Record de atacuri (care vin)

DeletedUser

As dori sa vad si eu cum e sa ai 500-1000 atacuri pe tine :D,rog cei care au..sau care aua vut si au poza sa o puna aici...


Sa vedem cine tine recordul :))...
 

DeletedUser2147

eu am avut un maxim de vreo 6000 pe mine, pe timpul razboiului cu DST, dar am colegi care m-au depasit :)
 

DeletedUser

imagineazati ca au fost si feicuri.. da dar eu ziceam daca puteti pune si poze ...:D
 

DeletedUser8106

statistica vorbeste

atat timp cat este ceva pnctaj la/ca aparator/atacator cred ca nu trebuie ** mai mult.in K2 m-am distrat putin pe tema asta.

prietenii stiu de ce
 

DeletedUser

maf maf tu habar nu ai pe ce conturi am jucat eu si cat timp(de precizat ca nu am avut multicont ci doar am schimbat contul dupa un anumit timp). Atat timp cat am jucat eu pe conturile respective dabea a ti pupat sate de la mine. Si din moment ce eram 2-3 mameluci pe granitza care sa o tina doar nu eram tampit sa mi fac draci si sa stau toata ziua sa va identific atacurile. Eu am bac anul asta si nu mi pierd timpul ptr mania asta. Nu vad care e treaba ta ca m am lasat. Cand ** gura fara tine nu am ce sa fac. Dar sunt obisnuit cu voi si ma ast deja sa vi sa mi scrii contrariul in urmatorul tau mesaj. M am lasat de joc ptr ca nu mi a mai permis timpul, imi accept infrangerea in fata circului si punct.
 

DeletedUser1136

maf maf tu habar nu ai pe ce conturi am jucat eu si cat timp(de precizat ca nu am avut multicont ci doar am schimbat contul dupa un anumit timp). Atat timp cat am jucat eu pe conturile respective dabea a ti pupat sate de la mine. Si din moment ce eram 2-3 mameluci pe granitza care sa o tina doar nu eram tampit sa mi fac draci si sa stau toata ziua sa va identific atacurile. Eu am bac anul asta si nu mi pierd timpul ptr mania asta. Nu vad care e treaba ta ca m am lasat. Cand ** gura fara tine nu am ce sa fac. Dar sunt obisnuit cu voi si ma ast deja sa vi sa mi scrii contrariul in urmatorul tau mesaj. M am lasat de joc ptr ca nu mi a mai permis timpul, imi accept infrangerea in fata circului si punct.

zine pe ce cont joci acum daca te tine:d
 

DeletedUser

Eu nu joc pe nici un cont de mult timp(vreo 5-6 luni). Ti-am zis ca am bac si nu am timp nici sa vand resurse. Am jucat, mi a placut, dar am terminat cu el. Nu ma m ai apuc de jocul asta sa l joc la max, nici daca fac contract cu ei.
 

DeletedUser8678

... eh, baieti, am intrat si eu in lumea celor buni, am avut si eu cam 5000 de reale pe mine, le multumesc circarilor care m-au saltat pe cele mai inalte culmi la ... Inamici Invinsi ca Aparator ... am ajuns pe locul 35 dar mai e mult pana departe, cum se zice ...:D
 

DeletedUser

sunt curios patriarhu miau-miau cate are de tace ca un porc in malai:D, i-a ca-m pierit glasciorul=))=))
 

DeletedUser3061

sunt curios patriarhu miau-miau cate are de tace ca un porc in malai:D, i-a ca-m pierit glasciorul=))=))

daca tu crezi ca eu am stat vreo secunda sa disper ca doua triburi tribu de locu doi si cel de locu 3 nu sunt in stare sa dea decat 3000 de atacuri adunate asta spune foarte mult depsre activiatea din cele 2 triburi.

primul noob al acestei zile este pictard care s-a chinuit el sa bage atacurile la secunda auzi piesa la el a bagat atacurile la secunda .... pictard ai lkuat mah ceva??
aly7 prietene te rog eu mult de tot invata ca nobili fac mai mult decat berbeci .... pana nu o sa inveti distantele pe harta nu o sa intelegi nimica din acest joc.
SIGURUL CARE INTRADEVAR A INCERCAT CEVA FRUMOS A FOST BLAZIU.... daca nu aveam acele prob de sanatate care sa ma tina treaz in seara aia imi liua ceva sate.. a fost singurul care a incercat ceva diferit... bravo.

comyro nu stiu cum ai ajuns la varsta asta mai baiatule sincer iti spun. am impresia ca tu refuzii sa gandesti. oricum esti cel mai miez...

pg tu chiar sperai mah vreo clipa ca ai sa faci tu ceva? auzi la el ii luam lui patriarhu 150 de sate daca tot faceti cum a zis comyro... eu am impresia ca voi (editat).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca tu crezi ca eu am stat vreo secunda sa disper ca doua triburi tribu de locu doi si cel de locu 3 nu sunt in stare sa dea decat 3000 de atacuri adunate asta spune foarte mult depsre activiatea din cele 2 triburi.

primul noob al acestei zile este pictard care s-a chinuit el sa bage atacurile la secunda auzi piesa la el a bagat atacurile la secunda .... pictard ai lkuat mah ceva??
.

da prietene, am luat :)
si daca sunt n00b ca dau la secunda, atunci asta e ;)
dar cu i-am explicat si lui tov azzido, nu sunt la secunda. pe langa boala ta pe care tot o propovaduiesti pe aici, poate incerci sa iei si ceva picaturi pt ochi :)

spor la recuperari.
 

DeletedUser3061

da prietene, am luat :)
si daca sunt n00b ca dau la secunda, atunci asta e ;)
dar cu i-am explicat si lui tov azzido, nu sunt la secunda. pe langa boala ta pe care tot o propovaduiesti pe aici, poate incerci sa iei si ceva picaturi pt ochi :)

spor la recuperari.



asa este intradevar nu au fost la secunda au fost la in 7 secunde toate atacurile....... imi cer scuze.... amice ai luat de la mine 3 sate pe care nici nu le-ai vazut mult timp tu chiar crezi ca eu m-am chinuit vreo secunda sa apar niste sate de la un jucator care ataca la secunda? ma faci sa rad... am impresia mai pictard ca tu inca mai joci jocu de acuma 2 ani de zile... insa ce sa zic este de admirat ceea ce ai facut insa mai de admirat este cum mi-am batut joc de toata organizarea ta..... IN TOATE ATACURILE CARE LE-ATI DAT ATI CUCERIT UN SINGUR SAT In K46.... din cate atacuri? parca era vorba sa cada 150 de sate daca toata lumea isi face treaba bine.

astazi o sa va dau umilinta maxima dupa care am sa pun raportele aici pe forum ca sa vada lumea de cat mari si tari jucatori sunteti voi.... insa pana sa pun raportele aici o sa le zic colegilor mei si celor din alte triburi ca nu aveti nici o treaba mah baiatule cu jocu asta....

iar tu ca tot o dai cu mine in straegie cand ataci la secunda de la peste 30 de ore cu nobilul mai baiatule drag trebuie sa ivi si cu sprijin la secunda, ca altfel nu faci absolut nimica.... doar isi bate celalalt joc de organizarea atacului tau.... ceea ce ai facut tu se numeste bataie de joc pe timpul tau... si ce mi-a placut cel mai mult tu chiar ai crezut ca poti tine acele sate... ba mai mult ai si definit satele intr-un mare stil.... apropo cat timp ai tinut acele sate? 30 de minute cumva?

imi pare rau sa iti spun insa nu ai nici o treaba mah baiatule cu jocu asta... dar de cine sunt eu sa vorbesc despre maretul (editat). doar este o piesa insa pe zi ce trece devine doar o piesa de muzeu.



tineti minte mai baieitii niciodata sa nu atacati la secunda daca nu aveti sprijin trimis tot in aceiasi secunda cu nobilul pentru ca altfel va bateti joc de munca voastra si de timpul pe care l-ati petrecut in fata calc pentru a organiza acel atac.


Acuma fie vorba intre noi... ar trebuii sa luati lectii de la blaziu si de la gooser cum se ataca....ca voi astia din sof nu aveti nici o treaba .

PG =praf
tomita praf
eugen (editat)
decu nici o treaba cu jocu asta
vraiste(editat)zero barat

va rog eu mult de tot apucati-va de sims city si lasati triburile ca nu faceti altceva decat sa va chinuitii:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa este intradevar nu au fost la secunda au fost la in 7 secunde toate atacurile....... imi cer scuze.... amice ai luat de la mine 3 sate pe care nici nu le-ai vazut mult timp tu chiar crezi ca eu m-am chinuit vreo secunda sa apar niste sate de la un jucator care ataca la secunda? ma faci sa rad... am impresia mai pictard ca tu inca mai joci jocu de acuma 2 ani de zile... insa ce sa zic este de admirat ceea ce ai facut insa mai de admirat este cum mi-am batut joc de toata organizarea ta..... IN TOATE ATACURILE CARE LE-ATI DAT ATI CUCERIT UN SINGUR SAT In K46.... din cate atacuri? parca era vorba sa cada 150 de sate daca toata lumea isi face treaba bine.

astazi o sa va dau umilinta maxima dupa care am sa pun raportele aici pe forum ca sa vada lumea de cat mari si tari jucatori sunteti voi.... insa pana sa pun raportele aici o sa le zic colegilor mei si celor din alte triburi ca nu aveti nici o treaba mah baiatule cu jocu asta....

iar tu ca tot o dai cu mine in straegie cand ataci la secunda de la peste 30 de ore cu nobilul mai baiatule drag trebuie sa ivi si cu sprijin la secunda, ca altfel nu faci absolut nimica.... doar isi bate celalalt joc de organizarea atacului tau.... ceea ce ai facut tu se numeste bataie de joc pe timpul tau... si ce mi-a placut cel mai mult tu chiar ai crezut ca poti tine acele sate... ba mai mult ai si definit satele intr-un mare stil.... apropo cat timp ai tinut acele sate? 30 de minute cumva?

imi pare rau sa iti spun insa nu ai nici o treaba mah baiatule cu jocu asta... dar de cine sunt eu sa vorbesc despre maretul (editat). doar este o piesa insa pe zi ce trece devine doar o piesa de muzeu.



tineti minte mai baieitii niciodata sa nu atacati la secunda daca nu aveti sprijin trimis tot in aceiasi secunda cu nobilul pentru ca altfel va bateti joc de munca voastra si de timpul pe care l-ati petrecut in fata calc pentru a organiza acel atac.


Acuma fie vorba intre noi... ar trebuii sa luati lectii de la blaziu si de la gooser cum se ataca....ca voi astia din sof nu aveti nici o treaba .

PG =praf
tomita praf
eugen )editat)
decu nici o treaba cu jocu asta
vraiste(editat)zero barat

va rog eu mult de tot apucati-va de sims city si lasati triburile ca nu faceti altceva decat sa va chinuitii:D:D:D:D:D:D:D:D


mersi ca ma jignesti iar, dupa ce eu am incercat sa ma abtin sa iti zic pe nume...
se pare ca nu ai inteles inca sau faci grave confuzii: eu nu sunt COMYRO si nici P.G.
tot planul de atac pe tine este meritul lor :)

si eu am facut o confuzie, recunosc. credeam ca te referi la alte atacuri cand ai zis la secunda. eu nu te-am atacat niciodata pe tine la secunda, nici macar la minut asa ca...nu stiu cine vorbeste prostii aici :))

p.s. acum vad ca tu ma confunzi cu vraiste :) bravo, bravo. deocamdata suntem ~80 in SOF. in curand nu o sa mai aveti acces nici la forum...sa vad atunci ce perle mai scoti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

mersi ca ma jignesti iar, dupa ce eu am incercat sa ma abtin sa iti zic pe nume...
se pare ca nu ai inteles inca sau faci grave confuzii: eu nu sunt COMYRO si nici P.G.
tot planul de atac pe tine este meritul lor :)

si eu am facut o confuzie, recunosc. credeam ca te referi la alte atacuri cand ai zis la secunda. eu nu te-am atacat niciodata pe tine la secunda, nici macar la minut asa ca...nu stiu cine vorbeste prostii aici :))

p.s. acum vad ca tu ma confunzi cu vraiste :) bravo, bravo. deocamdata suntem ~80 in SOF. in curand nu o sa mai aveti acces nici la forum...sa vad atunci ce perle mai scoti :)



fi atent aici globu meu fermecat care vede ce jucatori sut pe sitter la voi in trib... mi-a zis asa ca cica tu ai fost sitter la vraiste pana aseara :)))) nu cumva tot tu ai fost ala care a trimis spjin in exces pe satul ala si care si-a incurcat colegii sa nu ia satul ?


nu trebuie sa zici aici ca ai fost tu pe sitter ca ochiu meu a vazut ca tu esti pe sitter la vraiste daca vrei si doresti iti zic toti jucatori din sitter pe care ii aveti cati sunt pe galben...

apropo dute si ** cu stelian ca daca nu ** cu el se supara Pg... ca si asa te intelegi tu bine cu el... ** cu el sa imi cedeze satele de la richard ca altfel iese sucar mare rau de tot :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


inca o data face patriarhu bascalie de tine.... ca de altfel fiecare data eu ti-am zis tie ca ai ajuns piesa de muzeu... ai vazut si tu ce fac catei cand dau de o piesa de muzeu ridica picioru usor usor si face pi................ lica

esti miez.... arpopo roagl te rog eu pe crabu ca daca tot vrea sa coboare langa mine spune-i ca eu persoanl ii dau sate lui....doar asa ca sa vina in granita cu mine... dar daca mai are rabdare un pic urc eu in granita langa el... dar mai intai vreau sa ajung la tine ca sa te fac de bascalie tot timpu imi place cand te umilesc si cand fac misto de tine..... esti mult prea slab si noob in acelasi timp... ti-am zis cat se poate de frumos apuca-te de sims city ca e grav ce faci tu aici cu timpu tau
 
Sus