C.K.

  • Autor subiect DeletedUser27408
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27408

Se face C.K. pe 22. Sunt asteptati veteranii (cei care cunosc jocul nu toti) si prietenii nostrii cu care am jucat in alte triburi. Vom intra in sud est. Ora va fi anuntata aici si pe skype. Asteptam cu drag si pe inamici sa intre odata cu noi, sa facem lumea asta de kko un pic mai interesanta. Cu promovarea pe extern se va ocupa Karma905, asa ca asteptati-va la un forum animat plin de avertismente si vacante. Va dorim un joc placut. :rolleyes:

completare:
ora de intrare: 15:00 (probabil va incepe la 10 si daca stam mai tarziu ne va rasfira prea tare)
cei ce nu pot atunci sa caute pe cineva sa le bage contul :eek:

Asteptam numai jucatori care stiu sa joace. Fara incepatori si habarnisti. Pe parcurs cei ce vor demonstra pot cere invitatie. Locuri vor fi pentru ca in C.K. cine nu se tine de treaba nu sta mult. Bafta tuturor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11343

Hmm.. ! Bafta cu tribul !

Iara voi aia care nu doriti diplomatie cu nimeni :)) !
 

DeletedUser24244

Ce frumos era daca ati fi intrat pe 21...nu stiu daca o sa aveti concurentza asa mare aici. Da o sa intru eu sa va daram:)))
 

DeletedUser

Bafta ingus ...probabil o sa fiti cei mai tari :) sper nu inceapa alta lume curand si sa abandonati lumea asta (glumeam)...ma bucur ca e viteza 1 si multi jucatori buni o sa ramana pe l21...sper sa ne simtiti lipsa pe l22, mie si prietenilor mei :)
 

DeletedUser

Doar lor?:mad:


pacat ca nu ai avut timp de 21,ar fi fost mai frumos...cu setarile de pe lumea asta multi nu vor intra...:)

Defapt intra pensionarii si nubii :p

Mult succes,dar mult nu va vad pe aici,pana se deschide l23 va vad,acolo unde sper sa intram impreuna... sa mai invat cate ceva :D
 

DeletedUser27408

Doar lor?:mad:


pacat ca nu ai avut timp de 21,ar fi fost mai frumos...cu setarile de pe lumea asta multi nu vor intra...:)

Defapt intra pensionarii si nubii :p

Mult succes,dar mult nu va vad pe aici,pana se deschide l23 va vad,acolo unde sper sa intram impreuna... sa mai invat cate ceva :D


Bre, tu de ce esti senior member si eu numai membru. :confused: Astept raspuns de la moderatori. Cand ma avanseaza si pe mine? :rolleyes:
Lasa bre ca va luam si pe voi pe 22 ca mai aveti putin si luati toate satele de pe 21. :D

In sfarsit se anunta un trib serios.

Adevarul e ca nu prea suntem seriosi. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36141

Bre Ingus ,de aia ai stat tu mai mult in seara asta? sa racolezi membri pentru 22 :p .. eu nu mai vin,ca m-ai facut neserios :(


P.S.-maine sa imi urezi si mie succes pe 21 :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus