Mesaje amuzante l21

  • Autor subiect DeletedUser35286
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Currently Active Users Viewing This Thread: 18 (10 members and 8 guests)
Gabyy89*, graur2000, HopaTropa, jagas, l2azvan, Led.Zeppelin, Orlando Bloom, valybullet, Vinnie Jones

ma duc sa-mi fac cafeaua ca se anunta o zi interesanta :))
 

DeletedUser

Intervin doar la un mesaj restu se va vedea de la sine .
Acel mesaj in care iam zis lui "iurka" fermierul viermilor rasculati , pentru a da mesaj pe extern ? Ce sa intamplat cu el ?
Nu sa putut da in aceasta lista de "facatura" ? Sau sunteti oameni care arata doar ceea ce au prins ei dar nu si restul ?
V-ati gandit ca mergeam poate pe 2-3 laturi totodata cu voi ?
Jalnici jucatori , dar veti fi mai jalnici ca mine .

Pot sa rad ?? Asta e al 2-lea mesaj amuzant pe l 21 !!!:O
 

DeletedUser

Intervin doar la un mesaj restu se va vedea de la sine .
Acel mesaj in care iam zis lui "iurka" fermierul viermilor rasculati , pentru a da mesaj pe extern ? Ce sa intamplat cu el ?
Nu sa putut da in aceasta lista de "facatura" ? Sau sunteti oameni care arata doar ceea ce au prins ei dar nu si restul ?
V-ati gandit ca mergeam poate pe 2-3 laturi totodata cu voi ?
Jalnici jucatori , dar veti fi mai jalnici ca mine .

=))=))=))=)) Nu mai ai trupa de soc in spate sa te apere! Esti de toata .... stii tu ce urma;=)))
 

DeletedUser

Ce va urma va vedea toata lumea :) pana atunci stati si "zambiti cat mai puteti" , pana nu vor fi alte lucruri


@zeul timpului : pacat ca esti amator in astfel de lucruri , daca ai pus lista , puneai una buna ... nu una de cand era Ceausescu .
Daca ai si cineva cu "bun simt" , ti-ai arata adevarata fata dar ti-ai creat un mic account pentru a te acoperi .
Jale in Romania , dar facatura asta e de cel mai mare HAL , si veti vedea de ce .
 

DeletedUser

Atunci cred ca asta e lista? :D

Led.zeppelin
Tullio25
Copran
Alizzea
Tic tac
Sisi
-Paulyk-
Dens
Viorexux
marius brasov
kony de la brasov
sarky de la brasov
hell.doll
akbu
SekhmetRA
Magoth
Alktraz
Thaifunn
Mckey
4glory –
-PiRaTe-  ALIN-E
Kala – Astept raspuns
Quiz.
Venys
mihutza2004
the patriot
pro.Games
algina methalelf (
burebista1979
Earl Diamondback
Setzel
Dandrakul
Andreiuntaru
Superpandev
Mumbless
snoops
vasy988
=VaVan=
plesuv28
ArchangelSin
Leonidas 1
Onak
Kimosabe
NMircea
Adinamo
Hooligan2009
Zombiefest?
21cod
Asileu
Gandriel
Necunoscutul
akka19
Nokia1100
Ikee
Burebista1979
Fazy +
-=gaby=-
cypher1
 

DeletedUser

Voi credeti ca sa dat lista adevarata ?
Fake-uri tata , fake-uri atata vam zis .
Dupa cum vam zis , mergeam pe mai multe laturi dar toti "smecheri" au avut ce au avut de zis , restu se va vedea de acum
 

DeletedUser

Ce va urma va vedea toata lumea :) pana atunci stati si "zambiti cat mai puteti" , pana nu vor fi alte lucruri


@zeul timpului : pacat ca esti amator in astfel de lucruri , daca ai pus lista , puneai una buna ... nu una de cand era Ceausescu .
Daca ai si cineva cu "bun simt" , ti-ai arata adevarata fata dar ti-ai creat un mic account pentru a te acoperi .
Jale in Romania , dar facatura asta e de cel mai mare HAL , si veti vedea de ce .

Ma rog , lista buna ? E lista care mi-ai dat-o tu ca sa ma convingi sa intru la tine in trib , deci jalnic .
Si ce treaba ai tu cu zeul timpului ? El are timp sa vada ce si cum .. ;)
 

DeletedUser35366

Eu nu inteleg ceva ... Adica pana mea . Din cate am vorbit cu Setzel mi-a zis ca el intra cu Rhadoko ... Deci fiecare cu " trupa " lui ... Lord.Zepelin , de ce crezi ca asemenea jucatori ( Setzel , Marius Brasov , etc ) ar intra sub conducerea ta ?!:)
 

DeletedUser

Eu nu inteleg ceva ... Adica pana mea . Din cate am vorbit cu Setzel mi-a zis ca el intra cu Rhadoko ... Deci fiecare cu " trupa " lui ... Lord.Zepelin , de ce crezi ca asemenea jucatori ( Setzel , Marius Brasov , etc ) ar intra sub conducerea ta ?!:)

Urat le dai ma :)) . Stai ma lisnistit ca e numai el cu 100 de conturi pe lista , a rezolvat cu carmi sa nu fie banat :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mda , devine mai interesant forumul, aseara am dat de un noob pe **** ce lume de il plagia pe unu , acum voi cu saracul zeppelin... maine poimaine cine stie ce va mai fi :))) :confused:
 

DeletedUser35366

Andrey acum sincer :)) . Nu e ashea ?! Setzu chiar crezi ca intra sub conducerea lui ?!:)) ... Nu vezi ca el ne omoara pe L20 ?! :)))
 

DeletedUser

Mai a tot stiutorule sau a toti stiutori ca sunteti o groaza din cate vad .
Voi credeti ca faceti ceva bun daca sariti 100 pe unul ?
Se vor echilibra laturile imediat .
In legatura cu jucatori aia citeste domnule posturile mele ma bine si poate intelegi
 

DeletedUser35366

Zeppelin , nu e vorba ca sarim toti pe tine ... Dar noi am luat-o logic ! Lui Setz nu-i place sa fie condus de alt jucator ... Doar daca ii dai vreo 1000 de lazi de bere :D
 

DeletedUser

Tu crezi ca acest joc se joaca de uni jucatori , dar pentru a avea drepturi ?
 

DeletedUser

Am si eu o curiozitate. De ce toata lumea se chinuie sa-si faca trib si ajunge in toate rahaturile din aceasta cauza? :confused: Nu mai e la moda sa fii un simplu jucator? :confused:
 

DeletedUser31820

se pare ca nu.

Daca ati stii voi ce inseamna sa fii un coducator ADEVARAT de trib,in secunda 2 ati da dizolvare

Practic mai joci pt altii,nici timp de fake nu mai ai sa dai daca intelegeti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus