Family

  • Autor subiect DeletedUser36543
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36543

Family locul unde se spera sa se ajunga la o maturitate in joc si unde conteaza personalitetea omului nu se urmareste fuga dupa puncte ci dupa intelegere si pace intre membrii.Cei interesati dati un mesaj privat si apoi impreuna stabilim cand si unde intram.

Respect.
 

DeletedUser36543

nop ma cunosti numa nu vroiam sa apara numele de pe l21 aici
 

DeletedUser36543

ms vedem ce va fii,sau mai important daca o sa fie depinde de persoanele care vor dorii
 

DeletedUser36543

mai mumbless nu e ** de family gay e vorba de familie cum avem fiecare acasa,membrii care au incredere 100% in ei aia vreau sa creez asta e doar un nick unde am expus ce vreau sa fac,asa ca ai grija cu ce idei vii,stii cum se numesc cei care tot vin cu ideii nu?
 

DeletedUser36543

mi-e indiferent,oricum asa cum am zis astept doritori se face pana la maxim 40 de membrii cu tot cu niste prieteni pe care vreau sa ii conving sa ma ajute
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
- în ce parte a lumii intraţi?
- câţi intraţi din prima în el?
- se dau prăjiturele?
 

DeletedUser36543

pai intratul intr-o parte se decide la comun cand ne strangem 30,40 cum am zis,si nu se dau prajiturele,pana miercuri vedem cati ne strangem sa intram din prima
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
pai si dupa ce aduni atâţia, să se despartă că nu le convine partea? ar merge mai bine stabilit de la început ... părerea mea. să ştie omu unde intră. în fond, tu vrei sa faci tribul, nu ?
 

DeletedUser36543

Fratilor o sa vedeti cine,ce cum va fii si nu,nu eu voi face tribul ci toti care vom intra in el
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus