Anunt CIRC!!!!

DeletedUser18063

ralf...inainte de JB sa numit altfel tribul....si de acolo parca zic eu ca era acel profil pus!

Oricum cand eram in Pr. nu dadeam nici o sansa CIR-ului sa ramana pe harta(si o parte din JB) dar se pare ca au avut noroc lafel ca si SH

[JB] sa numit,a fost al doilea trib cu care am avut Diplomatia pe vremea cat am fost in MaT....

Normal inainte de a intra cu tot cu academia {JB} in CIR...aveam obtiunea Pr...eram in discutii avansate pentru fuzionare si continuarea razboiului pe mai departe cu cei din CIR...dar mam increzut in cineva si a urmat faza cu vechii colegi din MaT(si de pe L7) si cu planul de ai dezbina din interior....bla,bla,bla...si asa am devenit toti cei din [JB],Cir-X....si academia...Cir-E(cu care am fuzionat pana la urma din nou si am devenit FAME)
 

DeletedUser

de ce zici asta acvila - iar revenim la individualitati ?

nu stiu ce sa zic la ce afirmi tu - poate e asa poate nu e asa - numara si tu la mine cate sate am de la adversari

si cate ai tu sau brogo - daca ai rabdare - si spune ce ai obtinut - daca are asta vreo relevanta : /

asta daca ai cum sa iti dai seama care sunt inamici care in ce trib era la momentul x ..... etc ..care

era activ care nu care era noob care nu etc - foarte greu

este sa sustii ce ai afirmat tu - este foarte greu ...........


mai ales ca unii barbari se fac barbari fortat - nu sunt barbari dati de server ........ e greu de
afirmat ce afirmi tu ...........



Iliuk
sa zici insa ca CIRC trib ce abia a facut un an a ajuns sa detina 45% din harta + L1 la agresor + 2 academii cu numar de membrii complet fara razboaie si fara a lupta - este irealist - ca nu cunosti tu exact ce si cum - asta e altceva ..........

dar nu te arunca in afirmatii jignitoare asa de dragu de a ne jignii aici - pe principiul 'hai sa plesnesc si eu ceva' .

si spune ne si noua cand a fost infiintat tribul LegioN ? ca parca putin inaintea cir ului - parca asa imi aduc aminte

cu toate ca la vremea respectiva eu nici nu eram pe harta ........:D

Relevanta cred ca e de cateva sute:D
si stai linistita ca la sate luate de la dusmani nu ai cum sa ma intreci nici pe mine nici pe brago si nici pe multi playeri din legion:)
Circ detine 45% in urma recrutarilor abundente si fuziunilor;)
 

DeletedUser18063

Relevanta cred ca e de cateva sute:D
si stai linistita ca la sate luate de la dusmani nu ai cum sa ma intreci nici pe mine nici pe brago si nici pe multi playeri din legion:)
Circ detine 45% in urma recrutarilor abundente si fuziunilor;)


si a sprijinului acordat 90%.....parte care a ajuns si pe la voi...
Ce nu intelege nici unul dintre voi e ca,jocul asta nu se bazeaza pe individualitati...ci pe grup...ce iti arata tie acolo cu ODA si ODD..e doar de statistica..cand tribul tau o sa faca ceva important la sfarsit se va vedea...tu ca individ si player vei conta prea putin singur.

PE NICI UNUL DINTRE NOI NU NE INTERESEAZA SA VA INTRECEM LA SATE LUATE,NE VOM MULTUMI SA NU VA MAI VEDEM PE HARTA SI SA VA CITIM LAUDAROSENILE....

Cred ca asta conteaza cel mai mult la urma urmei ...
 

DeletedUser

desteptu luminii pai daca nu ne intreceti la sate luate nu ai cum sa ne mai vezi pe harta:D......offff grea logica asta:)))
 

DeletedUser18063

desteptu luminii pai daca nu ne intreceti la sate luate nu ai cum sa ne mai vezi pe harta:D......offff grea logica asta:)))


Desteptul padurii...unii dintre noi te-au intrecut deja la sate luate..
Poate ai vrut sa te referi la sate luate de la VOI??
Nu?!?!Einstein??
Dar noi dupa cum spuneti voi ...nu putem sa luam sate de la voi ca nu avem obiceiul sa atacam decat barbarii si sa facem interne....
Logic..e sa dai stergere sau sa te luam in trib si sa te inobilam..
Dar pentru mintea ta criminal de fulgeratoare(undeva la vreo 11.000W)e mai bine sa dai stergere..o sa fie mai usor pentru ambele triburi
Noi nu ne vom chinui prea mult...si tu ai sa agonizezi mai putin in laudarosenie.
 

DeletedUser

Cine ma intrecut maestre? Pai ar trebuie sa te bucuri ca nu ai fost inobilat tu pana acum :) tu ai ales a 2 optiune sa te duci cu coada intre picioare la circ:D eu nu aleg pe nici una ca nu am ce pierde:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

Cine ma intrecut maestre? Pai ar trebuie sa te bucuri ca nu ai fost inobilat tu pana acum :) tu ai ales a 2 optiune sa te duci cu coada intre picioare la circ:D eu nu aleg pe nici una ca nu am ce pierde:D


Cate dioptrii???
Sa ne spui cand e ziua ta sa iti facem o donatie...trebuie sa iti faci un consult...
Te doare si te doare rau....
PS: Suferi??
 

DeletedUser5151

ralf cred ca tu suferi mult mai tare. Caci alta ocupatie in afara de a posta pe extern nu ai.
 

DeletedUser

ralf lasa povestile zi cine din tribul tau a luat mai multe ste decat mine???? acum nu o da la intoarsa:D daca ai zis inseamna ca sti tu ceva ce nu stiu eu:D
Astept:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

eu cred ca pe voi va doare,...rau de tot va doare
Agonizati??

Ori ca vom da in voi sub titulatura de FAME sau de CIRC...tot acolo suntem..
APP:e cu program pe extern??VOI FACETI PROGRAMUL PE AICI

Imi place ca imi tineti evidenta si ca uni dintre voi imi citesc posturile,imi citesc profilul,imi citesc numele la sate,imi numara ......satele.(ce noroc ca nu am avicola)

pajule,atata timp cat vorbeste gura fara voi si voi alergati dupa ea,tot timpul se va gasi cineva sa va raspunda...dar pana atunci:"Daca nu eu ...atunci cine??


sa zornaie lanturile in ritm de circ

Hop,a aparut zornaitorul...tu fara ajutoare nu esti in stare de nimic..??
Ai gasit si tu un cavant si acum il repeti ca o moara stricata...Ai uitat ca tu esti plin de cuvintele care iti plac atat de mult??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ralf lasa povestile zi cine din tribul tau a luat mai multe ste decat mine???? acum nu o da la intoarsa:D daca ai zis inseamna ca sti tu ceva ce nu stiu eu:D
Astept:D

Ralf inca astept sa vad ce jucaotr a luat asa de multe sate de la noi:D.

Imi rasupunzi??? sau ai zis doar ca sa nu adormi?
 

DeletedUser

pai daca zornai lanturile cum vrei sa te numesc?nezornaitor?esti pe plantatie inca cu toate ca te bateai cu pumnul in piept ca ....nu are sens sa amintesc,te inteleg ca nu ai avut ce sa faci,astept sa-ti faci curaj cu ai promis,
ralfe ralfe fiara rea vitejia ti-e fuga
 

DeletedUser18063

pai daca zornai lanturile cum vrei sa te numesc?nezornaitor?esti pe plantatie inca cu toate ca te bateai cu pumnul in piept ca ....nu are sens sa amintesc,te inteleg ca nu ai avut ce sa faci,astept sa-ti faci curaj cu ai promis,
ralfe ralfe fiara rea vitejia ti-e fuga

eu astept sa iti vina mintea la cap...dar stiu ca am sa astept degeaba..esti o cauza pierduta...
ultima propozitie poti sa tio canti si tie...
Si ce am promis eu si cui??
 

DeletedUser

Relevanta cred ca e de cateva sute:D
si stai linistita ca la sate luate de la dusmani nu ai cum sa ma intreci nici pe mine nici pe brago si nici pe multi playeri din legion:)
.......................

pai numara la mine si numara la brogo si pune cifre exacte - asta te am rugat :/

Relevanta cred ca e de cateva sute:D
...........................
Circ detine 45% in urma recrutarilor abundente si fuziunilor;)

pai nu cred ca in CIRC sunt mai multi recrutati decat in LegioN - fa si tu o socoteala ca tot pe acolo iese treaba

ca sa nu mai zic de fuziuni ca voi aveti o gramada - facute fara cap - ia gandeste te la trecut cate fuziuni aveti
voi si cate CIRC si da cifre exacte - este doar vina voastra ca nu au functionat

pe bune - argumenteaza
 

DeletedUser18063

Ralf inca astept sa vad ce jucaotr a luat asa de multe sate de la noi:D.

Imi rasupunzi??? sau ai zis doar ca sa nu adormi?


mai citeste odata ce ai scris...si cand ai sa devii coerent vorbim...pana atunci scrie si tu ceva ce sa intelegi inclusiv tu...
AAAAA,am uitat...desteptul padurii
Si ma refer la postul tau de inceput,de unde a inceput discutia,ca cine stie unde te mai duci sa citesti,ca voua va trebuie lanturi ca sa fiti ghidati ....poate gresiti parcela..
 

DeletedUser

daca noi avem nevoie de lanturi sa putem fi ghidati ceea ce nu se intampla pt ca nu suportam lanturile,tu ai nevoie de ele ca sa existi,lanturile te tin in viata
lanturi grele si viata lunga:))
 
Sus