Personalităţi L17

DeletedUser

nu vreau sa ma dau rotund sau sa par cine stie ce dar..... o spun de fata cu toti ca am curaj sa joc 1/1 cu oricine de pe l17 si cand spun 1/1 ma refer fara ajutorul colegilor la sprijin sau atacuri.

Cat despre spor...... era de asteptat, cei slabi cedeaza repede. :D


in afara faptului ca esti jucatorul tipic de triburile pentru care dusmanii sunt slabi si propriul trib cel mai bun de pe toate serverele poti aduce ceva in sprijinul afirmatiei tale ? intr-o statistica spor vs magic spor v-a luat cu 10 sate in plus . daca ne legam de academii da , este real ce ai pus tu dar ......... nu uita ca in toate academiile sunt jucatori mai slabi decat in orice trib . si ce este o academie in fond ? nimic mai mult decat o pepiniera in timp .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4845

nu cred ca ar trebui sa ma argumentez in fata cuiva cu experienta mea pe triburile, Nu am spus nimic de genul "Sunt cel mai bun" sau "Magic e cel mai tare" , fiecare are dreptul la libera exprimare si la propria parere. Si partea cu jucatul pe alte lumi...... parca tu singur spuneai ca nu are rost sa te lauzi pe o lume cu rezultatele de pe alte lumi :D



In continuare....provocarea ramane valabila :p
 

DeletedUser

nu vreau sa ma dau rotund sau sa par cine stie ce dar..... o spun de fata cu toti ca am curaj sa joc 1/1 cu oricine de pe l17 si cand spun 1/1 ma refer fara ajutorul colegilor la sprijin sau atacuri.

Alta vedeta renascuta pe triburi la 100+ sate :p , succes cu duelul 1 vs 1
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MaGic!
Players:

Side 2:
Tribes: Spor Spor-M Spor-S Spor-E BORG DEF Spor-Q Maya ITD
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,654
Tabăra 2: 25,125
Diferență: 17,471

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 399
Tabăra 2: 157
Diferență: 242

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 54,964,927
Tabăra 2: 168,405,971
Diferență: 113,441,044

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,837,602
Tabăra 2: 1,483,024
Diferență: 2,354,578

chart






No comment:D:D:D

Daca era F. Spor vs F. Magic va spuneam felicitari insa cand Spor se bate si cu F. SUAT+ F. S R+ TOP+IMMO nu are rost sa iti ridici tribul in slavi...

Oare F. MAGIC ar fi rezistat?

p.s: Ziceai 1 vs 1, incearca 1 vs 4(Spor vs dusmanii)
 

DeletedUser4845

Nu ridic tribul in slavi, eu doar i-am aratat o statistica sa nu mai spuna ca Magic! e tribul lor de ferme! Cat despre razboaiele pe care le au si le-au avut nu pot sa stiu cat de intense au fost, asa ca nu pot vorbi in necunostinta de cauza :D
 

DeletedUser

totusi intr-o statistica spor vs magic spor este pe plus . marile lor pierderi sunt asa cum era de asteptat la academii
 

DeletedUser

Nu ridic tribul in slavi, eu doar i-am aratat o statistica sa nu mai spuna ca Magic! e tribul lor de ferme! Cat despre razboaiele pe care le au si le-au avut nu pot sa stiu cat de intense au fost, asa ca nu pot vorbi in necunostinta de cauza :D

nu stiam ca noi si cu magicul suntem in razboi

bogdan9 astăzi la ora 00:17
In momentul de fata nu avem diplomatie cu voi.

Cu respect.
aXXo - Pirate Queen în data de 10.07. la ora 21:33
as vrea sa stiu daca ne aveti trecuti la diplomatie la pna sau dusmani

cu respect aXXo - Pirate Queen,intemeietoare BORG



tribul vostru principal nu ne are trecuti la dusmani dar voi da
singurele sate care le-ati luat de la borg au fost 2 sate luate de la un inactiv
 

DeletedUser4845

nu stiam ca noi si cu magicul suntem in razboi

bogdan9 astăzi la ora 00:17
In momentul de fata nu avem diplomatie cu voi.

Cu respect.
aXXo - Pirate Queen în data de 10.07. la ora 21:33
as vrea sa stiu daca ne aveti trecuti la diplomatie la pna sau dusmani

cu respect aXXo - Pirate Queen,intemeietoare BORG



tribul vostru principal nu ne are trecuti la dusmani dar voi da
singurele sate care le-ati luat de la borg au fost 2 sate luate de la un inactiv



Pai eu sunt in tribul "mama" si va avem la dusmani avand in vedere ca numele vostru a fost Spor-B .......chiar daca voi v-ati schimbat denumirile......pentru noi tot academia spor veti ramane.
 
Sus