Mesaje amuzante ro15

DeletedUser

Knight Diamond I astăzi la ora 12:55
Salut, ai vrea sa-mi dai si mie o invitatie in tribul tau. PLS.

Knight Diamond I astăzi la ora 13:01
te rog da-mi si mie o invitatie ca o sa cresc ffff repede. PLS

Knight Diamond I astăzi la ora 13:05
Daca era un numar limitat de membrii in trib mai ziceam ca ocupam locul in trib degeaba dar asa nu vad de ce nu as putea primii si eu o invitatie

Knight Diamond I astăzi la ora 15:06
Multumesc pentru invitatie!!!!!

Say Yes Smoke astăzi la ora 18:00
Dar nu te-am invitat!

Knight Diamond I astăzi la ora 18:09
Dar vrei sa ma inviti?

Say Yes Smoke astăzi la ora 19:34
Nu prea!

Knight Diamond I astăzi la ora 20:48
Ok daca tu nu vrei sa ma inviti o sa incep sa caut alt trib ms oricum.

Say Yes Smoke astăzi la ora 21:28
Ok.

Knight Diamond I astăzi la ora 21:35
Dar totusi imi dai si mie o invitatie:D pls.pls.pls.pls.pls.pls.pls.pls.pls.


Paște Fericit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 19:16
esti? vreau sa vrobesc ceva cu tine

fionut în data de 20.07. la ora 20:42
buna
acum sunt..

fionut în data de 20.07. la ora 20:42
esti?

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:43
esti de acord sa imi dai satel de pe k74 in schimbul la satele de pe k65

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:44
pardon k64

fionut în data de 20.07. la ora 20:44
care sate?

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:45
satele care le ai tu pe k74

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:46
stii ca tiam ai luat sate acuma team intrebat daca esti de acord

fionut în data de 20.07. la ora 20:48
daca vrei tu...:)..nu pot refuza o fata:)...dar sunt cam multe:)

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:50
sincer am destula aramata sa iti iau toate satele eu le vreu doar pe alea pe k74 sa fiu lidera si iti voi da si spriji9n si 5 sate si ce mai vrei

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:53
esti de acord?

fionut în data de 20.07. la ora 20:55
nu ar fi corect fata de cei din tribul meu..

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:57
dai un raspuns sau dau eu inainte vreo 100 de nobili sa se plimbe pe la satele tale .berbeci sau ingrasat ,topoarele au ruginit ,

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:58
dAR DE UNDE STIU Ei ca imid ai mie satele de pe k74 eu iti voi da ste de pe k64 si srpijin daca tre va ataca cineva

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:58
asta trebuies a fie intre noi

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 20:59
DA sau Nu

fionut în data de 20.07. la ora 20:59
tu imi dai 5 sate eu 30...buna afacere..domnisoara

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 21:00
+sprijin

fionut în data de 20.07. la ora 21:01
sprijin la ce...dupa ce imi iei toate satele...dragut din partea ta:)

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 21:01
la satele pe care le mai ai

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 21:01
nu vrei voi incepe atacuriile bafta

Templul Dreptatii în data de 20.07. la ora 21:01
astept un rtaspuns in 5 min

fionut în data de 20.07. la ora 21:11
pleaca tare .

La 5-6 milioane de puncte uite cu ce se ocupa B-seaul =)))))))

Iar atacurile sunt intra-devar DE SPERIAT !!!
pentru b-sea evident :))

Agresor: Templul Dreptatii
Origine: A.4. skull13 (508|696) K65

Număr: 0 0 10455 0 1551 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 10455 0 1551 0 0 0 0


Ce penibil , ce penibil !!!

Si inca ceva , aveti cam multi analfabeti in tribul ala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

malis adi astăzi la ora 09:42
mai joci?

lasa-mi mie satele sa ajung nr.1:))

mocanasul astăzi la ora 09:48
Michelle aici , sate moca stiu ca stii sa iei , stai linistit !

Muncite mai greu .


Deja incep sa fie chiar amuzanti playerii b-sea si penibili , evident .
 

DeletedUser2821

nob = asta ce e , denumirea cocalareasca a lui noob ? care presupun ca nu stii de unde provine , ca deh , nu ai de unde ...
 

DeletedUser

survivor17 astăzi la ora 14:27
Doresc titlul de diplomat, intrucat intelectul meu redu imi creaza gresita impresie ca as fi intr-adevar capabil sa incep niste relatii diplomatice foarte favorabile pentru tribul nostru. Promit ca voi fi un membru activ 17ore/24 si ca voi sprijini membrii tribului de fiecare data cand au nevoie

Leif cel Fericit astăzi la ora 14:28
bine, ma, hai ca ti-l dau.

Mah, nu stiu cum vi se pare dar eu am ras pe cinste dupa mesajul asta.
 

DeletedUser26528

Leif cel Fericit astăzi la ora 13:56
'Neatza! Am aflat din surse sigure ca manifestati o repulsie puternica fata de denumirea tribului meu si ati dori sa ne obligati sa facem un voiaj cam neplacut catre DhaMargineaHartii in cazul in care nu dorim sa ne schimbam numele tribului. Va anunt cu parere de rau si durere in glas ca ma aflu deja la marginea hartii, si ca daca as fi cucerit si as intra din nou pe lumea 15, mi-as alege tot directia Nord-Vest, dar nu cred ca as obtine o pozitie mai buna pe harta. Deci va rog sa nu reactionati excesiv de agresiv in cazul in care numele tribului nostru nu se va schimba prea curand. Noi nu va cerem ajutorul, si suntem de parere ca numele B-Sea ne va proteja de eventualii atacatori, deci eu nu binevoiesc in acest moment sa schimb numele tribului. Cand tribul va ascensa in clasament, iar punctajul tribului va fi suficient de mare si vom considera ca ne putem apara fara ajutorul numelui vostru, va promit solemn, voua, cei din B-Sea, ca numele tribului nostru va fi schimbat.
Dar pana atunci, va rog sa ne lasati sa va purtam numele si sa pretindem in continuare ca suntem academia voastra. Multumesc anticipat.

Cu un sincer si onest ras mefistofelic,
[player]Leif cel Fericit[/player]

Mefisto. astăzi la ora 16:17
Oficial tribul [ally]B-Sea[/ally] declara razboi tribului fals b-sea !

Promitem ca va fi o retrimitere la margine , scurta !



Citeste-ti mesaju tau si apoi razi si-n hohote ...

:))))))))))))))))
 

DeletedUser

@Mefisto.: Se vede ca nu stii de gluma...Ti se pare amuzanta replica ta? Nici macar nu ma poti ataca. In fine, observ ca tu ai crezut acolo ca vorbesc serios...Daca era o cerere serioasa, si chiar doream sa obtin ceva, evident ca nu incepeam discutia, la ora 2 ziua cu " 'Neatza! ", si nu ziceam DhaMargineaHartii, ca stiu si romaneste. Si nu as fi incheiat cu "un ras mefistofelic". Eu nu joc serios pe lumea 15, doar k sa ma distrez si eu un pik. Chiar nu imi pasa daca ma ataci(nici daca ai putea sa ma ataci, nu mi-ar pasa), da' ma rog, tu crezi ca replica ta m-a dat pe spate. Da, mesajul meu mi s-a parut amuzant, dar din pakate ar fi trebuit sa-l postez eu.
@michelle2007: Inca un post la colectie, asa-i? Sa ma anunti cand o sa ai 502 de cuvinte in lexic. Credeam ca ai doar 500, dar am vazut ca "penibil" e al 501-lea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Stii nu sunt nici pe departe un " sustinator " al lui Mefisto. insa scuza-ma dar unde are dreptate , are si aici are . Mesajul este amuzant si penibil pentru tine in acelasi timp :))

leif cel fericit - Da , acuma poti sa te lauzi la prietenii tai ca ai stat cu mine de vorba ... Si cum de " stiai " am vorbit si nu imi aduc aminte :) ? Da e amuzant ca ai numarat fiecare cuvant pe care l-am rostit ( presupun ca intr-o propozitie , pentru ca nu de alta dar eu zic ca scriu destul de mult si nu ma repet prea des cu mici exceptii de la care nu ma pot abtine ) ...
 

DeletedUser

Esti bolnava. Trateaza-te cu incredere. Iata aici o reteta:
1. DEXonline(nu decsonlain)
2. Priveste niste pasarele ca sa-ti ameliorezi depresia si frustrarile
3. Transplant de neuroni(stiinta nu a ajuns atat de departe din pacate, dar inca poti spera)
Daca si un atac cu 10000 de topoare ti se pare penibil, chiar ai nevoie de reteta de mai sus+o excursie intr-o biblioteca. In plus, ai nevoie si sa bagi la cap ca esti o nulitate careia si Nicolae Guta ii poate da lectii de cultura, prin urmare nimeni nu s-ar putea lauda ca a avut onoarea(a se citi oroarea) de a vorbi cu tine.
Condoleante!(pentru ultimul neuron din capsorul tau, ucis cu bestialitate de mine prin acest post).
 

DeletedUser

@ Leif cel trist : Log out [ undeva prin dreapta sus ]

Deci tocmai ti-a luat Michelle graunte ca sa fii papagalul ei?
Trebuie sa recunosc totusi ca esti un briliant din punct de vedere al inteligentei, ce sa mai vorbim de cultura...
 

DeletedUser16039

Pai nu?! :) Bai papagal, ma cunosti sa faci astfel de comentarii la adresa mea?! Dai cu praf de mers, ca n-avem nevoie de alte gunoaie sociale pe L 15. Si-asa stati inghesuiti.
Daca tot esti papagalul L 15 si eu-s pirat Black- Sea, nu vrei sa fii papagalul meu sa-mi stai pe umar?!
 

DeletedUser

cred ca guta are mai multa cultura decat multi forumuisti.
Si nu glumesc....
 

DeletedUser

Pai nu?! :) Bai papagal, ma cunosti sa faci astfel de comentarii la adresa mea?! Dai cu praf de mers, ca n-avem nevoie de alte gunoaie sociale pe L 15. Si-asa stati inghesuiti.
Daca tot esti papagalul L 15 si eu-s pirat Black- Sea, nu vrei sa fii papagalul meu sa-mi stai pe umar?!

Bai misologule chiar e asa de greu sa pui o farama de ratiune in vorbele tale? Lasa cliseele gen "gunoaie sociale" si exprima si tu o idee coerenta, nu mai debita toate aiurelile pe aici.
 

DeletedUser2821

Deci tocmai ti-a luat Michelle graunte ca sa fii papagalul ei?
Trebuie sa recunosc totusi ca esti un briliant din punct de vedere al inteligentei, ce sa mai vorbim de cultura...

Nu , chiar daca te uiti este in tribul inamic ,doar ca exista un anumit respect si intre inamici , mai ales intre mini si majoritatea inamicilor mei .
 
Sus