Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (10 members and 0 guests)
tsubasa, cucubaux, ErwinRommel, eva222, extr3m3s, Malamadre, many1000, n0way, nemessys, valybullet

Restu nu zic nimic?
 

DeletedUser

ce sa mai zicem. eu mai asteptam un pamflet de la neuronu dar vad ca a plecat. ca veni vorba de plecat. see ya
 

DeletedUser

Vai de capul meu , bai , serios , de unde naiba tot apareti , toti playerii de care nu am auzit pana pe lumea asta vin si isi dau acuma cu parerea ... Sunteti buni ma , inteleg ca vreti sa va faceti cunoscuti dar sunt si alte metode in care va puteti face cunoscuti si in alt mod inafara de a va face de ras.

Ma scuzi ca te intreb dar tu cine esti? Ar fi trebuit sa auzim de tine?
 

DeletedUser

cum eva nu ai auzit de michelle sau AC/DC ===)))))))))))))))

A e ala de l-am inobilat peste tot unde l-am prins?:))
Ferma noastra preferata? Pai de ce nu zici asa? Sigur ca-l stiu. Ne-am facut nobil pe spinarea lui. Bun baiat. Nu va mai luati de el ca e ferma buna.:)
 

DeletedUser17308

Ma scuzi ca te intreb dar tu cine esti? Ar fi trebuit sa auzim de tine?

daca nu am auzit de michelle de tine sigur am auzit..dumneavoastra = conducator = praf in ochi... bate vantu in iasi.. ... asa ca te rog sa iti scoti vitejii de pe extern ca va faceti de ras.. o seara buna ..
 

DeletedUser

mi-am propus sa ajung pe primul loc la inamici invinsi ca aparator si cred ca am mari sanse sa ajung pe primul loc. este un raZboi personal , nu trag dupa mine pe nimeni . asta este parerea mea despre marea majoritate a copiilor din acest trib : NISTE INFUMURATI ,NISTE INGAMFATI . voi nu va respectati intre voi ,in cadrul tribului daramite sa va respectati dusmanii?!!! un razboinic adevarat isi respecta dusmanul ,oricare ar fi el , dar pe voi v-am studiat si am seszat ca voi intre voi nu manifestati respect . inainte sa mergeti la lupte , invatati sa va respectati adversarii pt a fi voi insiva respectati de catre ceilatiu, este vorba de respectul de sine , ceea ce la voi lipseste cu desavarsire , la marea majoritate dintre voi, recunosc, sunt si cateva exceptii, dar insesizabile . este vorba de trib nu de anumite persoane. DACA LUAM EXEMPLE DIN ISTORIE OBSERVAM ca mai toti marii raboinici si-au respectat adeversarul. ma puteti propulsa pe primul loc?!!! dar am marea rugaminte sa ma si respectati ca adversar . da , eu sunt nebunul care provoaca un trib intreg la razboi cu o singura cerinta : SA FIU RESPECTAT .

Imi place cum gandesti si sunt deacord cu tine in mare parte insa ar fi nedrept sa cataloghezi tot tribul ca fiind plin de copii inganfati, sunt sigur ca printre acestia sunt si oameni cu cap.

(O parere personala...)

Spor!
 

DeletedUser

:)) Dar nu trebuie sa auzi de mine. Daca auzi sigur ai sat care-ti poarta numele in colectia mea. Asa ca e de preferat sa nu auzi.:)
Si tu sti starea vremii in iasi eu am trecut se vreo 2 ori pe acolo dar nu m-a impresionat orasul sincer. Asa cum nici tu nu ma impresionezi in nici un fel.:)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
ce face invidia din unii oameni (se vor mai deschide topicuri cu SHOCK? sunt sigur :))) )
nu uitati e doar un joc dar pentru unii a devenit a doua viata :(
 

DeletedUser

Eu unul nu arunc praf in ochi nimanui dar vreau sa zic ca razboaiele se poarta in statistici nu in vorbe. O seara placuta tuturor!
 

DeletedUser17308

domnisoara/doamna (nu imi permit sa ma trag de sireturi cu un conducator mare ca tine) inca mai plangi dupa satu ala?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus