Anunt CIRC!!!!

DeletedUser18063

daca noi avem nevoie de lanturi sa putem fi ghidati ceea ce nu se intampla pt ca nu suportam lanturile,tu ai nevoie de ele ca sa existi,lanturile te tin in viata
lanturi grele si viata lunga:))


Shhhhhh...scrii doar ca sa te afli in treaba...nu rebuie sa ne semnalizezi nimic,iti intelegem durerea..si te compatimim...fi fericit zdranga,zdranga(noul tau nik ..Doamne ce bine ti se potriveste-de aia nu sti cum sa scapi de el)
 

DeletedUser

mai vrei sa-ti faci trib cu jucatorii din academiile circ si unii din fostii g0d?
 

DeletedUser

Desteptul padurii...unii dintre noi te-au intrecut deja la sate luate..
Poate ai vrut sa te referi la sate luate de la VOI??
Nu?!?!Einstein??
Dar noi dupa cum spuneti voi ...nu putem sa luam sate de la voi ca nu avem obiceiul sa atacam decat barbarii si sa facem interne....
Logic..e sa dai stergere sau sa te luam in trib si sa te inobilam..
Dar pentru mintea ta criminal de fulgeratoare(undeva la vreo 11.000W)e mai bine sa dai stergere..o sa fie mai usor pentru ambele triburi
Noi nu ne vom chinui prea mult...si tu ai sa agonizezi mai putin in laudarosenie.


"unii dintre noi te-au intrecut deja la sate luate.."
Deci nu e nimeni care ma intrecut:D e bine atunci:D
 

DeletedUser

lasa-l incet ca spune tot,spera inca,ca poate juca rolul de capusa pe spatele circ,dar o sa fie in distributie cat vreau **,incep sa ma manance degetele si sa pun aici niste discutii de-ale lui,dar mi-e ca o sa innobileze circarii vreo 20 intern si asta nu ma ajuta cu nimic deocamdata,ar fi bine ca aia 20 sa fie in perioada de rut,ce frumos suna razboi civil:)))
 

DeletedUser18063

desteptu luminii pai daca nu ne intreceti la sate luate nu ai cum sa ne mai vezi pe harta:D......offff grea logica asta:)))

citeste ce ai scris DESTEPU'PADURII

daca esti lipsa la mansarda si nu sti ce ai scris..stai si baga cate un ceardas..ca vad ca aia cu dat marunt din glezne nu te prinde..



lasa-l incet ca spune tot,spera inca,ca poate juca rolul de capusa pe spatele circ,dar o sa fie in distributie cat vreau **,incep sa ma manance degetele si sa pun aici niste discutii de-ale lui,dar mi-e ca o sa innobileze circarii vreo 20 intern si asta nu ma ajuta cu nimic deocamdata,ar fi bine ca aia 20 sa fie in perioada de rut,ce frumos suna razboi civil:)))


mai vrei sa-ti faci trib cu jucatorii din academiile circ si unii din fostii g0d?

cand o sa ma cheme brago( sa dau prost pe extern) poate am sa imi fac pana atunci inca tin la cuvantul meu,in comparatie cu alte capuse care se cred destepti si au impresia ca au vorbit cu mine....
brago cand vrei sa vorbesti cu mine sa iei pozitia de drepti in viata reala(poate am sa iti zic si de ce) iar pe joc daca vrei sa vorbesti cu mine trebuie sa ma rogi frumos,findca in comparatie cu tine ,eu cu tine voi vorbi doar la bashcalie.NU am obiceiul sa bag in seama neinitiati..


Ia hai baga discutile cu mine..visatorule.....sa vedem cand ai ** tu cu mine(sau altcineva din sleahta ta)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ralf chiar as vrea sa te intalnesti cu brago sa ii arati cum se joaca triburile in real life =))
 

DeletedUser

daca noi avem nevoie de lanturi sa putem fi ghidati ceea ce nu se intampla pt ca nu suportam lanturile,tu ai nevoie de ele ca sa existi,lanturile te tin in viata
lanturi grele si viata lunga:))
marsi mah de aici ..cu lanturile tale cu tot de latrau ce esti

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

LA multi ani CIRC...Multumesc tuturor membrilor care lupta sau au luptat sub numele de Circ

Spor la innobilat
 

DeletedUser

LA multi ani CIRC...Multumesc tuturor membrilor care lupta sau au luptat sub numele de Circ

Spor la innobilat

...intern?

Side 1:
Tribes: LegioN
Side 2:
Tribes: Circ

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 17
Diferență: 52

chart
 

DeletedUser36143

cine vorbeste

dupa ce si-a innobilat colegii din legion are de innobilat la greu fostul sh si mai si linge unde scuipa

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

El crede ca ne oftica.... brago cand o sa ne iei cate 100-200 de sate pe zi atunci sa te lauzi :))

52 de sate intr`o saptamana e cam putin pentru voi.Mari atacatori :)


va arat eu cum se ataca?:)
 

DeletedUser


Brago, te framanta rau ca noi luam interne si voi nu !? Te framanta rau.. rau de tot... Daca nu te framanta nu mai apareai pe aici dandu-ti palme peste frunte, in timp ce sugi un chupa-chups, incepand a urla - CIRC ia interne, interne.. :):rolleyes:

La noi in trib e ceva de genul - Ia interna neamule !:cool:

Probleme ca noi luam interne !? Te roade invidia !?
 

DeletedUser36603

hahahha...cica internele :)) :))
si ei innobileaza la greu din die
pe fiecare zi baga cate unu din academie la innobilari
ia fa tu brago o statistica cu innobilarile academie tale si ai sa ramai uimit
 

DeletedUser

c0rtez daca vrei satul ala cu principala la 1 nu trebuie sa ataci pe bonus de noapte:p sau altul nu esti in stare?cate atacuri sa mai trimita tsf si circ ca sa poti realiza o finalizare?:D
poate iti fac ** o statistica de trupe pierdute si nobili,o sa ocupi o pozitie ied fruntasa demna de circar
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LegioN
Side 2:
Tribes: Die.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 243
Tabăra 2: 1
Diferență: 242

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,474,025
Tabăra 2: 11,908
Diferență: 2,462,117

chart




Uite aici ale voastre mari innobilari.



Side 1:
Tribes: Circ
Side 2:
Tribes: CircuL, Circar, ~CIRC~, Circ

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 98
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,435,160
Tabăra 2: 957,315
Diferență: 477,845

chart




Si aici ale noastre. Te rog, regele innobilarilor interne, STFU - vrei traducere ?!
Sa nu te aud ca vii cu replici - avem uscaturi, le ardem.. Ha Ha Ha ! Interne ! :)
 

DeletedUser

lasa ca el nu face interne...nu stii ca Die. e in razboi cu ei?:))

deci au mai multe cuceriri ca niciodata =))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LegioN
Side 2:
Tribes: Circ, CircuL, Circar

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 661
Tabăra 2: 319
Diferență: 342

chart





Side 1:
Tribes: Circ, CircuL, Circar
Side 2:
Tribes: Circ, CircuL, Circar

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 40,254
Tabăra 2: 40,254
Diferență: 0


Side 1:
Tribes: LegioN
Side 2:
Tribes: LegioN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,529
Tabăra 2: 18,529



C-I-R sa reziste si le oferim tot ajutorul daca au nevoie...ca ajungem noi langa voi circarilor,va da tata ceaiu
 
Sus