Lumea 22 - lumea melancolică

  • Autor subiect DeletedUser30442
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30442

De ce ?
Interesul marelor triburi - inexistent
Interesul marilor jucători - inexistent
Melancolia pe acest joc trece ca și vântul printre crengiile pădurilor de brazi ...
Nu mai are rost !!!
Majoritatea jucătorilor cu adevărat buni , cu adevărat valoroși pentru acest joc au dispărut , sau , dacă nu , au mai rămas câțiva ...
Stau și mă gândesc de ce ?
Și cred că am găsit și răspunsul :

1)Scumpirea premiumului
2)Lipsa de timp
3)Plăcerea de a juca , pur și simplu a dispărut
4)Forumul a murit

...și lista poate continua ...

Puțină propagandă cred că s-ar merita pentru acest joc ...

Există oare vreo soluție ???
 

DeletedUser24244

Ar putea fi o lume mai atractiva, fara biserica, tabere, speed 2..poate asa ar intra mult mai multe triburi bune si ar fi lumea mai tentanta:D
 

DeletedUser

nu prea betivule,cred ca ar fi o minune sa vad un admin ca posteaza aici :)
 

DeletedUser

pai nu vor intra multi jucatori buni,e sigur,e prea mica viteza pentru jucatori "de elita"
 

DeletedUser30442

Mă gândesc să fac un trib cu tema asta ...
Se bagă cineva ?
 

DeletedUser33163

Eu zic ca viteza nu e o problema...apar lumi cu viteza 1,1.5,2...eu as zice ca mereu e acelasi lucru...iei un sat,faci trupe,cresti satul...ar fi bine ceva nou
 

DeletedUser

Eu zic ca viteza nu e o problema...apar lumi cu viteza 1,1.5,2...eu as zice ca mereu e acelasi lucru...iei un sat,faci trupe,cresti satul...ar fi bine ceva nou

da,o lume cu viteza 2.5 :)) 1 mi se pare cea mai buna viteza daca vrei sa te ti de joc.
 

DeletedUser30442

mda ... ceva nou trebuie
grafica e la pământ , ce-i drept !
 

DeletedUser11083

ceva bun...
si ceva nou... :))

Triburile nu-i ou kinder... :D

adevarul este ca jucatorii experimentati pur si simplu nu au rabdare pe viteza 1.... asta pentru ca au vazut viteza 2...
e la fel cu Adam... dupa ce a vazut-o pe Eva... nu a mai avut rabdare... :))
 

DeletedUser

Parerea mea...ca sa adune ma multa lume

A

La fiecare sfarsit de luna cei din top 5 sa primeasca premii
Locul 1 Ceva telefon, camera digitala, camera video, iphone...
Locul 2 mouse/tastatur(gaming)
Locul 3 stick 4-8 Gb
Locul 4 tricou personalizat (cu nick de pe joc si Triburile)
Locul 5 1000 PP

asta e o idee, ar putea fi si alte premii

-banii le-ar iesi celor de la INNO din reclama, playeri mai multi(deci mai multi platitori de PP)


B

-lumi facute in urma voturilor...deci in genu

Votati

Biserica Da / Nu
Moral Da / Nu
Taleri cu cost redus Da / Nu
Viteza 1 / 1.5 / 2 / 2.5
etc...

C
-fiecare lume sa aiba un termen (exemplu 6luni/1 an/2 ani etc...) apoi sa fie desemnat castigatorul lumii. Ex: Castigatorul lumii 345435 este Vasile X dupa 1 an de joc
 

DeletedUser36192

Ar fi frumos, desi la criza din ziua de azi ...nu cred ca ar da premiile alea ... daca ar fi premiile alea locul 1 l'as lua o data, locul 4 o data si 5 in rest :))
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
C-ul nu puşcă. am jucat joc în genu, nu vreau să fac reclamă. m-am lăsat tocmai din acest motiv, dacă eşti interesat scriemi pe privat.
B-ul îmi intră în graţii, ar trebui să fie un 'must have'.

A-ul nu că nu mi-ar place, dar ar strica pasiunea pt joc şi ar înlocui-o cu sete de obiecte şi avuţii. e drept că ar fi mai mulţi care ar băga bani în triburi, dar prefer ca acesta să rămână un joc free, pentru A să se facă lumi separate.


apropo, chiar, bine gândit.
 
Ultima editare:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
C
-fiecare lume sa aiba un termen (exemplu 6luni/1 an/2 ani etc...) apoi sa fie desemnat castigatorul lumii. Ex: Castigatorul lumii 345435 este Vasile X dupa 1 an de joc

asta imi place si mie :D

ar fi o lume foarte animata in care toti vor lupta si vor juca cu placere stiind ca au un obiectiv si ca acest obiectiv se poate indeplini intr-un timp mai scurt decat pe celelalte lumi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus