Lumea 22 - lumea melancolică

  • Autor subiect DeletedUser30442
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11083

asta? lume melancolica?
am ascunzatoarea mai mare decat magazia, trupe 0, zid 0, si lumea farmeaza de nebuna... prada 0 de la mine, da' daca n-ai cu cine discuta, n-ai /// :D
 

DeletedUser

clasamentul ODA iti da dreptate.doar cativa cu ceva puncte.....restul linie de plutire

corect, doar CK-ul ce mai ataca :)) are cat urmatoarele 3 triburi impreuna

Loc Numele tribului Cucerit
1 Crusader Knights 46.311
2 Mortii tragandu-se de piele 15.987
3 18 + 15.328
4 OldSchool 14.346
 

DeletedUser

Abea au inceput , abea a inceput lumea , si nu cred ca aceste triburi o sa ramana pana la nesfarsit.
 

DeletedUser

Abea au inceput , abea a inceput lumea , si nu cred ca aceste triburi o sa ramana pana la nesfarsit.

Du-te ma ?
Serios :D?
C.K. din care fac si eu parte o sa fie mult timp in top . Totusi e o lume melancolica in lipsa valorilor cu care ne-am obisnuit de atata timp (gen Illidan, rhadookoo , IRC , XthunderX, Zammolxe, etc.. jucatori excelenti cu care am avut onoarea sa joc si de la care am invatat multe .)
 

DeletedUser

Du-te ma ?
Serios :D?
C.K. din care fac si eu parte o sa fie mult timp in top . Totusi e o lume melancolica in lipsa valorilor cu care ne-am obisnuit de atata timp (gen Illidan, rhadookoo , IRC , XthunderX, Zammolxe, etc.. jucatori excelenti cu care am avut onoarea sa joc si de la care am invatat multe .)

bre, tu inca n-ai primit lista cu ce jucatori avem in trib? ca ar mai trebui taiati unii enumerati mai sus, ca-s la noi :p
 

DeletedUser

Ah ce-mi plac discutiile astea de inceput de lume. Doar ca nu prea a nimerit nimeni liderii de cursa lunga :)) Normal, interesante in jocul asta sunt inceputul si cuprinsul. Sfarsitul e agonizant si tine doar de niste orgolii mai vechi sau mai noi :) Nu e nimic interesant in a trimite hoarde in atac sau aparare. Arta e sa o faci cu niste sodati odarliti, trimisi cu cap, care sa ia sate de la unii care se dau artisti. Mama, ce vuiet prin triburile astea :)) Pa si pusi
 

DeletedUser

bre, tu inca n-ai primit lista cu ce jucatori avem in trib? ca ar mai trebui taiati unii enumerati mai sus, ca-s la noi :p

interesant :) nu-mi spune ca pe acolo se distreaza si eek + multi alti ... fosti membri MoD ?
 

DeletedUser27408

Du-te ma ?
Serios :D?
C.K. din care fac si eu parte o sa fie mult timp in top . Totusi e o lume melancolica in lipsa valorilor cu care ne-am obisnuit de atata timp (gen Illidan, rhadookoo , IRC , XthunderX, Zammolxe, etc.. jucatori excelenti cu care am avut onoarea sa joc si de la care am invatat multe .)

Bre, vezi ca unii joaca. Dar n-au vrut sa aflii tu. :p
 

DeletedUser

Du-te ma ?
Serios :D?
C.K. din care fac si eu parte o sa fie mult timp in top . Totusi e o lume melancolica in lipsa valorilor cu care ne-am obisnuit de atata timp (gen Illidan, rhadookoo , IRC , XthunderX, Zammolxe, etc.. jucatori excelenti cu care am avut onoarea sa joc si de la care am invatat multe .)

E un joc de masa, din cite se pare. Citat:"Participă deja 112851 jucători!".
 

DeletedUser

Da, din cauza barbii. E intr-o parte. Noi am facut poll daca e din cauza vantului sau e el intr-o saritura shukara. Inca nu s-a incheiat.
 

DeletedUser

Melancolie , ce cuvant frumos ,adica sentimentul de melancolie , cand ti-e dor de o betie , ti-e urat sa fi singur . Lumea 22 nu e deloc asa, sunt niste tribulete ok, nu bate vantul in nici o parte sa influenteze scena.
 

DeletedUser37235

E tare lumea 22 dar imi spuneti si mie *** stiti un nume da Admin pe lumea 22 sau 10?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Gica Hagi e unul parca.

Si daca el nu vrea sa raspunda atunci faci asa :

In joc cand esti intrat , setari => jos ai ": intrebare suport " parca dai click acolo si de aici cred ca te descurci , selectezi lumea si tipul problemei si o sa iti raspunda un admin .
 

DeletedUser16195

ADinamo ce cauti p-aci ? :))

Ahhh am uitat sa-ti spun ... eu am dat stergere cont de pe 17 ieri asa k nu voi putea sa-ti caut cont
 

DeletedUser

offff vai si aoleu

ajutorrrrr mor de plictiseala aici, eu zic sa dam cu totii stergere de cont poate iese o lume mai buna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus