Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vndhl

member
Scor reacție
2
alo, STERGERE DE CONT, silence s'il vous plait, dute si spameaza prin l46, Ca pe aici nu va place moaca adminilor si moderatorilor.

mai ratusca afumata ce esti,du-te macane pe vre-o balta,nu veni cu dex-ul online sa ne arati ca stii franceza.

el e adi ma, nu vezi ca la prezentat gabi pe adi ..
2 jucatori nuli din triburi nule :)
adi asta parca e ala care a venit dupa noi pe w46 sa se razbune ca i-am distrus tribu, nu ? :)...


Bre sempre macarronis
aici m-am blocat putin gabi si adi :confused:
Bre sempre macarronis....adi......lost02 =tot nu am inteles cine draq esti :(
gabi.... arlechino...gabi,copilul de aur=gaby89



un sebastos, un ucigasul23, alcool si lista poate continua.

aici iti dau dreptate :)


si vndhl, otyh, crist tin, vndhl, buffy2008 , open mind etc etc de ce erau slabi ? Nu ma mai plictisi, revino cand te destepti.

adevaru e ca sunt bun,doar m-a mentionat motanu de 2 ori :D ....dar partea cu desteparea e imposibila,nu poti creea din nimic->ceva ;) ...doar la gabi se poate,din nimic poti creea 1-2,max 3 neuroni (nu te pui cu puterea arlechinilor) :D

On topic:
felictari Diablo pentru rabdarea de a juca in continuare ;)
 

DeletedUser17395

Corect, cea mai mare amenintare pt diablo e PLICTISUL :) legumele nu prea pot fi amuzante, arlechinii nu mai joaca, iar sempre maccaronis plictisesc pana la lacrimi ....
 

DeletedUser

cel mai bun trib?... pai tinand cont de experienta mea de 3 ani de zile si de faptul ca am tot jucat pe diferite lumi atat pe .ro cat si pe .net, am si condus o perioada o asa adunatura si am avut tangente cu tot felul de triburi si lideri pot sa va spun cu mana pe inima urmatorul lucru:
sa fiu al dracu daca stiu despre ce vorbiti... =))
 

DeletedUser

Corect, cea mai mare amenintare pt diablo e PLICTISUL :) legumele nu prea pot fi amuzante, arlechinii nu mai joaca, iar sempre maccaronis plictisesc pana la lacrimi ....

Filmul asta il vad si eu... ciudat ca doar cine nu trebuie vede.
Defineste legumele:), antreneaza arlechinii:D, si lasa macaronarii in concediu:rolleyes:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cel mai bun trib de pe o lume, nu este tribul de pe locul 1 ci tribul de pe locul 69 :) :)))
 

DeletedUser

Quote:
Text original LOST02
un sebastos, un ucigasul23, alcool si lista poate continua.

aici iti dau dreptate :)

nu ne-am putut compara cu echipa din nordul tribului:)))))) vandal e cel mai bun jucator al tsl ever.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cea mai "buna" echipa din tesla era aia formata din gagici : baubautza, kotys si spiridusa :D restu e can-can :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus