Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

Brago !? Ce-ti mai fac fullurile trimise in vizita pe la rich and famous !? Defapt ce va mai fac !? Nimic nu a intrat pe nici un sat. Si mai va lauda-ti cu punctele mari la agresori, cand se trimite atac cu aparare.

Nu mai incerca-ti sa va dati mari pe ici si colo ca se gasesc raspunsuri la oricare actiune a voastra.
Cand vezi un circar ca se lauda cu punctele, satele, agresori, etc. Atunci mai zic. Pana atunci, ciocu' mic ca face-ti Lumea 14 de ras !

O seara buna !:)
 

DeletedUser

ce putea sa zica si el :)))


eu stiu brago ca incerci sa iti scoti jucatorii din ca=ca dar eu cred ca cel mai mare din Legion atat la puncte cat si la inamici invinsi ar trebui sa stie ca nu se ataca cu aprare! si daca o faci ataci doar cu cav grea nu cu toate trupele! hai ca va mai invat si eu cate ceva poate asa ne luati si mai multe sate:))
 

DeletedUser

intern?te cred
nu esti in stare sa innobilezi intern cum iau ** sat de la voi:)))
nu pune media ca nici noi nu stam chiar rau pe zi la total



:)))zi iulik cu cuvintele tale:))))
 

DeletedUser

pai in ultimele 2 saptamani nu ati stat rau per total - multe interne din cate se vede si la voi

si aaaaa da ... o tactica de a trada si a lovi pe la spate pe cei ce v au ajutat - asta parca era cheia
ca sa mearga tribul bine

cat despre intern brago - nu stiu ce vrei sa zici - ca tu nu ai innobilat intern sau cum?

sau care e rusinea sa innobilezi intern ?

hai sa vorbim de triburi nu de individualitati ca nu stii tu cum nu stiu nici eu cine pe unde a fost sitter si ce treaba
a facut ca sa discutam asemenea tampenii - sper ca esti de acord cu mine ca un jucator ce face interne - poate sta si sitter in granita
si scoate performanta asa - nu poti sa zici ca nu e valoros - daca o faci inseamna ca esti ipocrit

abtine te in a discuta individualitate

momentan CIRC e un trib care a invins singur mult mai multe triburi decat tribul tau - si nu ma intreba care - documenteaza te

si sh sau TNT nu a fost invins de legion exclusiv ! si nici nu a avut legion cel mai mare aport in treaba asta! asta sa iti fie clar !
 

DeletedUser

Brago !? Ce-ti mai fac fullurile trimise in vizita pe la rich and famous !? Defapt ce va mai fac !? Nimic nu a intrat pe nici un sat. Si mai va lauda-ti cu punctele mari la agresori, cand se trimite atac cu aparare.

Nu mai incerca-ti sa va dati mari pe ici si colo ca se gasesc raspunsuri la oricare actiune a voastra.
Cand vezi un circar ca se lauda cu punctele, satele, agresori, etc. Atunci mai zic. Pana atunci, ciocu' mic ca face-ti Lumea 14 de ras !

O seara buna !:)

care-i problema Mondialo?asa stie si fecioru' sa joace cu sate super blindate,
circaru cu ce sa se laude?cu sate pierdute?innobilari interne si barbare de 200pt?da,la capitolul asta sunteti cei mai buni
 

DeletedUser

Imi place sa atac cu aparare :D e vreo problema?????? eu apararea o folosesc ca atac:D si asta pt ca am prea multa;)

Ai vrea tu sa fi primul la inamici invinsi si sa ataci cu aparare;) deci ciocul mic si joc de glezne:)
 

DeletedUser

pai in ultimele 2 saptamani nu ati stat rau per total - multe interne din cate se vede si la voi

si aaaaa da ... o tactica de a trada si a lovi pe la spate pe cei ce v au ajutat - asta parca era cheia
ca sa mearga tribul bine

cat despre intern brago - nu stiu ce vrei sa zici - ca tu nu ai innobilat intern sau cum?

sau care e rusinea sa innobilezi intern ?

hai sa vorbim de triburi nu de individualitati ca nu stii tu cum nu stiu nici eu cine pe unde a fost sitter si ce treaba
a facut ca sa discutam asemenea tampenii

abtine te in a discuta individualitate

momentan CIRC e un trib care a invins singur mult mai multe triburi decat tribul tau - si nu ma intreba care - documenteaza te

si sh sau TNT nu a fost invins de legion exclusiv ! si nici nu a avut legion cel mai mare aport in treaba asta! asta sa iti fie clar !

cu "sa-ti fie clar" vorbesti cu ala cu care dormi in noaptea asta.
 

DeletedUser

ce putea sa zica si el :)))


eu stiu brago ca incerci sa iti scoti jucatorii din ca=ca dar eu cred ca cel mai mare din Legion atat la puncte cat si la inamici invinsi ar trebui sa stie ca nu se ataca cu aprare! si daca o faci ataci doar cu cav grea nu cu toate trupele! hai ca va mai invat si eu cate ceva poate asa ne luati si mai multe sate:))


merci de pont
daca se confirma ce zici tu o sa te bage iulik2 la interne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu "sa-ti fie clar" vorbesti cu ala cu care dormi in noaptea asta.

cu tine trebuie sa vorbesc raspicat si clar - ca sa pricepi ! Sper ca iti e clar! si ca ai priceput
ceva din ce am spus!

suntem luptatori aici nu fetite care se aprind la o expresie de genu "sa-ti fie clar" ! si asa sa iti fie Clar!

hai ne vorbesti in noaptea asta de PLANUL pe care ziceai ca il aveam noi

ca ai ramas dator cu treaba asta - care era mai brago PLANUL?!?!?!?

hai te rog - ca a trecut o saptamana si nu ne ai zis PLANUL - si iar lipsesc ceva timp si nu as vrea sa ratez

o asemenea dezvaluire incendiara!!!!

PS - ai lumea pe skype sa iti dicteze?
 

DeletedUser

hai canta la alta masa,nu crezi ca te-ai imprietenit cam repede cu mine?

pai era randul tau sa canti ceva - sa fredonezi ceva coerent si cu cap si coada

......... cum e si o idee :D

eu m am 'imprietenit' cu tine cam repede - asa repede ma imprietenesc eu

dar imi place ca am de cine sa mai rad din cand in cand

imi plac astia care sustin ceva si cand li se cer argumente clacheaza in a le scoate la iveala
si devin incoerenti si alearga din idee in idee - din astia asa cu 'self imagine' foarte k lumea in ochii lor
si cum urca pe scena cum se impiedica de prima treapta :)

ce vrei - esti prietenul meu pufos si botos ! sa iti fie clara treaba asta!

mai ales ca mi ai zis ca facem dragoste - cand eu am zis ca daca dragoste nu e ...facem (remember)

eu am luat o in serios si te asez aici pe forum in toate pozitiile care imi vin in minte - ca am argumente

n am facut armata - dar am gasit in tine c***a regimenutului L14 :)
 

DeletedUser

ca nu te las pe tine sa fii sau ca nu te las sa minti si sa te arati lumii ca un cocos

cum poate sa fie cineva nesimtit cu un dezertor si un tradator? cum se poate asta? explica tu ca stii mai bine

omule esti un tradator si un dezertor = nimeni nu poate fi nesimtit cu tine - sa zici merci ca ti se mai adreseaza cineva

sau explica PLANUL cu dovezi si demostreaza ca nu esti nici tradator si nici dezertor - ai provocarea!
 

DeletedUser

Imi place sa atac cu aparare :D e vreo problema?????? eu apararea o folosesc ca atac:D si asta pt ca am prea multa;)

Ai vrea tu sa fi primul la inamici invinsi si sa ataci cu aparare;) deci ciocul mic si joc de glezne:)

m`ai spart cu inamicii tai invinsi :))


vrei sa iti arat ca in 1 luna te intrec?:D


nu ma cobor la nivelul tau! si faza cu am prea multa aparare si atac cu ea nu tine! orice prost stie vrei sa te scoti de zici asa:))
 

DeletedUser

Cand o sa stau in marea albastra, o sa inobilez numai intern ca tine, si o sa am 3 sate la granita atunci o sa pot spune ca sunt la nivelul tau;) dar se pare ca pana acum sunt peste tine:D Vezi tw stats:D cate sate ai luat de la noi????
 

DeletedUser5151

te recunosti in armia mea???pajule?

da acuma te crezi vreun nobil sau cevA? Ca eu nu vad decat greselile gramaticale de la profilul tau.. :))
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LordKaos consider ca este o persoana importanta in conducerea tribului LegioN,ne bucuram ca il avem alaturi de noi si avem nevoie de experienta lui in domeniul triburile,are toata increderea mea si sper sa facem treaba buna in continuare,mi-ar parea rau pt pierdeea lui nu mai mult sau mai putin ca si pentru pierderea celui mai vechi membru LegioN.am gasit in fostii TNT-SH jucatori de valoare cu mult peste asteptari.toti se bucura de judecata mea ceausista in mod egal cu vechii membrii LegioN.
Viva LegioN rupeti-le fasu la circari
 

DeletedUser5151

Cred ca in curand o sa isi dea seama ca 25 de curatari / sat nu le sunt de ajuns si incep sa trimita cate 50.
 

DeletedUser18063

da acuma te crezi vreun nobil sau cevA? Ca eu nu vad decat greselile gramaticale de la profilul tau.. :))

te-a rugat cineva sa il citesti??Nu e pus acolo pentru "intelectuali" de valoarea ta,pajule.
PS: banuiesc ca ai uitat cand scriai pe aici ca iti ceri scuze pentru greselile tale gramaticale pe care le faci tot timpul....
PS: vezi sa nu mai folosesti iara cuvinte la care nu le cunosti intelesul...e un sfat..fa ce vrei cu el

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:
Sus