Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

:)))pe forumurile altor lumi exista Temă importantă Mergi la prima nouă discuţie Important: Spam - Septembrie 2010 (Temă cu mai multe pagini 1 2 3 ... Ultima pagină)
PUSKI-ILIE

aici era ala din iunie si acum l-a redenumit off-topic lumea 7 =))

vai de voi mai !
pe langa ca abia mai posteaza cate 2, 3 jucatori pe aici ii mai si trimiteti pe nu stiu ce topicuri ...:-j


aproape ca era sa egaleze rapidu pe sahtior :))
 

DeletedUser

Asa e, am facut doar ce am vrut..... si acum as vrea sa multumesc tuturor colegilor pe care ii am si i-am avut! Daca voi nu erati pe harta nu aveam cu cine sa ma joc!

Un joc placut in continuare sa aveti, dar tribul gri va fii castigator!

Rog moderatorii sa inchida acest topic, nu exista alte pareri si nici nu am ajuns la o concluzie, noi cei de pe L7!

Multumim si bafta va doresc in lumea reala!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ma retrag si eu de pe topic, m-am distrat destul cu nenea cuculici, morphen a ramas fara replica.... :rolleyes:

succes tuturor pe aici :D sa castige aia mai buni ... :rolleyes:
 

DeletedUser

offf .. ma doare mintea citind aceste posturi ..

Vero.. pe jocul asta ai facut doar ce ai vrut TU .. la tine nu merge cu impunerea din aceasta cauza chiar nu vad de ce trebuie sa te justifici .. asta esti TU si cu asta basta ....
Kami .. fara tine acest post nu avea farmec .. acelasi copchil ai ramas .. ce rau ca au scos astia armata obligatorie .. astfel multi copii ar fi devenit "poate" barbati mai repede ..

De restul .. ce sa zic .. doar bafta la joc ..

oricum Vero .. trebuie sa-ti multumesc pt asta http://www.youtube.com/watch?v=JIQSI4nFh7A

amintiri frumoase dar si multa dezamagire


nu confunda faptul ca sunt putin naiv si cred ca toti au ceva bun in ei cu faptul ca as fi copil ... stai tu linistit .. eu am invatat sa respect prietenii .. sa nu ii tradez ... am valori morale mult peste ale tale ... ca sunt putin mai repezit si intep pe cine trebuie pe aici e alta chestie .. si nu tine de copilarie ... dar eu am invatat ca orice actiune are si o reactiune .. si trebuie sa suporti consecintele pt greselile tale .. asta nu mai tine de copilarie doru
 

DeletedUser35292

Ma retrag si eu de pe topic, m-am distrat destul cu nenea cuculici, morphen a ramas fara replica.... :rolleyes:

succes tuturor pe aici :D sa castige aia mai buni ... :rolleyes:

replica ,,,ai scris ceva inteigent ptr a merita efortul unei replici???
Eu unu nu am vazut decat propria-ti parere prosta despre tine...faptul ca sustii "recitaluri"...de unde denota si faptul ca te tin muschii ( de...nu este de mirarare...)

Pe joc...offfff...L-ai parasit de mult ( dupa cum sustii...) dar....nici pana in ziua de astazi s pare ca nu ai retinut aspectul frumos al jocului...ATACI si te aperi...in functie de posibilitatile fiecaruia...TU tot un aparator ai ramas ( a se vedea postul tau in care te gandesti ce viata implinita ai fi avut tu pana SA AJUNG EU LA TINE...dar este un lucru bun ...MA BUCUR CA ESTE doar un gand...si nu ai parte de asa ceva :p viseaza frumos copilasule...si dispari in ceta..cum ai aparut
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
morphica, te rog eu mult nu ma mai plictisi :eek:

ATACI si te aperi...in functie de posibilitatile fiecaruia...TU tot un aparator ai ramas

eu cred ca tu suferi cu vederea sincer, daca te-ai uita putin pe la ODA , nu ai mai spune ca am fost un aparator :D dar nu cred ca stii ce inseamna ODA, asa ca nu ma mai complic cu tine...

eu , fata de tine, am plecat cu capul sus, si am fost regretat si de amici dar si de dusmani ;) drept dovada, dupa ce am renuntat eu, s-au lasat si cei cu care ma luptam...

tu ce ai facut? ai plecat la tribul rival cu coada intre picioare ca sa-ti protejezi averea virtuala, si-au dat si aia seama ca esti doar un maimutoi flausat , care nu stii altceva decat sa te mwhahahah pe tine :))

hai pa, ca deja am folosit prea multe caractere pentru tine :D :eek:
 

DeletedUser31617

Gabytza tu stii ce inseamna ODA? asa pentru cultura ta iti dai seama cam ce inseamna acest cuvant si unde isi are originile?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
OD = Opponnents Defeated (Inamici invinsi)
ODA = inamici invinsi ca Agresor
ODD = Inamici invinsi ca aparator (defensiv)

Mucles :eek::eek:
 

DeletedUser31617

se pare ca domnu jucator dan66 nu va participa la intemeiewrea tribului gri pe harta cum a afirmat in niste posturi anterioare
 

DeletedUser35292

eu cred ca tu suferi cu vederea sincer, daca te-ai uita putin pe la ODA , nu ai mai spune ca am fost un aparator :D dar nu cred ca stii ce inseamna ODA, asa ca nu ma mai complic cu tine...



....cred ca pana ajungeai tu la mine, imbatraneam eu si aveam si nepoti... mai bine ca m-am lasat acum cat sunt tanar si imi pot vedea si de alte chestii, ca daca ai fi venit tu langa mine pe harta, probabil m-ai fi plictisit in asa hal incat ma sinucideam, sau o luam razna ...

Oare crezi ca as fi remarcat prezenta ta pe harta???? bleahhhhhhhhh..ai o parere prea buna despre tine...

p.s....hmmmmmmmm...oda cahhhhhhhhhhhhhhh...ce ai facut...ai avut sitter...ptr ca mintea-ti sta doar la aparare cand discuti cu mine...si mai ai cateva astfel de postari....ce pot spune...ai plecat cu capul sus...probema este...la cati metrii sub pamant era al tau cap?...ori te tinea cineva de picioare si ...tot cu "capul sus" putem spune ca ai plecat....dar cum spuneai tu ca esti limitat...mai bine mai dai un recital...pa papusica mica...:p
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
hai mai agarici, chiar iti simteam lipsa aici :D

mah , sitter n-am avut decat de vreo 3-4 ori, de cand joc :D in rest tot timpul am fost numai eu pe cont , asa ca lasa-ma dreaq cu prostiile tale pe care le debitezi , si incearca sa nu ma mai plictisesti, incearca sa dai si tu ceva mai interesant din tine...nu doar kkt uri :)) hai ciocu mic si joc de glezne loosere :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cu agariciul ala de morphen :D
ai chef sa ma cert si cu tine? neahhh, tu esti mai praf decat ala... tu ma plictisesti mai rau uneori :eek::eek:
 

DeletedUser

eu merit sa conduc L7 :)) innobilare interna toata harta si am terminat cu balciu :))
 

DeletedUser31617

ho ho ho lume noua p acest topic al doamnei vera eu ma lupt cu ea mia luat 3 sate am recuperat 2 mai am 7 de recuperat socotesc si dobanda sai dau peste nas lu gabytza cu statistika hy hy hy
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus