare..nu cred ca ajunsese la 100 de milioane de puncte(poate exagerez)

a ajuns , si a trecut cu mult de acel punctaj... dar nu s-a nascut cu el din prima , ma intelegi?

totusi mai gaby, daca voi aveati cu mult peste 100 de mil, calculeaza-mi un pic cat aveau alea de 5 ori mai mari ca voi, daca abia acum diablo are 500 de mil?

nu am zis niciodata ca ne-am luptat cu trib de 5 ori mai mare ca noi , cand aveam peste 100 mil, de aceea am mentionat ca acest lucru s-a intamplat in trecut , cand eram mai mici .

Acum ai inteles? Citeste te rog cu atentie inainte sa deschizi gurita :D
 
Ultima editare:

DeletedUser17395

fotr era ca un club, plin de surprize si distractie, gagici, bautura, tot ce doreai acolo gaseai :D
totusi mai gaby, daca voi aveati cu mult peste 100 de mil, calculeaza-mi un pic cat aveau alea de 5 ori mai mari ca voi, daca abia acum diablo are 500 de mil?

ma taranush iar te bagi in seama aiurea ? Nici acuma nu stiu cine esti si ce vrei , revino si tu cand vei avea vreun partener de dialog. Vezi ca poate gasesti intelegere la gaby, ca el e mama tuturor rantilor la cap , nuli pe joc, dar in sinea lor mari vedete :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mai Teo, lasa omu' in pace, chiar daca nici eu nu stiu cine si de ce se baga in seama... ca sa terminam aici discutia asta , sa nu mai facem spam pe topicul marei, concluzia este urmatoarea : TSL o adunatura de barbari in frunte cu cel mai mare dintre ei , open :D FotR .. un trib micut dar unit, care nu a fost invins pe harta de nici o forta exterioara... a fost distrus de jucatori infecti, de hoti, si este pacat ca adminii le permit sa joace in continuare .
 

DeletedUser17395

Mai Teo, lasa omu' in pace, chiar daca nici eu nu stiu cine si de ce se baga in seama... ca sa terminam aici discutia asta , sa nu mai facem spam pe topicul marei, concluzia este urmatoarea : TSL o adunatura de barbari in frunte cu cel mai mare dintre ei , open :D FotR .. un trib micut dar unit, care nu a fost invins pe harta de nici o forta exterioara... a fost distrus de jucatori infecti, de hoti, si este pacat ca adminii le permit sa joace in continuare .

Deci eu inteleg asta. bobitza sa ne lase, ca nu are cine sa il bage in seama aici, TSL au fost rai ca niste barbari, iar Futr a fost INVINS , nu mai tin minte din ce motiv ai zis :).
 

DeletedUser19081

daca nu stii mai bine taci... a fost si pe locul 3 la un moment dat si a trecut cu mult de 100 de milioane sau ce zici tu acolo....
- au fost , au fost , imi adusei si eu aminte :))
Au resetat adminii intr-o zii clasamentele si nu aparea DIABLO,hk,viking,tsl .. Si atunci imi aduc aminte .. fotr era pe 3 . ARE DREPTATE OMU .. CREDETI-L pe cuvant :)))
 

DeletedUser

cel mai bun trib e TSL =)

a mai slaba conducere, a mai slaba diplomatie,A MAI MARE lasitate vazuta pe lumea 7(tot din partea la cea mai slaba conducere a lumii 7), pacat de foarte buni jucatori care ia avut.DECI NE BATEM CU TOTI,aaaaa, nu ptem decat sa luam bataie,bun atunci ne dam stergere la cont.
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
mai gabi mai,tu esti mic,nu stii nimic,doar prostia iti e scrisa pe frunte.Te mai poti privi in oglinda ? :)

a mai slaba conducere, a mai slaba diplomatie,A MAI MARE lasitate vazuta pe lumea 7(tot din partea la cea mai slaba conducere a lumii 7), pacat de foarte buni jucatori care ia avut.DECI NE BATEM CU TOTI,aaaaa, nu ptem decat sa luam bataie,bun atunci ne dam stergere la cont.

scuza-ma ,dar tu cine esti ? :)
 

DeletedUser

mai gabi mai,tu esti mic,nu stii nimic,doar prostia iti e scrisa pe frunte.Te mai poti privi in oglinda ? :)



scuza-ma ,dar tu cine esti ? :)

alo, STERGERE DE CONT, silence s'il vous plait, dute si spameaza prin l46, Ca pe aici nu va place moaca adminilor si moderatorilor.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lasa-l adi, ca sufera de prea multa nebagare in seama, si a zis sa isi mai etaleze coeficientul de inteligenta subunitar pe aici pe forum :))
 

DeletedUser17395

mai gabi mai,tu esti mic,nu stii nimic,doar prostia iti e scrisa pe frunte.Te mai poti privi in oglinda ? :)



scuza-ma ,dar tu cine esti ? :)

el e adi ma, nu vezi ca la prezentat gabi pe adi ..
2 jucatori nuli din triburi nule :) care se uitau cu frustrare cum vndhl si opteron jucau acolo sus .... adi asta parca e ala care a venit dupa noi pe w46 sa se razbune ca i-am distrus tribu, nu ? :)...
Saracu...nu ai ce sa ii ceri . Din pacate ne-a cam distrus, ca nu suntem pe 1, doar pe locu 2 :(


a mai slaba conducere, a mai slaba diplomatie,A MAI MARE lasitate vazuta pe lumea 7(tot din partea la cea mai slaba conducere a lumii 7), pacat de foarte buni jucatori care ia avut.DECI NE BATEM CU TOTI,aaaaa, nu ptem decat sa luam bataie,bun atunci ne dam stergere la cont.

Bre sempre macarronis , ce repede uiti ca tribu tau maretz pierdea in fiecare zi intre 100-200 la noi, vezi ca rad si curcile de tine , mai abtine-te cu aberatiile astea cretine...

On topic, lasand TSL-ul la o parte care a fost multa vreme pe locul 4, pot spune ca ....cel mai bun trib este cel de pe locul 1. Nu are altfel cum, apar prea multe variabile daca te gandesti ca cel de pe locul 3 era mai bun in cazul in care..... bla bla
Vikink, Diablo si HKK au fost 3 triburi care au crescut f mult prin fuziuni, nu stiu de cazul viking, dar intre Hkk si Diablo diferenta a fost facuta de conducerile celor 2 triburi, in timp ce in Diablo a existat o atmosfera placuta, in Hkk modelul smecherii ataca, legumele apara sa dovedit falimentar... Cand smecherii au fost atacati de un trib la fel de puternic, au fugit ca potarnichiile, in timp ce legumele ramase habar nu au sa joace, de vreme ce functionau pe post de marionete.. Mai existau desigur cateva pers sufletiste in HK, se stiu ei, dar si bufoni gen Adibv sau Arlechini gen gaby minune :)...si nu poti sa faci treaba doar cu atat :)...
Ma bucur ca cheles, care a debutat pe post de mascota, acu si-a dat costumatia jos si ** coeerent :).
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Aste e bre teodor, arlechin sau nu, bufon sau nu, impotriva TSL-ului am fost mereu castigator...pacat ca v-ati dus pe garla, ca faceam instructie cu voi pe harta ... apropo , ca sa se vada diferenta intre TSL si FotR, intreab-o pe baubautza daca isi mai aminteste de celebrul 5000 vs. 500 :))) ahahahaha
 

DeletedUser17395

Aste e bre teodor, arlechin sau nu, bufon sau nu, impotriva TSL-ului am fost mereu castigator...pacat ca v-ati dus pe garla, ca faceam instructie cu voi pe harta ... apropo , ca sa se vada diferenta intre TSL si FotR, intreab-o pe baubautza daca isi mai aminteste de celebrul 5000 vs. 500 :))) ahahahaha

Bre gaby tu zici dar nu te crede nici ....coca =)..Ce dracu aberezi bre, stii prea bine ca la voi la granita erau 2-3 jucatori si restu inactivi....noi ne bateam cu Hkk, voi erati asa sa fiti la numar ...
 

DeletedUser

domnu opteron,pardon,mai stergere de cont,ce tot macani tu acolo de TSL?deci aia care au fost asa de buni,asa de periculosi, asa de tari?ati luat asa de multe sate din haita, incat va-ti dat stergere de cont.auzi mai maretule opteron, off,iar mia scapat,mai STERGERE DE CONT,Nu se compara numarul de sate pe care le luati din haita,la cate pierdeati la fotr si hk,si atunci ati ales solutia salvatoare, ati sters conturile. deci mai STERGERE DE CONT, NU AM CE VORBI CU NISTE LASI CA VOI.pa.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Exact... voi va bateati cu hkk cum ii zici tu, va mancau aia pe paine acolo, si nu va puteati concentra la noi, d-aia treceam ca prin branza prin voi.... hai bre ma lasi cu astea? :))))

Adi lasa-l ca ii fierbe sangele in el, si il supara enorm adevarul....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu am zis niciodata asta bre, crezi ca ma cheama opteron sa ma laud cu ceva inexistent? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus