Importanta ta in lume ?

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

brea nea corectule

nu am fost corect...ba chiar prin 2008 mi s-a luat un cont si injumatatit altul care era trecut la legatura de internet si in momentul ala il aveam in siter...dar nici nu am dat in cap la nimeni (alt jucator) facand asta ;)...eram pe joc sa ma distrez la fel ca restul zecilor de mii de jucatori.

stiai ca furati cu adminii

nu am cunostinta de asa ceva...admini au fost in ambele triburi...aceleasi acuze vi se pot aduce si voua

si cu proxy si taceai malc...

cu proxy se joaca pe toate variantele, interne sau internationale, pe toate lumile, si in toate triburile. cine e prins ... bine, cine nu, nu...si intre noi fie vorba, personal te-am avertizat ca m-ai atacat de pe doua conturi, chiar tu recunoscusei pe forum asta involuntar, si ti-am spus sa stergi postarea pentru a nu da altora idei sa te reclame (nu stiu daca erau in sitter sau proxy...important este ca incalcasei reguli si te puteam reclama, insa nu am facut-o. recunosti asta?)

Esti complice bre, sa iti fie rusine

rusine nu imi e decat de faptul ca polemizez cu tine acum

nu ai cum sa te compari cu florin..

nici nu mi-am dorit vreodata asta...intre mine si prietenul meu florin sunt diferente imense si stim amandoi asta

PS nu stiu ce prietenie sa legat intre voi, dar vad ca nu mai jucati pe nicaieri, in timp ce noi inca o facem si cu mare succes :).. A da poate iesiti la picnic, da curios cum nu mai stie nimeni de stranger si getjar :)

nu e treaba magarului de unde bea oaia apa :D...ar fi fost culmea sa stie fostii TSL-isti acum ce facem noi in viata reala

Multa bafta in continuare Teo

Nu stiu de altii dar stiu ca noi grupa de petrecareti nu foloseam proxy-uri sau alte minuni k altfel ne-ati fi prins la cate verificari zilnice aveam de la admini ;) (cred ca nu era nevoie de tickete pentru asta) ..si DA TSL-ul s-a desfiintat din cauza activitatii adminilor acelor vremuri :( ....cum venea faza ca dupa ce vorbeai prin tickete cu still ne-am gandit sa auzim si alte pareri si ciudat la un ticket deschis pe carmi sa iti raspunda still...la un ticket deschis pe alizeea iti raspundea tot still,ca sa nu mai zic de momentul in care mamazmeilor era inca jucator pe L7 si s-a gandit ca nu are nimica daca joaca si raspunde el la un ticket tot de pe L7(ticket deschis de nu mai stiu cine).Inca ceva noi tot timpul eram banati si blocati pe atacabil la cea mai mica aluzie de jignire/injuratura iar "caprele" voastre erau iertate si paraiertate(PS:intreab-o pe alizeea,iti spune ea ce si cum ;) desi m-as mira ca unii admini sa vina aici sa spuna adevarul ) si astea au fost doar cateva din "fazele" de atunci ! Pentru mai multe detalii intrebati-l pe neddu/strainger/admini acelor vremuri.

nu contest faptul ca adminii mai si gresesc, uneori intentionat, alteori nu...este ca in viata, sunt tot felul de oameni. insa la fel cum tu ai cunostinta doar de faptul ca jucatorii apropiati tie jucau corect si eu unul sunt convins de asta intrucat am stat de multe ori sitter la nicoleta cand o atacati sau la alti jucatori, asa nici eu nu am cunostinta de complicitati intre admini si fostii mei colegi. si nu am cunostinta pentru ca nu am conceput niciodata sa ma implic in astfel de activitati. si mai stiu un lucru: echipa ta de atac a fost una dintre cele mai bune pe care le-am intalnit vreodata in joc in intervalul 2007 - inceputul lui 2010 cat am jucat.
eu personal cred ca am cunoscut 75% din adminii care erau pe vremea aia. am baut cu ei de mi-au sarit capacele, m-am pupat cu ele de am facut bataturi la buze, insa niciodata, eu personal, nu am cerut niciunuia un favor ilegal. singurele ocazii cand apelam la ei pe firul scurt al skype-ului sau prin telefon era ca sa cer vreo lamurire personala despre o situatie ipotetica, sa ma feresc de ea, sau sa blocheze mai repede un cont spart.
asta este ce am facut eu. ce au facut altii nu mai stiu la fel cum nu sti nici tu de alte jocuri de culise ci doar ce era in jurul tau.

Muta bafta si tie.
J
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
jabelu te-ai chinuit degeaba sa scrii atata , ca oricum vndhl ala e prea copac sa inteleaga el ce vrei sa zici :)))
 

DeletedUser17395

brea nea jaby nu stiu cand te-am atacat eu de pe 2 conturi, poate chiar asa o fi fost...Da nu compara o greseala cu zeciile de furaciuni ale voastre.. Hai sa fim seriosi..Nu compara un atac aiurea din siter cu 20 de conturi prin proxy , noi cand injuram eram pedepsiti aspru(vezi 35 dasi) iar capricorn era iertat mereu. Chiar ne iei de prosti sincer ? Cred ca am putea scrie carti cu furaciunile voastre, eu zic ca stiai de multe de acolo, nu puteai sa razi cu ei si sa nu ii auzi ca stau pe proxy sau ca nu stiu ce admin ia iertat ...
 

DeletedUser

stateam cu ei pe skype si cand getjar sau capra erau banati (spre surprinderea ta s-au intamplat si d-astea) nu interveneam la admini sa-i ierte, ci stateam de vorba cu ei si concepeam impreuna cu ei raspunsurile la tichete. dar tare greu imi era, mai ales cand era vorba de capricorn =))...
stiam ca se joaca pe proxy dar asta o stie toata lumea si se joaca peste tot. cine e prins bine, cine nu, nu. nu au ce face nici adminii deoarece sunt zeci de mii de adrese proxy in lume. nu au posibilitatea sa le cunoasca pe toate. si nu au de unde sti, la prima vedere daca sunt adrese proxy sau nu. stiu si ei cateva dintre ele si din ce am vazut personal ;), chiar aici pe forum, cel putin una dintre ele, probabil cea mai utilizata intrucat se termina cu .ro, are ban definitiv.
apoi cum demonstrezi tu teo ca pe o adresa proxy a intrat getjar sau unul care a spart contul?...ce faci ca admin?...blochezi sau anulezi un cont nevinovat doar pe o presupunere?...stiu si ei daca fac verificari amanuntite ca e o adresa proxy dar nu au de unde sti cine e vinovatul.
daca astea le consideri furaciuni atunci ai dreptate, HK-ul a furat. dar odata cu HK-ul a furat toata lumea si asta se intampla peste tot, chiar si pe w46 iar adminii sunt legati la maini in cazul asta. iar voi, ca jucatori experimentati stiti ca se intampla asta, si ar trebui jucati in continuare asumandu-va acest risc. voi insa de circa un an de zile stati si plangeti pe forum ca ce nedreptate vi s-a facut voua, celor 40 de jucatori TSL care tineati si 50 de conturi in sitter si nu intra absolut nimeni cu proxy pe ele.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
jabelu te-ai chinuit degeaba sa scrii atata , ca oricum vndhl ala e prea copac sa inteleaga el ce vrei sa zici :)))

bai tufa de venetia...nu te da cu parerea despre lucruri ce s-au intamplat cand tu erai o rama pe harta de nu te baga nimeni in seama ;)
 

DeletedUser22922

bai cndlhule :)) dintre toti jucatorii TSL tu imi provoci un sentiment similar cu treaba aia de la baie :))...dute mai bine si invata sa dai atacuri la secunda sau macar cu distante mai mici ca esti 0 la capitolul asta
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
vorbeste ciob de oala sparta.....macar eu nu ma rugam de dusman sa nu ma atace ;)
cum ziceai? ..."Te rog sa nu ma ataci maine ca vreau sa dorm la noapte ca am venit de la antrenamente si is obosit!"
Din moment ce mai multi oameni care stiu jocul au zis despre mine si trupa mea de petrecareti ca am fost cea mai buna echipa de atac,parerea neuronului tau nu conteaza :rolleyes:
 

DeletedUser22922

cand asta ma...cand ii ziceam lu sebastos?...pai atuncea habar nu aveam sa dau un atac ;)...vrei sa te invat sa ataci ?...pe gratis..am vazut clar cum ataci si m-am prapadit de ras ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
tu te prapadesti de ras cand te uiti in oglinda :D
 
Ultima editare:

DeletedUser22922

:))...pai ma prapadesc de ras cand ma uit in oglinda ca ma gandesc la cum ataci tu :D....hai sa iti dea nea cheles meditatii de triburile
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
nu stiam ca jabelu si nedu stiu sa zica bancuri ;) .... pacat ca nu erai cu mine pe granita,dar in acelasi timp te compatimesc erai cu seba .....weekendu trecut ne prapadeam de ras la ce vorbe de duh scotea seba despre tine si vremurile in care te ataca :D ....cum ziceai:"multumesc marelui strain ca mi-a blindat granita" si a doua zi,iti sareau 4-5 sate din alea "blindate" :D:D:D:D
cheles,hai k mi-ai facut ziua mai buna....cand sunt momente triste in viata,tu stii sa faci omu sa rada,ai si tu un talent in tine de bufon inascut..... :D
 

DeletedUser22922

:))...acuma esti langa mine pe k 55 ;)...vezi sa nu ai surprize ca ma tot extind pe acolo :D..sub nasul vostru =)))
 

DeletedUser17395

cheles taci mai .... nu cred ca poti sa iti dai cu parerea despre cum joaca vndhl..
Jaby noi innobilam siterele nu ne uitam la ele =). E adevarat ca mergea greu , lipsa de nobili dar totusi ne miscam...Si da ..nu foloseam proxy,atacam cu ele alti jucatori simplu....
Chiar nu stiam ca asa multi folosesc proxy ,ne simtitim cu totii mai curati.
Apropo pe w46 s-a integrat in joc o protectie impotriva actiunilor ilegale :),acu nu mai poti gresi sa trimiti atacuri de pe sitere pt ca nu te lasa automat... poate nu sunt eu la curent dar pe .ro nu cred ca e asa...
 

DeletedUser22922

opteron...acuma imi pot da cu parerea...sa ma duc putin mai aproape de el sa vedem cat de bun e
 

DeletedUser19202

Apropo pe w46 s-a integrat in joc o protectie impotriva actiunilor ilegale :),acu nu mai poti gresi sa trimiti atacuri de pe sitere pt ca nu te lasa automat... poate nu sunt eu la curent dar pe .ro nu cred ca e asa...

s-a bagat ceva asemanator bineinteles insa ca la noi nu au anuntat nimic spre deosebire de .net...

am inteles ca totusi sunt unele diferente dar pe cine sa intrebi si cine sa spuna? daca nu e transparenta :))
 

DeletedUser17395

s-a bagat ceva asemanator bineinteles insa ca la noi nu au anuntat nimic spre deosebire de .net...

am inteles ca totusi sunt unele diferente dar pe cine sa intrebi si cine sa spuna? daca nu e transparenta :))

habar nu am, da stiu ca nu mai pot gresi pe w46 =). Da cred ca pe ro e misto sa fi admin, si cred ca se evita aflarea lipsei lor de importanta =)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
e update si la noi si nu mai poti gresi , insa o poti comite in alte feluri.

@vndhl : bre tu probabil ai jucat pe lumea 7 acum 5 ani, eu de cand ma stiu pe harta aia, am fost in centrul atentiei :D dar ce sa stii tu care aveai ochi doar pentru gasca ta de noobi pe care o patronai :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus