Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

Nu cred ca ar avea curaj cei din ~TBKM~ sa declare razboi familiei S R
Poate nu stiti dar S R este alaturi de IMMO si cu TOP .
Nici o sansa

nu il bagati in seama , are probleme grave cu capu...e un pustan de 16 ani , ce putem sa-i cerem? :)

nu avem niciun interes cu S R , eu personal am prieteni acolo...

si in TOP am cativa prieteni , dara pana una alta cei din TOP se bat tot tribul cu un singur jucator de la noi si nu sunt in stare sa ii ia niciun sat (avand in vedere ca nu a primit inca sprijin masiv de la noi)

asa ca asteptam declaratia TOP-ului de razboi , ca tot vorbeam de curaj.
puisor mic si rau care vorbeste din marea albastra :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

13.07.2010.tribul Spor isi incheie activitatea pe l17..

distractie placuta celor ramasi si o vacanta frumoasa tuturor..
 

DeletedUser11365

nu..mie cel putin,mi-o ajuns..daca vrea fazy,poate sa-l faca,da nu cred ca-i cazu...
 

DeletedUser26170

nu il bagati in seama , are probleme grave cu capu...e un pustan de 16 ani , ce putem sa-i cerem? :)

nu avem niciun interes cu S R , eu personal am prieteni acolo...

si in TOP am cativa prieteni , dara pana una alta cei din TOP se bat tot tribul cu un singur jucator de la noi si nu sunt in stare sa ii ia niciun sat (avand in vedere ca nu a primit inca sprijin masiv de la noi)

asa ca asteptam declaratia TOP-ului de razboi , ca tot vorbeam de curaj.
puisor mic si rau care vorbeste din marea albastra :)

Peste tot dau de tinne.?si ia vezi cum vorbesti bai ...
 

DeletedUser26170

Chiradi curajosule ia zi cum ai obtinut acele punctre?ops inobilieri interne da .Foarte bun twstats asta
 

DeletedUser

Chiradi curajosule ia zi cum ai obtinut acele punctre?ops inobilieri interne da .Foarte bun twstats asta

excelent twstats-ul trb sa recunosc ,nu vad ca ai luat prea multe sate de la dusmani nici u ,mai mult innobilari interne si sate de barbari

nu mai judeca u inainte sa te uiti in oglinda
 

DeletedUser

Chiradi curajosule ia zi cum ai obtinut acele punctre?ops inobilieri interne da .Foarte bun twstats asta

da , dar spre deosebire de tine pot juca si pe granite ;)


ce vina am eu daca am nimerit cu contul in marea albastra?..intreaba puisor cine ataca de la 70 ore si altii de aproape luau satele...

daca iei sate de la interne nu inseamna ca esti un jucator slab..uitet la inceput pana in 40 sate cate sate am luat de la interne (auch , niciunul!)


P.S: citeste regulamentul inainte sa postezi pe extern , nu ai voie sa deschizi reply-uri la rand
 

DeletedUser

Chiradi esti mai tare ca mine'n interne :) Nu ca eu as vi chiar incepator in a lua intern.
 

DeletedUser6065

ce se mai schimba triburile pe aici si playeri..tribul............... dupa cum vine viitura:))
 

DeletedUser

Acum,ca a trecut ceva timp de cand familia Spor s-a retras si avand in vedere ca era o mare coalitie anti spor,ce razboaie mai sunt pe l17?
 

DeletedUser2950

suat cu burn :))
unde pana mai ieri nu lua nici un sat acuma cred ca sunt mandri de statistici,... de ce /

au dat delete bre si acuma puteti lua si voi sate :))
mia facut placere sa va ndoi n 2 wekenduri cate sate a ti luat :))))) si sa nu spuneti cati ati atacat un singur player ca va faceti reclama :))))
 

DeletedUser

Exista Burn pe l17?...ca nu am auzit de ei.

Eu ma refeream la razboaie serioase...nu bambilici
 

DeletedUser

Alex se preconizeaza un Magic SUAT vs. FAM Fight and Win , iti zic eu din surse calde.
 

DeletedUser

Bine ca ti-ai schimbat semnatura , mare TBKM , maare trib ah ? ai fost printre primii lasi care au fugit in suat , pentru mine cei care sau dus in SUAT si academiile sunt cu ROSU pe harta , vedem noi in curand.
 

DeletedUser

Hahahaha s-a destramat marea familie :)))

Acum poate aveti si voi ceva activitate ca inainte frecati menta pe harta si mai dadeati mari jucatori!

Au revoir!
 

DeletedUser

Marea Familia nu includea SUAT-ul decat la aliati , sau Nu stiai ?

Fight and Win ?
 
Sus