C.K.

  • Autor subiect DeletedUser27408
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai ca intru si eu cu voi ca poate va lipsea un spamer noaptea
si mai aduc cativa sa am schimb de tura :p
 

DeletedUser5970

ai dreptate, numai eu am pierdut j'de sate la voi :))

Gabi, intotdeauna o placere sa discute omu cu tine, multe stii dar putine cunosti :)

Te-ai lasat repede de frica granitei asa ca nu mai fa pe viteazul pe aici.
Observ ca te bagi in seama pe la toate topicurile de aici, incerci cumva sa-ti faci reclama si pe seama mea ? :rolleyes:
 

DeletedUser25287

Te-ai lasat repede de frica granitei asa ca nu mai fa pe viteazul pe aici.
Observ ca te bagi in seama pe la toate topicurile de aici, incerci cumva sa-ti faci reclama si pe seama mea ? :rolleyes:

Da gabi, m-am lasat de frica voastra, mai ales de extremes, s-a uitat ceva mai urat la mine si m-am speriat, mi-am luat jucariile si am plecat la mami plangand :)))

Gabi, iti repet pentru ultima oara, multe stii insa f putine cunosti, despre lumea 17 nu voi spune decat ca ramane cea mai trista experienta pt mine pe acest joc ( cei care m-au cunoscut cu adevarat acolo stiu si la ce ma refer ), as ceda oricand acest cont de-as putea recupera ceea ce am pierdut acolo, totusi, il respect prea mult pe ingus ca sa-i mai poluez tema cu aceste contre total neavenite, ai ceva personal cu mine te astept pe privat, vrei lupta pe joc, intra in sud-est, insa aici nu iti voi mai raspunde, ingus este unul din cei mai respectabili jucatori intalniti aici si in nici un caz nu merita balaceala asta.

bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Deja imi place :))))

Salutare Merlin si bine ai/am revenit

@Borgora : Te asteptam
 

DeletedUser25287

ooo domnu breaker ce mai ziceti bre? :)

mai ce mica-i lumea asta asa-i? :))
 

DeletedUser12737

neatza la toti CKisti si anti CKistilor de asemenea :) . Se anunta promitatoare zona SE si cred ca are loc si de fusta mea pe acolo.
E mijto ca se aduna din nou vechea gashca.
 

DeletedUser12737

salut merline, good to be back. O sa vi si tu in CK sau ai tribu tau cu oamenii tai? :D
 

DeletedUser25287

Am bre baietii de elita vorba lu' guta, intru cu scorpionii :D

De fapt nu as fi vrut sa intru deloc pe lumea asta nasoala da ce am scapat de ei :))
 

DeletedUser36678

Bafta CK.....Sper sa ne reintalnim.....;))....sper ca si de data asta sa avem aceeasi diplomatie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus