Nato vs Panzer+academiile!

DeletedUser

Bai cei cu atata spam? exista cetegoria Spam luna august! discutati acolo:D
On Topic
Genius copilasule! Uitete la rapoarte si ai sa vezi o diferenta in cuceriri! Noi conducem acest capitol! Sunteti un trib de ferme!:))
 

DeletedUser24244

Doamne...s-au facut 15 innobilari cu totul si voi deja ati castigat razboiul:)))
 

DeletedUser

5 sate avans inseamna condus? Of doamne...te faci de ras

Da inseamna!Chiar inseamna! Numai gura e de genius al vostru:))"intr-o luan dispare nato" a trecut o luna! nato inca exista , cat despre faptu ca facem noi conturi multiple sa taca mai bine din gura! ca iar imi aduc aminte de ce sa intamplat cu contu vostru multiplu kosarom. si s.m.u.r.d. cand ati cerut siter danduva drept intemeietoru nato si ati inceput sa injurati ca la usa cortului:-@
 

DeletedUser24244

Cred ca ma confunzi, eu nu fac parte din triburile astea 2...eu sunt intr-un trib micutz de incepatori
 

DeletedUser24244

Habar nu am cine sunt...doar ca mi se pare aiurea sa te lauzi cu 5 sate avans:p
 

DeletedUser24244

U o iei ca pe o gluma, dar nu e deloc...omu e suparat rau, vine cu panzerele peste voi
 

DeletedUser5970

pai macar spunetine cine sunteti sa stim si noi cu cine avem razboi asta doar daca aveti onoare si stiti sa jucati triburile si sa faceti un razboi adevarat.

Tocmai tu te-ai gasit sa vorbesti de onoare? Ai uitat cand RaZna figura la voi ca dusmani, ti-am scris si te-am intrebat cum figuram la voi si tu mi-ai raspuns sec, ca nu ma intereseaza ? :eek:
 

DeletedUser

Cand a fost atunci aveam sitter pe dulceata2009. :)
Eram plecat in alt judet si nu aveam net acolo , si daia am lasat sitter;)
 
Sus