Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

Am un anunt : Triburile LoT si SUAT vor fuziuona bafta la joc baieti
 

DeletedUser5596

Am un anunt : Triburile LoT si SUAT vor fuziuona bafta la joc baieti


Cioaranr1 în data de 03.01. la ora 19:24

No Coment astăzi la ora 16:49
bah tu ai rezervat satele ? leai rupt tu trupele ? ai dat tu atac cu nobil pana la 6 ? nu la toate este raspunsul cedeaza satele pana nu ma enervez si iese urat .....


nu asa se rezolva o problema diplomatica.

satele lui [player]sydney89[/player] au fost rezevate de un mebru [player]shadows30[/player] a nostru pe forumul comun la data de în data de 31.12. la ora 08:20 iar membrul vostru a rezervat la în data de 31.12. la ora 22:57 corect e sa respectam rezervarile.Membrul noastru are intaietate a rezervat primul.Daca ai ceva de comentat pe treaba asta spunemi.

Nu mi-a placut chiar deloc raspunsul pe care i l-ai dat unui membru [ally]nofa[/ally] noi cei din nofa ne-am purtat respectos cu membri [ally]lot[/ally]

No Coment în data de 03.01. la ora 20:36
da tu ce faci ma tu imi ti mie morala sau cum ia vezi ai grija ca iti iei nasu la purtare si ma supar ...nu cred ca vrei asta mia usor cu comentariile la adresa mea ...in primul rand nu cred ca ai voie sa imi faci tu mie comentraiii da ? nu suport genu asta de jucatori asi ai grija rezervarea a expirat baiatu...

Cioaranr1 în data de 03.01. la ora 20:59
In primul rand vezi ca vorbeşti cu unul din conducători tribului nofa şi în îl doilea rând nu îmi place tonul tău.membrul meu vă atacă încontinuare.

No Coment în data de 03.01. la ora 22:00
ok rupem alianta...si ai sa vezi cum ai sa zbori tu ....ca nu cred ca va permite cstillo asta ...

No Coment în data de 03.01. la ora 22:01
eu sunt intemeietorul LoT ma nobule

halal conducator si no comment asta....



Anunt:Nofa incheie alianta cu Teuton:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt mai multe decat crezi....

Spre deosebire de alte lumi(cu viteza sub 2) tot mi se par putine... Am verificat twstats-ul si, intr'adevar... pot fi date cateva exemple, dar razboiul e cu numele... cuceririle dintr'o parte in alta sunt prea putine pe parcursul unor saptamani intregi, parca doar de ochii lumii.

Poate ca nu e tema corect aleasa, dar sper sa ii starnesc putin pe cei care se afla intr'un razboi interesant, sa vina cu postarile unor statistici... sa vedem cateva comentarii acide, cateva barfe... altfel, parca lipseste sarea si piperul.
 

DeletedUser

suferi prietene ?

on:sunt dar nu prea se posteaza pe extern...

sufera saracu, el tinea la tronurile astea si cand vede ce subrede sunt :rolleyes:

on: asta e de fapt stirea, ca ambele tronuri nemuritoare au luat-o bine in jos in clasamente. oare de ce??? :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Han

Side 2:
Tribes: »Gods pRo

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,810
Tabăra 2: 0
Diferență: 103,810

image.php

Cam asta se intampla intre Han si pRo + »Gods
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8607

SIncer as avea nevoie de consiliere de la un shioholog, daca cineva are tupeul, bunavointa sa puna unul pe mine nu m-as supara, chiar simt nevoia, dar nu am bani sa-l platesc, asa ca un noul licentiant prieten de al vostru in pshiologie mi-ar fi de forte mult ajutor, va rog salvati-ma :(
 

DeletedUser5596

stire de ultima ora:un trib nascut din plictiseala devenit un trib de temut alcatuit din membri de valoare sa desfintat...membri ramasi au plecat in suat.Da domnilor si doamnelor tribul NOFA e istorie.long live Nofa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ar fi frumos o stire ~TBKM~ declara familiei S R razboi :D, poate ar mai echilibra putin fortele ;) daca au curaj sa o faca....
 

DeletedUser

avem ceva prieteni pe acolo si culmea sunt pe granite :)

dar daca ne vor declara ei noi nu de dam inapoi de la nimic ;)
 

DeletedUser26170

Nu cred ca ar avea curaj cei din ~TBKM~ sa declare razboi familiei S R
Poate nu stiti dar S R este alaturi de IMMO si cu TOP .
Nici o sansa
 
Sus