Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35218

Din cauza la decizile conduceri din GNS apar spioni la ei in trib ... si nu 1 sau 2 multi! degeaba scapati de unu si dupa aia apar 2 :)) si tot asa !
 

DeletedUser35218

fix imi da lacrimile pe c.. de suparare) ai uitat ca e doar un joc virtual...sa vina unu sa imi zica in fata ce imi zice aici....daca nu il leg de masina si il plimb prin bucuresti)


Aha ..... sigur ....si tu te-ai uitat prea mult la filmele cu Jackie Chan! :D:D:D
 

DeletedUser

eusebius te`au dat drepturi A.O.D si TYRAGET ??? adica te`au facut mascota G-N-S pe forum ???

Vad ca A.O.D a scris un post si la cata rusine are in el nu a mai postat ..... aici se discuta chiesti legate de triburi eusebius ... nu ce legi tu de masina .... asta demonstreaza cat de penibili sunteti
 

DeletedUser

eusebius te`au dat drepturi A.O.D si TYRAGET ??? adica te`au facut mascota G-N-S pe forum ???

Vad ca A.O.D a scris un post si la cata rusine are in el nu a mai postat ..... aici se discuta chiesti legate de triburi eusebius ... nu ce legi tu de masina .... asta demonstreaza cat de penibili sunteti

ia citeste posturile unor colegi ai tai mah baiatule si o sa vezi ca nu sunt singurul care vorbeste si despre altceva....deci se pare ca nu sunt singurul care este penibil cum spui tu....voi sunteti un pic mai mult ca mine:)).....si cand va uitati la un film va ganditi la triburile....si la 4 dimineata stati sa scrieti mesaje...la gns...stiu ca sunteti fanii nostri da nici chiar asa:))...charlie jade sitter de noapte....sti ce a zis? citez:"imi pierd noptile astea amarate pe jocul asta"....vai vai vai amaratilor:))
 

DeletedUser4360

ultima circulara a ta a fost inainte de concedierea lui roland-alcaz ca de acolo sa aflat...de atunci sau dus spionii tai....stai linistit ca se vor schimba lucrurile usor asa;)...

Ti-am mai zis, dar vad ca procesezi mai greu ca altii... daca m-ai blocat la mesaje nu ai cum sa mai primesti mesajele mele :)) Ultima circulara a fost data pe data pe 1 august, Cere-o de la colegii tai :))

Si vezi ca ai de raspuns la niste intrebari de la katau :) ... sau alea te faci ca nu le vezi ?
 

DeletedUser4360

1 pentru fiecare zi :))

Nu chiar, dar asa se pot verifica informatiile din mai multe surse si e greu sa fie descoperiti amicii mei :)) . Asa pot sa ies si eu la inaintare cu lucrurile amuzante care se petrec in g-n-s .... si cum ati observat multi dintre voi sunt foarte multe :)
 

DeletedUser

bre nu va mai dati jucatori afara ...sutanul e protejatul adminilor si primeste pe mail tot ce se discuta la voi in trib ... va zic eu .... dar am ** si daca donati cate 100 de sate pe zi din zone alese de noi , se rezolva ca sa uite adminul respectiv sa ii de mailul .... ganditi-va foarte serios ... este o oferta de nerefuzat care nu va fi o vesnicie valabila asa ca grabiti-va :)))))


fix imi da lacrimile pe c.. de suparare:)) ai uitat ca e doar un joc virtual...sa vina unu sa imi zica in fata ce imi zice aici....daca nu il leg de masina si il plimb prin bucuresti:))


bre gata a venit vremea frumoasa si iesi cu caruta la adunat fiare vechi ? :)))





:)))))=))))
 

DeletedUser

Buna seara , daca imi permiteti sa intervin

Se spune ca sunteti niste jucatori pardon Grande Jucatore stiti voi alea alea si ca sunteti mirifici ba chiar mirifici de buni oare dc ?

Pai normal atat timp cat SPAM este un foarte pun aliment din viata de zi cu zi care il intindem pe paine acela se numeste pateul SPAM

spamspecial.jpg


De aici se poate intelege cine sunteti voi ... Adica sunteti alimentul nostru zilnic cum se spune in batrani "Va mancam pe paine"

Asa .. gata cu mancatu trecem la probleme mai serioase .. cum ar fi sa vedem si noi cum arata o sedinta in SPAM in care cooronator verbal este nimeni altul decat sultanu poreclit sutanu :-s ( ramane in mister numele lui )

Sedinta SPAM! :

Sutanu preia cuvantul! Bine imbracat ca de obicei! Pantaloni la dunga, cizmele de cauciuc aproape noi, rupte un pic in varf , nu de la fotbal… a dat cu piciorul in masa cand fabyann ii omora nobilii; camasa scoasa din pantaloni ii ajungea pana la genuchi, se vedea doar de la brau in jos, pentru ca era acoperita de bluza de training incheiata pana la barbie! Ing3r R3b3la venit in izmene! Rupte in fund! Cred ca sunt cele de anul trecut…
Incepe discursul : “Noi anul acesta am avut foarte multe realizari incepand de la ...si discursul este interupt… se aude un zgomot ciudat insotit de o putoare ce ia ingalbenit pe toti la fata … mai putin pe Sutanu…. El e galben mereu la fata! Mexica a mancat fasole ! Se reia discursul! Sutanu tocmai isi scoate mana din pantaloni! Si da mana cu feria si mihai s care tocmai au sosit! Sunt rugati sa ia loc! mihai s ii trage o injuratura lui Moxica! Candoarea inca se simte… Sutanu ii incurajeaza : “rezistati ! Suntem SPAM”!
Discursul se reia “Un an plin de succesuri a fost acesta… (GemDePrune ii atrage atentia… se spune succese … E cu laptop.ul in mana ! Dex-ul online e linkul ei preferat!) Sutanu rectifica … Un an plin de succese … am rupt… am innobilat… am distrus G-N-S…
Killer19 se ridica in picioare “Domnule G-N-S exista!” Sutanu se infurie si il ia la palme! “Stai jos” ii ordona Sutanu! Killer19 incepe sa planga! Il consoleaza buburuza8.
Sutanu mai are ceva de spus:
Tin sa va dau cateva sfaturi si cateva modificari de reguli :
-pe cine prind cu un lancier in mijlocul tribului innobilare interna automat!
-cine pierde un sat la dusmani automat innobilat intern!
-cine nu imi da sprijin automat innobilat intern!
-cine iese din casa mai mult de 10 minute automat innobilat intern
…..
Dupa 100 reguli asemenea celor de mai sus, se trece la sfaturi!
-Cei care i.au dat sate lui Ing3r R3b3l incercati sa.l incurajati si laudati… si nu.l mai ignorati ca atunci cand a vrut sa se lase … ca se duce si se lauda ca are 1000 de sate Se face de ras si e pacat! Doar eu am voie sa ma fac de ras pe extern!
-incercati sa.mi inchinati cateva ode si imnuri! Vreau sa vad slujitorii mei iubirea voastra pentru mine!
-cumparati multe puncte premium va rog! Nu mai primesc nici ajutor de somaj de la anul!
Cu toate acestea eu am incheiat! Ing3r R3b3l vrea sa va recite o poezie! O stie din ultimul lui an de studiu(grupa mica)
Ing3r R3b3l incepe si incearca sa graiasca ceva … nu se poate ! a uitat poezia! Si avea doar 4 versuri…
Cu toate astea publicul e in delir! Il aplauda!
Sutanu revine cu o precizare “nu uitati sa depuneti tichet prin a contesta pacea de sarbatori, noi nu avem sarbatori pana innobilam pe toti din G-N-S cu toate ca sunt distrusi mai exista cativa!”
Acuma dati-mi toti parolele sa va urez o zi buna!


Acesta este un pamflet va rog tratatil ca atare


Multumesc mult pentru timpul acordat si respect pentru sedinta bine pusa la punct in SPAM ;)

O seara placuta sa aveti ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

matzzolina,ai uitat de unde ai plecat draga???
hai sa fim seriosi..eu care te credeam un mare domn..
sa fie altcineva,acolo???

te-a deranjat cumva prezenta noastra???
 

DeletedUser

SergiuL:M-am gandit ca daca tot am facut interviu cu atatia jucatori sa va iau si dv un interviu, ce spuneti?
Sutanu: BUNA ZIUAAAAA!! Era si timpu'..eu ...eu care sunt miezu din SPAM..
SergiuL:Cum v-ati gandit sa va petreceti weekendul?
Sutanu: Bai tu vorbesti serios pe mine intreaba-ma de triburile nu de weekend ce e aia ?normal ca o sa incerc sa mai readuc statistica
la normalitate cumva.. sa pot vorbi iarasi pe extern ca mi-au inchis gura astia din G-N-S ..ah ce i-as ataca sa le iau asa un sat doua ..pfff gata am o revelatie!!!
SergiuL:Spuneti , spuneti repede sa nu uitati.
Sutanu: O sa ii scriu mosului sa imi zica cine e Rey91 ..daca nu imi zice la cadou nr doi o sa ii cer pna cu G-N-S
SergiuL: ar fi un cadou frumusel al doilea..dar eu il cunosc pe mosu asta..si mi-a zis ca v-ar da o fuzionare cu ei cu conditia sa cedati satele celor de acolo mai vechi,
dupa ce intrati si te lasa si pe tine cu un sat.
Sutanu: Ia zii baaai asta de unde il stii tu pe mosu, cum il mai cheama (numele de familie)?
SergiuL:Mos fabyann
Sutanu: pfff asta pana in Laponia a ajuns ..a nobilat si Laponia deci...
SergiuL:ce parere aveti de G-N-S?
Sutanu:ce sa am...parerea mea...parerea mea e ca o sa sparge.o sa rupem o sa innobilam
SergiuL : pai cum?
Sutanu:Cuuum? ..pff ce prostie...si ma gandeam ca acum am timp de interne si eu ..sa revenim:
G-N-S-ul...hm..ce mai ala e trib...SPAM e trib ..o sa ii batem pe toti ..strategia mea e sa ies pe extern si sa ii plictisesc pe toti pana se lasa de joc.
Pe charlie jade o sa incerc sa il bag la interne...iar daca nici asa nu merge o sa pierdem sate pana ajungem la moral mic pentru G-N-S ca sa le tocam atacu pe moral mic.
SergiuL: Da ,dar totusi am inteles ca ati fi vreut un pna cu cei din G-N-S ba chiar o alianta e adevarat?
Sutanu: Da de unde ai auzit mai ???..aa am uitat ca il stii pe mosu , pai da asa e..dar si-au dat seama ca noi avem o mie de fetze si le-am intoarce spatele imediat,
la cea mai mica minciunica din partea mea...si ne-au refuzat
Na acum o sa incercam sa tinem lumea aproape de monitoare pe perioada asta de care zici tu cum i-ai zis?
SergiuL: Razboi?...
Sutanu: Asa asa.. da poate furam si noi un sat ceva... sa sa sa ies repede cu cu o statistica sa ii fac necaz lui PICIU ATOMIC ala si cum ii mai zice, apropo de la ce o veni PICIU ATOMIC?
SergiuL: Pff (in gandul lui SergiuL trec o mie de faze prin care palma lui loveste pometul lui Ing3r R3b3l)..ai auzit de star wars?
Sutanu:Star wars zici ...stai (google)aa e viermele ala urat...da da ce sa vad pai eu nu ma uit la asa ceva,
ma mai uit pe la tv doar la OTV si TARAF in rest cand am timp la tanar si nelinistit dar majoritatea timpului mi-l petrec pe Triburile.ro
foarte tare jocu ai auzit de el ?
SergiuL: Omule pai noi ce vorbim?
Sutanu:AA da da ..ma gandeam la un plan de aparare pentru SPAM impotriva G-N-S-ului...da..bine deci triburi fericite si un server nou mai bun si mai prosper.
Ma intorc la ai mei colegi sa mai dau cativa pe afara sa-i bag la loc si sa ii inobilez intern ..muhaaha haa ha ha
SergiuL: O zi buna va doresc
Sutanu: Ce e aia o zi buna?...atunci cand iau un sat de la G-N-S ??
SergiuL ramane uimit si ii vine sa il dea afara in suturi pe Sutanu,dar se abtine si pleaca


Aceste un interviu pamflet si tratatil ca atare
 

DeletedUser

matzzolina,ai uitat de unde ai plecat draga???
hai sa fim seriosi..eu care te credeam un mare domn..
sa fie altcineva,acolo???

te-a deranjat cumva prezenta noastra???

Vai, ai descoperit externul dragă? :rolleyes:
Hai să fim serioşi... Noi care te credeam O DOAMNĂ...
Să fie altcineva, acolo?

Te-a deranjat cumva adevărul spus de fostul tău coleg?...))
 

DeletedUser

Vai, ai descoperit externul dragă? :rolleyes:
Hai să fim serioşi... Noi care te credeam O DOAMNĂ...
Să fie altcineva, acolo?

Te-a deranjat cumva adevărul spus de fostul tău coleg?...))

ce mi place cand spuneti doar adevarul :) 2 vorbe 3 minciuni toti putem numi asta adevar
 

DeletedUser

Alea erau vorbele FOSTULUI TĂU COLEG :) Sau îţi faci geniştii minciunoşi? :))
PS: Grăbeşte-te cu răspunsul că biletul pentru o vacanţă de 2 săptămâni te aşteaptă :))
 

DeletedUser13059

Alea erau vorbele FOSTULUI TĂU COLEG :) Sau îţi faci geniştii minciunoşi? :))
PS: Grăbeşte-te cu răspunsul că biletul pentru o vacanţă de 2 săptămâni te aşteaptă :))

vad ca o dai in amenintari sau cumva moderatorii asculta de tine si noi nu stim ? :D
 

DeletedUser35811

Ai inviat Charlie???
Parca dupa ultimul mesaj..tacusei..
Ii tii locul lui Sutanu..???
Nu m-a suparat deloc ce a zis fostul coleg,ci faptul ca nu a zis-o EL....multumit??
E greu ptr. tine sa pricepi ce se intampla,mai insista cu niste circulare...poate,poate..

Sunt o Doamna si nimeni nu va reusi sa ma schimbe..
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus