C.K.

  • Autor subiect DeletedUser27408
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36141

Nervosule , te bagi cu mine in trib? Fac Anti-CK :)))) ,sunt eu si multiconturile pana acum :)))


ON: Asteptam prezentarea lui Andi(Karma) :D
 

DeletedUser27408

Mersi la toti pentru urari. Nu mai intrebati aici daca aveti loc sau nu. Nu fac liste cu cine intra. Nu o sa fie trib de vedete. E stilul clasic CK. Intra veterani si amici iar in rest multi altii care se vor cerne pe parcurs. Nu am nici o lista, nu se fac rezervari de locuri. Am pus anuntul pentru ca cei ce isi doresc sa joace cu noi sa stie cand se intra. Daca ai fost un jucator decent pe alte lumi si vrei sa joci cu noi esti acceptat. Diferenta este ca dupa ce ai fost primit nu e sigur ca si ramai. Cine nu face fata ne paraseste. Asa ca vom avea locuri libere permanent. Va multumesc inca o data pentru urari.
 

DeletedUser27408

Mersi. Si tu esti senior member. Adex sau care moderati aici? Cand ma faceti bre senior? Vad ca pe toti ii faceti numai pe mine nu.
 

DeletedUser

deobicei joc doar in NV dar chiar mi-as face un cont in SE sa intru si eu sa vad cum se joaca si in C.K. daca e diferit de triburile de vedete care se face pe toate lumile:)
 

DeletedUser9837

Bre, si eu care credeam ca esti senior de ceva timp...cand colo tu esti un pustiulica cu cas la gura! :))

:))

Pustiulica cu cas la gura :)))

Deja se pare ca am material de propaganda....

Asadar,camarazi de arme...batranul tribului vrea sa mai deraieze pe inca o lume si sa faca din C.K. un trib de artagosi ...

Maine intram la rame cu totii :)
 

DeletedUser

:))

Pustiulica cu cas la gura :)))

Deja se pare ca am material de propaganda....

Asadar,camarazi de arme...batranul tribului vrea sa mai deraieze pe inca o lume si sa faca din C.K. un trib de artagosi ...

Maine intram la rame cu totii :)

Lasa-l bre ca e baiat bun :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus