Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


http://www.radio21.ro/files/uploads/editor/image/Senzatii tari/sunt-o-doamna-ce-p.jpg

Brusc mi-am adus aminte de această maşinuţă :D

Special pentru tine, explic...))
Voi sunteţi mulţi, eu doar unul, nu am timp să vă acord atenţie LA FIECARE ÎN PARTE :D
Aşa că o circulară din când în când pentru toţi la un loc se poate, dar dacă vrei tete-a-tete cu mine, programează-te :p

În rest, tribul de unde a plecat matzolina nu mai este ce a fost şi odată cu intrarea voastră în GNS, tribul s-a dus de râpă. A se vedea ştergerea de cont de către TYRAGET şi predarea contului A.O.D. către OCT + o groază de alte mişcări pe care toţi le ştiu şi nu mai are rost să le repetăm de mii de ori.

GNS e un trib fără cap, iar dacă îl consideraţi pe dom' fabyann că vă este "capul" atunci eu pur şi simplu nu mai zic nimic :D
 

DeletedUser35811

Daca sunteti asa buni,cand ne-o demonstrati???
Nu comentez plecarile celor doi...A.O.D.,o poate face,aici..daca va vrea,

GNS..este un trib de jucatori buni ...suntem prieteni buni si asta ne tine in joc..
Vorbeai de myhayl..iti aduci aminte ca ti-am spus..mi-e prieten..cred ca te-ai convins.

Ptr. cei ce nu ne sunt prieteni e si normal sa caute sa aleaga un alt trib..
Ce nu stiti voi:Crazy suntem multi si vom juca acest joc de dragul prieteniei ce ne leaga.

Conducatori pot fi toti,aici suntem toti egali..nu ca la voi,ca nu puteai da o circulara in trib..

Alte intrebari,domnul meu??

aaa...frumoasa poza..am si eu un videoclip f. frumos..
 

DeletedUser

Deci uite cum văd eu treaba :)

Voi veniţi în tribul X (GNS) după ce aţi umblat prin zeci de triburi, după care ziceţi, care nu ne e prieten - să plece :D
Din propriul trib să plece, pentru că aţi venit voi şi nu vă este prieten?...))
În termeni lingvistici, acest lucru se numeşte parazitare...)) Şi după AŞA CEVA, e perfect normal ca cineva din VECHIUL GNS să zică că GNS-ul nu mai este acel trib de altă dată, nu crezi? :p
 

DeletedUser35811

Am fost invitati in tribul GNS,am intrat in trib ,ptr. ca asa am considerat noi ca e mai bine ptr. noi..

Am fost prin multe triburi..da,dar prin triburile prin care am fost..am intrat impreuna,noi astia Crazzy,deci nu am plecat fiecare pe unde a apucat..cu asta demonstram ca suntem uniti,corect..???

Crezi cumva ca vom sta intr-un trib unde nu suntem agreati???
La voi asta s-a intamplat..ne-ati tratat ca pe niste neoameni..pana am rabufnit toti..si v-am demonstrat si voua cat suntem de uniti..comentarii???

Din propriul trib,au plecat ptr. ca asa au considerat ei ca e bine..nu cred ca a plecat cineva din GNS,din cauza vreunui jucator din Crazzy..

Astept,poate va posta unul din cei plecati motivul plecarii lor..eu garantez ca nu noi..am fost vinovatii..
 

DeletedUser13059

Deci uite cum văd eu treaba :)

Voi veniţi în tribul X (GNS) după ce aţi umblat prin zeci de triburi, după care ziceţi, care nu ne e prieten - să plece :D
Din propriul trib să plece, pentru că aţi venit voi şi nu vă este prieten?...))
În termeni lingvistici, acest lucru se numeşte parazitare...)) Şi după AŞA CEVA, e perfect normal ca cineva din VECHIUL GNS să zică că GNS-ul nu mai este acel trib de altă dată, nu crezi? :p

GNS macar ii trib nu ii pateu ca SPAM :|


iar pentru domnii moderatori daca se poata sa inchida tema asta deoarece nu are nicio legatura cu jocu si a fost deschisa de niste oameni care nu au cerut acordul pentru acele postari cu niste jucatori din trib diferit asta ca sa nu fiu nevoit sa va pun si regulamentul in fatza daca mergem pe corectitudine
 

DeletedUser

La voi asta s-a intamplat..ne-ati tratat ca pe niste neoameni..pana am rabufnit toti..si v-am demonstrat si voua cat suntem de uniti..comentarii???

Din propriul trib,au plecat ptr. ca asa au considerat ei ca e bine..nu cred ca a plecat cineva din GNS,din cauza vreunui jucator din Crazzy..

Astept,poate va posta unul din cei plecati motivul plecarii lor..eu garantez ca nu noi..am fost vinovatii..

Poveşti...)) Ca "neoameni" au fost trataţi doar neoamenii, gen rey / fabyanus. Dar de ce nu îţi aduci aminte de *ST*? sau de niki1848? junker G sau poate cipi65 şi restul care au fost pe graniţa cu GNS? De ce nu zici cum i-aţi sacrificat pe ADEVĂRAŢII jucători din crazy, cei care vă apărau funduletzul în faţa atacurilor, de ce nu spui nimic despre câtă "unitate" aţi demonstrat atunci :D ce poveşti trânteşti aici doar de ochii publicului, "doamno"? :rolleyes:

Sau uiţi cât de "omenos" te-ai comportat TU cât ai fost în spam? :rolleyes: nu cumva vrei să spui că erai întruchiparea Fecioarei Maria pe triburile? Ignorai rezervările BB şi plângeai pe la colţuri că vrei să înnobilezi satele aliaţilor care se lasă de joc precum că cică, proprietarul a zis să iei şi tu sate când nimic de acest gen nu a fost :rolleyes:

Aşa că te rog eu frumos, nu o mai fă pe victima nevinovată pentru că eşti TOT înafară de victimă şi înafară de nevinovată, iar dacă te întrebi de ce s-a lăsat AOD - îţi zic eu, s-a lăsat pentru că a văzut în ce hal a ajuns GNS după PROPRIA SA ACŢIUNE, şi anume după ce v-a luat la el în trib :))

Discuţiile aiurea nu îşi au rostul într-adevăr, eu vă urez succes în tribul vostru lipsit de un vector de orientare, iar tema chiar mai bine s-ar închide.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

Am intrat aici ptr. postarea colegului matzolinna..nicidecum sa intru in polemici cu tine.

Din respect ptr. cei ce i-ai enuntat tu,ma abtin sa comentez,unii imi sunt prieteni buni,altii au fost..deci,prefer sa tac.

E ultima postare a mea...

Multa bafta in joc,domnule Charlie..
 

DeletedUser3249

Deci uite cum văd eu treaba :)

Voi veniţi în tribul X (GNS) după ce aţi umblat prin zeci de triburi, după care ziceţi, care nu ne e prieten - să plece :D
Din propriul trib să plece, pentru că aţi venit voi şi nu vă este prieten?...))
În termeni lingvistici, acest lucru se numeşte parazitare...)) Şi după AŞA CEVA, e perfect normal ca cineva din VECHIUL GNS să zică că GNS-ul nu mai este acel trib de altă dată, nu crezi? :p

mai Charli tu te-ai gindit de doua ori inainte sa scri prostiile astea?Nu mai fabula ptr ca devi penibil,am pretentii la tine.mai bine vezi ce faci ca ai toata granita rosie,uitate la tine in '***'te.Eu va mai dau 6 luni pe harta daca lucrurile merg in directia aceasta poate si mai putin cu tot ajutorul pe care il aveti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai Charlie tu te-ai gindit de doua ori inainte sa scrii prostiile astea? Nu mai fabula ptr ca devii penibil, am pretentii la tine.mai bine vezi ce faci ca ai toata granita rosie,uita-te la tine in '***'te.Eu va mai dau 6 luni pe harta daca lucrurile merg in directia aceasta poate si mai putin cu tot ajutorul pe care il aveti.

Deci să moară Franţa dacă nu e fabyann la tine pe cont judecând după sfidarea barbară a limbii române.

Ţie o să-ţi răspund clar, scurt şi pe puncte, pentru că este o diferenţă vădită de intelect între tine şi precedenţii genişti (în defavoarea ta desigur :D)

1. Ce pretenţii poate avea la mine un pui de om ciufulit (în sensul nevinovat al expresiei) de viaţa pe triburi? Tu care eşti singurul conducător rămas din vechiul genesis şi pe bună dreptate cel mai neexperimentat, lipsit de gândire strategică şi aptitudini de conducător, nu ţi-e ruşine să ieşi pe extern cu fraze ieftine de genul "aveam pretenţii la tine"? :)) Dacă faci 2 paşi înapoi şi caşti bine şi gura şi ochii, cum ţi se pare, cine este penibilul acum aici?

2. Iar referitor la wwizz şi "curtea mea", evenimentele din "curtea mea" nu sunt afectate deloc de parodia ta de trib care abia mai respiră. Evenimentele din curtea mea, chiar dacă e posibil să aibă un final trist pentru spam, lucru pe care nu îl voi nega aşa cum negaţi voi starea de comă în care vă aflaţi, vor avea un final şi mai trist pentru voi, pur şi simplu ţie şi tribului tău îi lipseşte acel A.O.D. care vedea lucrurile cu mai mult decât doar 2 mişcări înainte.

3. Ceea ce am scris mai sus tu le numeşti prostii din simplul motiv pentru că NU POŢI SĂ LE NEGI. Acelaşi lucru l-a făcut şi Georgeta, acelaşi lucru îl faci şi tu. ABERAŢI. Aici şi este problema voastră, voi ştiţi adevărul însă nu-l puteţi accepta.

Somnuşor în ţara ta de puf de păpădie şi încercaţi să nu mai scoateţi capul unul câte unul pe extern ca să o luaţi de fiecare dată în freză şi să plecaţi cu codiţa între picioare înapoi de unde aţi venit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

draga georgeta...imi cer scuze ca am aruncat o bomba dupa care am ignorat forumul extern...nici nu stiam ce am provocat...ca sa-ti explic mai pe inteles si sa nu mai asculti diferite zvonuri, te anunt nu m-am lasat de joc, nu m-a inlocuit nimeni...joc pe lumea asta de aproape 2 ani, si iti pot explica cu lux de amanunte chestii care s-au intemplat pe aceasta lume...sa nu crezi ca am plecat din G-N-S doar asa de nebun...am lasat in urma cativa prieteni adevarati, care m-au bombardat cu mesaje dupa plecarea mea...stiu ca asta este parerea lordului....ca el a aruncat acele zvonuri despre plecarea mea...deci nu te mai certa cu charlie asa aiurea si iar se incep jignirile din cate vad...sunt in spam destule persoane cu care poti discuta civilizat ca si in G-N-S de altfel...orice padure are uscaturile sale, deci nu are rost sa faci tot tambalaul acesta
nu stiu cum anume ati fost tratati in spam, dar ce stiu e ca ii inteleg oricum...in G-N-S ati fost tratati prea bine...de aceea s-a ajuns la ce s-a ajuns
 

DeletedUser28967

pur şi simplu ţie şi tribului tău îi lipseşte acel A.O.D. care vedea lucrurile cu mai mult decât doar 2 mişcări înainte.

La ce replici poate aduce tipu ma indoiesc ca isi da seama ca dupa curatare vin nobili:))))

GNS macar ii trib nu ii pateu ca SPAM :|

Woow cata experienta cata inteligenta cate cunostinte ai jucat si pe joc?sau ai stat doar pe forum sa te faci senior(baiat experimentat)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28967

Ca urmare a faptului ca nu mai pot modifca mesajul anterior is nevoit sa scriu alta.Raul82io esti moderator?te-ai specificat direct pe formul extern decat invatarea artei de a trimite un atac pe joc?(totusi e mai smecher decat pare)sau cel mai probabil ai un amic tare ca moderator,acum rog frumos moderatori care inca mai au capul pe umeri sa se autosesizeze(au disparut ultimele 4-5 posturi scrise in 30-40 ore) sa nu mai avem inca o dovada a "impartialitati" din romania si fabyyan a luat 80% din satele sale moca chiar e demn pentru postul de intemeietor in GNS:)
 

DeletedUser

Ca urmare a faptului ca nu mai pot modifca mesajul anterior is nevoit sa scriu alta.Raul82io esti moderator?te-ai specificat direct pe formul extern decat invatarea artei de a trimite un atac pe joc?(totusi e mai smecher decat pare)sau cel mai probabil ai un amic tare ca moderator,acum rog frumos moderatori care inca mai au capul pe umeri sa se autosesizeze(au disparut ultimele 4-5 posturi scrise in 30-40 ore) sa nu mai avem inca o dovada a "impartialitati" din romania si fabyyan a luat 80% din satele sale moca chiar e demn pentru postul de intemeietor in GNS:)

si totusi cine e Raul82io ? daca afli da-mi si mie un PM sa stiu si eu cu cine ** :)) ca si asa ce scriu aici se ocupa copilasul asta de sters :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser28967

Ii un fel de cocalar virtual cu "bani" lui tata si cativa neuroni,pusi in buzunar desigur(totusi ii mai smecher decat pare:)))) Dar is linistit ca moderatori nu tin cu nimeni si doresc doar buna dezfasurare a conversatilor(fara injuraturi fara mistouri fara puneri in situati jenante a amicilor lor sau alte chesti)dar totusi ii senior member merita respect man un ofragiu ii aduc si eu prin videoclipul asta http://www.youtube.com/watch?v=-1-qE5qQ6Dg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Ii un fel de cocalar virtual cu "bani" lui tata si cativa neuroni,pusi in buzunar desigur(totusi ii mai smecher decat pare:)))) Dar is linistit ca moderatori nu tin cu nimeni si doresc doar buna dezfasurare a conversatilor(fara injuraturi fara mistouri fara puneri in situati jenante a amicilor lor sau alte chesti)dar totusi ii senior member merita respect man un ofragiu ii aduc si eu prin videoclipul asta http://www.youtube.com/watch?v=-1-qE5qQ6Dg

hmm cocalar ? ce ii ala ? un fel de TU ? cred ca diferenta intre mine si tine ii ca eu nu port numele unor "artisti" pe care unii ca tine viseaza sa fie ca si ei .. sau esti genul ala care asculti un gen de muzica doar pentru modul care suna dar nu intelegi nimic din ce vrea sa spuna ... foarte interesant


cat despre curiosii care nu stiu cine sunt si se intreaba pe aici nu trebuie sa va chinuiti prin cautari , sunt mereu aproape si deocamda mam distrat cu padurarii si cosmi1... si ceva de prin Angel .. poate gasesc ceva si mai aproape de "niste jucatori mai adevarati" dar va spun ca nu accept scuze gen mi-a cazut netu , era sitteru .. bla bla atunci cand pierdeti sate ca sunt vechi fazele astea .. de ai va rog pana atunci cautati texte bune ca sa le cred si eu
 

DeletedUser28967

Hmmm,cred ca nam pus destul accent pe lipsa de neuroni..
Ai dreptate,tu nu porti numele unor artisti e o observatie inteligenta incepi sa ma uimesti din nou..tu cunosti oameni care asculta muzica doar pentru modul in care se aude?mi-ar placea sa fiu ca eminem dar in general toti visam sa fim ca uni artisti sau alte vedete/celabritati sau tu ti-ai dat deja seama de ce esti capabil si te-ai reconformat?puteai sa ne scutesti de atatea prezentari prin publicarea numelui tau din joc desi cum spuneam nu cred ca ai cu ce sa te lauzi de aia eviti subiectul dar bine ca ne-ai spus ca nu accepti scuze cand o sa ajungi langa un jucator adevarat ii bine de stiut doar ca nu ne-ai spus cand ajungi,langa cine si cine esti(doar subiectul)
 

DeletedUser28967

Lam intrebat cine ii adica vreau sa cunosc jucatori din GNS,crezi ca ii atat de deraiat de la subiect?domnule moderator cum au disparut ultimele 4-5 posturi sa nu deraiam nici de la subiectul asta,GNS ii un trib full de jucatori nexperimentati dar cu multe aluzi ca nu vor disparea..
 

DeletedUser28967

Nu e cearta e nesimtire romanian style,majoritatea de aici(de pe forumul extern) au prea multe straturi de piele si altceva nimic si aia din GNS profita de cine pot profita,nu ca ar ajuta cu ceva dar ii la moda sa arati ca ai relati..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus