Black vs LIGHT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

Sebyca in Black :eek: :eek:

Gata razboiul cu ~M~ ? :eek:

Succes ambelor combatante. Cine are rabdare, castiga.
 

DeletedUser29282

Ce-mi place sa sovietiku ... si-a revenit in forma pe forum ca nu prea posta inainte :))



nu postam fiindca nu mai jucam, aveam pe siiter contul, eram plictisit dar mi-au doat soarecii aia chef de joc cand m-au atacat acum 2 sapt parca, si a trebuit sa le-o trag peste bot inapoi nu? acum ma joc pe un siiter prin mijlocu lor
 

DeletedUser

sa nu fim rautaciosi,Light nu posteaza si nu vor posta vreodata pentru ca nu le sta in fire,nicidecum din rusine,ca sprijineau jucatori pe care-i atacam se stia mai demult timp,ca spuneau una si faceau alta iarasi nu era o necunoscuta pentru noi,minunea cu M de fapt nu-i nici o minune,sau daca o considerati o minune ar fi ce-a de-a doua pentru ca prima a fost Lex-Mgoth,cand Sebyca prin postarea de pe forumul extern a lasat loc ratiunii in detrimentul orgoliului atunci totul a fost sters cu buretele si lucrurile au intrat pe-un fagas normal,iar cand Beiuga a lansat propunerea de cooptare a lui Sebyca in tribul nostru totul n-a mai fost decat o simpla formalitate,asa cum Light va defila cu SH pana la sfarsitul L6,asa era normal sa se intample cu triburile din nord,a fost un pas inteligent pe care conducatorii celor doua triburi beligerante l-au facut in al 12-lea ceas,in final acest topic ar putea fi inchis iar doritorii de stiri ar putea deschide un altul nou in care sa poata afla eventuale noutati,va multumesc
 

DeletedUser

"haotic" nu-i termenul potrivit daca sti sensul cuvantului si contextul in care poate fi utilizat,ca sunt cativa care tot trambiteaza verzi si uscate pe extern ma deranjeaza dar pana la urma fiecare isi alege calea de exprimare,tot ce sper este sa fie un razboi fair play iar faptele sa vorbeasca in detrimentul cuvintelor
 

DeletedUser9326

daca tu zici ca suntem haotici pe forum...oke..este parerea ta despre noi..dar noi macar nu suntem haotici in joc ;)
 

DeletedUser31321

Oho:) ce razboi interesant... nu cred ca va dura foarte mult:-s Bafta LIGHT!
 

DeletedUser

"haotic" nu-i termenul potrivit daca sti sensul cuvantului si contextul in care poate fi utilizat,ca sunt cativa care tot trambiteaza verzi si uscate pe extern ma deranjeaza dar pana la urma fiecare isi alege calea de exprimare,tot ce sper este sa fie un razboi fair play iar faptele sa vorbeasca in detrimentul cuvintelor

namco, nu suntem la lectia de gramatica aici... dar totusi l-am folosit cat se poate de corect...
Nu puteam sa gasesc un cuvant mai bun pentru a ma exprima mai plastic!
 

DeletedUser22352

nu ei au vrut sa ne blocheze noua granita ca sa poata ei sa inainteze cat mai usor...dar acuma iam prins de jocu murdar ..asa ca le vom arata cum e sa ai un razboi greu de dus...de aia nu a acceptat dionisii sa nil dea pe cadaver ca sa nu putem sa ne extindem..am crfezut ca dionisii asta e un domn ..dar din cate am auzit e un mare parsiv
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

cum drac sa nu fie parsivi, nu vezi cat de mari sunt, astia's ca americanii au lucrat o lume intreaga ca sa ajunga asa mari, poi nu vezi cat de mari sunt si ce putini inamici invinsi au, ce inseamna asta ca au luat sate nu prin munca si prin vrajeala


Side 1:
Tribes: ~M~, Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 6
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 392,132
Tabăra 2: 62,444
Diferență: 329,688



Bafta Light tineti-o tot asa !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu am o singura rugaminte la tribul Light sa iasa pe extern si sa recunoasca toate magariile lor nui nevoie de balacareala dar asa ar fi frumos sa recunoasca in fata tuturor cauza razboiului nu sa tot dea loc de interpretari , altele sunt probe ce confirma ce acuz nu vorbim din povesti tribul BLACK trebuia sa le puna razboi de acum o luna cand sprijineau jucator din M dar au fost acuzati altii in locul lor si pe aceasta cale cerem scz tribului M ghot pt banuielile avute dar LIGHT sa nu se mai bata in piept cu caramida ca sunt foarte corecti ei stiu foarte ** dece sa pus razboiul deci asteptam un raspuns macar pe extern oricum nul vom avea dar sa nu isi faca impresia conducerea LIGHT ca nu vom dezvalui noi adevarul
 

DeletedUser22352

marele dionisii nu are ce sa mai spuna ii este rusine sa mai recunoascade magariile ce le-a facut...black daca nu juca corect MARELE TRIB LIGHT nu mai exista de cand era tribu ARM ..noi puteam sa facem atunci alianta cu ei si light se ducea la vale..
 

DeletedUser

cum drac sa nu fie parsivi, nu vezi cat de mari sunt, astia's ca americanii au lucrat o lume intreaga ca sa ajunga asa mari, poi nu vezi cat de mari sunt si ce putini inamici invinsi au, ce inseamna asta ca au luat sate nu prin munca si prin vrajeala


Side 1:
Tribes: ~M~, Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 6
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 392,132
Tabăra 2: 62,444
Diferență: 329,688



Bafta Light tineti-o tot asa !!!

arta razboiului consta in cucerirea fara lupta a inamicului...acolo este maiestria.nu forta bruta.


deci,nu subevalua inamicul,maresale!
 

DeletedUser

Dupa cum vorbesc statisticile daca ne mentinem tot asa o sa castigam! Bafta Black si fratzilor nostri ~M~ si NoFear!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus