CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

GN, jokerul rau, K73 0:06:14
GN, jokerul rau, K73 0:06:23
GN, jokerul rau, K73 0:06:34
GN, jokerul rau, K73 0:06:42

Asa ataca intemeietorul C-I-R :))


eu intemeietor ? te rog frumos ... incep sa ma inrosesc numa cand ma gandesc la coroana C-I-R ... insa masterd1 e intemeietor la voi iar el se pricepe si mai bine la atac din cate se vede... pe bonus de noapte chiar :D

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
8.3%
Moral: 100%


Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: masterd1
Origine: H-08 (461|757) K74

Număr: 0 0 7500 0 0 2350 500 0 400 50 0 0
Pierderi: 0 0 7500 0 0 2350 500 0 400 50 0 0


Apărător: batissta
Ţel(direcţie): jokerul rau (455|760) K74


Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 15 la nivelul 12
 

DeletedUser32395

=)) aoleu pai iti dau eu o gramada de atacuri de ale voastre pe bonus..ma plictisi sa omor nobili lui friends:D

si insista omul in continuare:)
 

DeletedUser

=)) aoleu pai iti dau eu o gramada de atacuri de ale voastre pe bonus..ma plictisi sa omor nobili lui friends:D

si insista omul in continuare:)

si eu dau pe bunus de noapte dar numai cand stiu ca nu e on jucatorul sau cand are satu aproape gol sau spionez si dau de sate de atac care se sparg usor
 

DeletedUser32395

asta da..dar cand dai full..iti moare..mai dai un full iti moare si ala..si tu dai in continuare..cum esti?zi tu sa nu zic eu
 

DeletedUser32395

si totusi..cand vezi ca ceva nu merge bine..poate trebuie s'o iei altfel..
 

DeletedUser18063

eu intemeietor ? te rog frumos ... incep sa ma inrosesc numa cand ma gandesc la coroana C-I-R ... insa masterd1 e intemeietor la voi iar el se pricepe si mai bine la atac din cate se vede... pe bonus de noapte chiar :D

Ia mai gandestete un pic.....ca ma faci sa ma inrosesc eu cand te citesc.....iara vorbesti cand ar trebui sa taci???Chestia asta tia zis-o si guatemaleza,colega ta si vad ca tot nu ai prinso...PACAT
 

DeletedUser22922

eu intemeietor ? te rog frumos ... incep sa ma inrosesc numa cand ma gandesc la coroana C-I-R ... insa masterd1 e intemeietor la voi iar el se pricepe si mai bine la atac din cate se vede... pe bonus de noapte chiar :D

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
8.3%
Moral: 100%


Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: masterd1
Origine: H-08 (461|757) K74

Număr: 0 0 7500 0 0 2350 500 0 400 50 0 0
Pierderi: 0 0 7500 0 0 2350 500 0 400 50 0 0


Apărător: batissta
Ţel(direcţie): jokerul rau (455|760) K74


Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 15 la nivelul 12

Tu vorbesti ma de atacuri pe bonus de noapte...vrei sa pun aicea rapoarte ?...cioculetul mic batisto :)
 

DeletedUser

:))Ce spuneam eu acum cateva luni??Ca cei din Cir isi fac doar jocurile.ca sunt nishte jucatori si "prieteni"cu doua fete....:)) uite dovada...

App:guatemaleza,lasa vrajala asta cu Lord Andrey....nu te prinde....cum puteti mintii in halul asta?Si tiai gasit iara tu sa vorbesti de prieteni..:)) Sa ne spui cand e ziua ta sa iti luam o oglinda,iti vei vedea in fiecare zi cel mai bun prieten....:))
Batissta?!?!?! sa iti spun ce premonitie am....peste o luna de zile vei ramane brusc fara NET si va trebui sa lasi sitter ....tine mine ce am scris ...
 

DeletedUser

Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
5.2%
Moral: 100%


Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: masterd1
Origine: Napoli (467|759) K74

Număr: 0 0 8629 0 0 1925 408 0 326 38 0 0
Pierderi: 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Apărător: batissta
Ţel(direcţie): jokerul rau (456|760) K74

Număr: 0 0 10 0 0 6 0 0 1 0 0 0
Pierderi: 0 0 10 0 0 6 0 0 1 0 0 0


Prada: 25.686 232.431 2.563 260680/260680
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 16 la nivelul 0


» Trece acest raport public
Trimite mai departe Şterge <<

na eu zic ca se merita sa dai pe bonus de noapte cand prinzi satu gol:))
 

DeletedUser

Mai elena dar eu ce sa mai zic de PNA-ul vostru cu TSL??de cand ma rog de voi sa facem treaba impreuna ? o ofensiva v-am cerut atat ...dar voi ce ati facut ati facut PNA cu dusmani nostri ca si cum ati fi recrutat un trib intreg nu cum am recrutat eu un jucator . astept sa va decideti ce aveti degand m-am saturat de perversitati pe lumea asta .
 

DeletedUser

Mai elena dar eu ce sa mai zic de PNA-ul vostru cu TSL??de cand ma rog de voi sa facem treaba impreuna ? o ofensiva v-am cerut atat ...dar voi ce ati facut ati facut PNA cu dusmani nostri ca si cum ati fi recrutat un trib intreg nu cum am recrutat eu un jucator . astept sa va decideti ce aveti degand m-am saturat de perversitati pe lumea asta .


Daca vrem ca pielea sa arate mai tanara, mai stralucitoare si mai elastica, trebuie sa ne asiguram ca in dieta noastra exista numai alimente sanatoase! Tot ceea ce manancam isi lasa amprenta asupra trupului nostru, atat pe dinauntru, cat si pe dinafara, astfel incat, cu cat consumam mai multe alimente sanatoase, cu atat mai in forma va fi si pielea noastra. Mai mult de 70% dintre bolile de piele sunt cauzate de o alimentatie necorespunzatoare.

Zaharul si grasimile saturate sunt inamicii numarul unu ai tenului sanatos. Iritatiile, acneea, rozaceea, pielea uscata, punctele negre si de grasime de pe fata, toate sunt intretinute si agravate de consumul produselor inalt concentrate din punct de vedere al continutului in zahar.

O nutritie optima pentru o piele sanatoasa trebuie sa fie bogata in urmatoarele elemente: apa, acizi grasi omega 3 si omega 6, minerale, vitamine si antioxidanti.
:rolleyes:
 

DeletedUser13059

mai la masterd1 ii simplu ii dati 100 ron dizolva si tribu daca ii nevoie :) doar pentru asta se joaca triurile si el :D
 

DeletedUser

:))Ce spuneam eu acum cateva luni??Ca cei din Cir isi fac doar jocurile.ca sunt nishte jucatori si "prieteni"cu doua fete....:)) uite dovada...

App:guatemaleza,lasa vrajala asta cu Lord Andrey....nu te prinde....cum puteti mintii in halul asta?Si tiai gasit iara tu sa vorbesti de prieteni..:)) Sa ne spui cand e ziua ta sa iti luam o oglinda,iti vei vedea in fiecare zi cel mai bun prieten....:))
Batissta?!?!?! sa iti spun ce premonitie am....peste o luna de zile vei ramane brusc fara NET si va trebui sa lasi sitter ....tine mine ce am scris ...

Apropo,daca tot ma judeci asa eu cred ca ar trebui sa te prezinti sa stiu si eu cine am de a face :)
Poate pentru unii nu conteaza faptul ca asa-zisii prieteni il ataca pe prietenul/prietena lor ,uite ca pentru mine a contat si conteaza chiar daca lord andrey. se retragea si ceda satele,gestul in sine de a-l ataca si mai ales de a debuta razboiul impotriva cir cu atacuri tocmai pe el m-a schimbat foarte mult.Si alt motiv a fost si faptul ca mi s-a reprosat ca nu am intors armele impotriva cir chiar daca am stat acolo 7 luni de zile.Nu mi se pare normal sa parasesti tot si sa te intorci impotriva unui trib asta dupa ce ai legat prietenii acolo.Plus de asta cir nu a gresit asa cum a gresit fame fata de mine(unii jucatori de acolo)...nu zic si cir are defectele lui,nu este tribul perfect asa cum zice batissta,dar spre deosebire de FAME nu au gresit intr-atat de mult si grav fata de mine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apropo,daca tot ma judeci asa eu cred ca ar trebui sa te prezinti sa stiu si eu cine am de a face :)


de ce??tu tiai aratat adevarata fata???Nu niciodata...sunt unul dintre cei care teau considerat prietena pana miam dat seama ca doar tu contezi pentru tine,nicidecum cei care teau ajutat ...aproape tot timpul si ca sa iti faci o idee...vam lasat satele dupa ce ati facut PNA cu CIR si tu teai dus ca o lasa acolo invocand alte motive decat cele adevarate...
Si ca sa iti demonstrez si tie ca ai avut grija doar de tine si nu de prietenii tai...uite doua motive:

PNA cu LofT findca tu ai satele cele mai expuse....necontand ca anumiti prieteni ai mei erau mai expusi ca tine...
PNA cu CIR pe acelasdi motiv...mintinduti prietenii cu toate cele pe care ti leam mai spus odata...deci in fata mea esti o mincinoasa si o profitoare....si daca CIR va ajunge vreodata in situatia fostului tau trib(MUSK;trib care ziceai ca este al tau dar teai lepadat asa repede de el)fac pariu ca tot asa repede ii vei uita pe prietenii din CIR cum iai uitat pe cei din MUSK.
O PROFITOARE care incearca sa se scoata din mocirla invocand tradarea celorlalti prieteni.De toata jena.....
Sa nu te mai numesti prietena nimanui atata timp cat doar tu contezi....
Si nu mai baga la inaintare contul Lord Andrey....nu ai dreptate deloc.

Nu am mai jucat de mult aici,dar inca tin legatura cu anumiti prieteni,prieteni cu care si tu vorbesti aproape zi de zi si sunt in trib cu tine....si au aceasi parere cu a mea ,atat ca ei inca joaca si isi ajuta vechii prieteni....Tu insa....pt mine ramai ....cum tiam scris si mai sus.
AI tradat,ai mintit,ai profitat pe spinarea celor pe care iai mintit numindui prieteni iar acum tu esti cea ofensata..O artista...ce mai.

team lamurit?
 

DeletedUser

always alone .. pe tine team inobilat eu intern si nu stiu eu sau ce te ratzoiesti asa ? buletinu la prezentare daca esti asa de curajos sau curajoasa sa stim ce mancare de peste se mananca
 

DeletedUser

Apropo,daca tot ma judeci asa eu cred ca ar trebui sa te prezinti sa stiu si eu cine am de a face :)
Poate pentru unii nu conteaza faptul ca asa-zisii prieteni il ataca pe prietenul/prietena lor ,uite ca pentru mine a contat si conteaza chiar daca lord andrey. se retragea si ceda satele,gestul in sine de a-l ataca si mai ales de a debuta razboiul impotriva cir cu atacuri tocmai pe el m-a schimbat foarte mult.Si alt motiv a fost si faptul ca mi s-a reprosat ca nu am intors armele impotriva cir chiar daca am stat acolo 7 luni de zile.Nu mi se pare normal sa parasesti tot si sa te intorci impotriva unui trib asta dupa ce ai legat prietenii acolo.Plus de asta cir nu a gresit asa cum a gresit fame fata de mine(unii jucatori de acolo)...nu zic si cir are defectele lui,nu este tribul perfect asa cum zice batissta,dar spre deosebire de FAME nu au gresit intr-atat de mult si grav fata de mine

da elena fame a gresit, fame a mintit,fame a facut si a dres ...numai tu esti o sfanta ..si nu ai facut nimic rau si cir e un trib de ingeri ..si bla bla bla si lord andrei a fost o victima.. si tot asa ma lasa ne cu sirop asta de tuse ca imi greata de voi ..atat sirop e in voi de numa:))



mai la masterd1 ii simplu ii dati 100 ron dizolva si tribu daca ii nevoie :) doar pentru asta se joaca triurile si el :D[/QUOTE
ha ha ha very funny urss:))
 

DeletedUser

always alone .. pe tine team inobilat eu intern si nu stiu eu sau ce te ratzoiesti asa ? buletinu la prezentare daca esti asa de curajos sau curajoasa sa stim ce mancare de peste se mananca


tu nu esti instare sa inobilezi sate de barbari ,darmite un cont activ....citeste ce am scris...AM CEDAT SATELE CELOR DIN MUSK,am sa iti trimit numarul de telefon de la un medic oftalmolog....poate mai ai o speranta ceva.....
Si ti se pare ca discutam cu tine?iara te bagi in seama???
 

DeletedUser

tu nu esti instare sa inobilezi sate de barbari ,darmite un cont activ....citeste ce am scris...AM CEDAT SATELE CELOR DIN MUSK,am sa iti trimit numarul de telefon de la un medic oftalmolog....poate mai ai o speranta ceva.....
Si ti se pare ca discutam cu tine?iara te bagi in seama???
Te referi la tribul musk cel format acum cateva luni sau cel de la inceputul L14?
Nu ma consider o sfanta,am greselile mele si nu m-am pus niciodata pe primul loc si sunt destui pe care i-am ajutat,fara sa cer absolut nimic in schimb.
Esti liber sa crezi ce vrei despre mine,este pur parerea ta si timpul v-a demonstra cine sunt eu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus