Harta L3

DeletedUser

Mai puiule, lasa vrajeala aiuristica. Din Punks au plecat la aliati multi colegi cu multe puncte.
Cu aia ce faci? Ii inviti la tine in cada?
 

DeletedUser

ba puiule, da stiu ca esti slabut, slabut.
important e ca dispar punctele alea zici, nu? pai bre acerebratule punctele apar in sciti si sint si mai periculoase - dar deh unde minte nu e ce poti sa ceri?
Consoleaza-ti dramu' ala de materie neagra din locasul numit capatina ca punctele PUNKS dispar. Dar asta nu va ascunde celelalte puncte rosii care apar micutule "ginditor".

cred ca esti un slugoi defazat al selenei - si ea avea obsesia cu argatii, dar i-a trecut cind a vazut cum pierde razboiul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai bre acerebratule punctele apar in sciti si sint si mai periculoase



Side 1:
Tribes: PUNKS
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 1,215
Diferență: 1,147


astia din Punks, nu va mai bateti cu pumnu in piept de cat de minunati sunteti voi?

da bai asa e :)), scuze ca nu m-am prins ca voi sunteti innobilati de sciti


cred ca esti un slugoi defazat al selenei - si ea avea obsesia cu argatii, dar i-a trecut cind a vazut cum pierde razboiul.

nu am nicio treaba cu selena, e pe treaba ei.
cat despre tine , imi place cum sari ca popcornu :)
 

DeletedUser

Iete si pe prietenul yetti, ce aprins te-ai colorat :))

ce vrei sa ne arati?
satele luate sau recrutarile facute ;)
 

DeletedUser

conturile lor :))
si le-au innobilat
sau le-au bagat in scitii
vorbesc in partea cu ls-ax

cata rautate
daca tot suspectati tot sudul ls-ax ca ar fi controlat de noi de ce nu vreti sa scapati de conturile spionn si de rusinea de a tot pierde sate in fata noastra eu nu inteleg
daca conturile noastre pierd sate in fata noastra si oricum le-ati abandonat spunetile si lor si dati jucatorii afara din trib ca sa stie si ei sigur ca sunt pe cont propriu
cel mai mult urasc dublul standard :cei ce pierd sate sunt sciti boiti si nu sunt sprijiniti deoarece conducerea nu are incredere decat in ea si cere la tot tribul sa ii sprijine doar elita
de ce am recruta propriile noastre conturi la noi cand ne-ar putea sprijini din scurt stand la voi si spionand?


aveti probleme mari si pentru toate problemele de pe harta scitii sunt de vina cu miile de conturi duble....apropo,nu mai sunt nici macar 1000 de conturi pe l3
aveti o vaga idee cam cate conturi din cele 6-700 din afara tribului nostru ne apartin tot noua si cam cate sate controleaza?
nu de alta insa noi nu am facu recesamantul si s-ar putea sa fi indeplinit deja conditiile de inchidere a lumii daca le invitam pe toate
sunteti penibili asa ca nu mai cautati scuze ci puneti mana si cautati solutii
singurul motiv pentru care nu mai se avanseaza ca la inceput este lipsa nobililor insa se avanseaza oricum si nu va faceti iluzii ca ne vom opri
ar fi bine sa va intrebati daca fata de conturile noastre nu am avut mila si le-am atacat asa cum vom ataca conturile care nu le controlam
 

DeletedUser

zana, parca spuneai ca nu mai postezi. :p inteleg ca incepe sa devina prea fierbinte, nu?
 

DeletedUser

Spunea un coleg de harta TDK ca am adus in trib cu forta conturile LS de pe SUD. Asa sa fie oare? In principiu nu dam foarte multe explicatii persoanelor ce nu au legatura cu tribul in care joc, dar prea mult tam - tam in ultimul timp asa incat o sa dau un exemplu fiindca accept jocul pe harta dar nu-mi plac chestiile astea deloc:

[17.03.2010 22:35:32] (melbel) spune: alinutza se goleste?
[17.03.2010 22:35:33] conducerea LS-AX spune: pai o sa mute trupe etc
[17.03.2010 22:35:38] conducerea LS-AX spune: curatam da
[17.03.2010 22:35:49] conducerea LS-AX spune: doar ca trebuie sa stabilim cand incepem
[21.03.2010 20:20:03] conducerea LS-AX spune: sa zici din timp cand vrei alinuta ca noi atacam din spate
[22.03.2010 14:53:52] conducerea LS-AX spune: si sa spuneti alinuta cand sa ajunga atacurile

___________
springtime: cmf draga
springtime:
Alinuta30: bine tu?
Alinuta30: cum iti mai merge
springtime: asa si asa
springtime:
springtime: binisor
Alinuta30: de ce doar atat?
springtime: nuti nu imi dai te rog parola de la cont,,,nu fac absolut nimic,,,,ai incredere
Alinuta30: cred ca glumesti nu?
springtime: nu
springtime: vreau sa vad ceva pe forumul din scitii
springtime: altceva nu fac, ai incredere
Alinuta30: nu pot sa dau asa ceva
springtime: treaba ta
Alinuta30: ok
springtime: daca nu ai incredere, ce altceva puteam sa fac?daca schimb parola o recuperezi in 5 minute cu Messengerul...etc...dar nu e vorba de asa ceva
Alinuta30: tu stii ca daca eu asa face asa ceva as fii in;bilata imediat
Alinuta30: si parola nu am dat-o niciodata nimanui si nici nu o dau
springtime: da dar numai spui la nimeni
Alinuta30: nu te sup dar nu se poate asa ceva eu stiu ca voi santeti suppe mineca amplecat ,dar nu o sa ma las pacalita
springtime: doamne nuti parca ai avea 3 anisori
Alinuta30: eeeeeeeeee nu am 3 anisori si de aceea nu accept asa ceva
springtime: vrei sa vezi ca iti dau parola mea sa vezi ca nu mie frica?
springtime: da doar daca promiti ca mi-o dai si tu mie
Alinuta30: nu multumesc,asta cred ca este o strategie a LS-AX ,pt a ma putea pedepsii
springtime: NUUU
springtime: JUR
Alinuta30: ce imi ceri tu mie nu este posibil
springtime: tine minte noi intotdeauna am avut incredere in tine

( "asta se poate vedea mai sus: cat de mult a dorit LS-AX sa ajute acest cont - asta ca sa nu ni se mai puna in carca aceste acuzatii mereu")

springtime: vreau doar sa vad ce scriu scitii pe forum despre LS-AX
Alinuta30: daca erai in acelasi trib cu mine nu era nici o problema
Alinuta30: nimic
Alinuta30: nu scriu nimic
springtime: sau macar da-mi sitter un minut na
springtime: de
Alinuta30: nu pot
springtime: faot
springtime: de fapt raman
springtime: acolo la ultimii 10 sitteri
Alinuta30: am sitter la altcineva si nu pot retrage
springtime: da cu sitterul nu merge
Alinuta30: nu insista ca nu am cum sa fac asa ceva
springtime: dar eu ti-am zis ca in mine poti avea incredere, voi folosi parola ta doar pt a vedea tot ce vor sa faca scitii, si numai zic la nimeni
Alinuta30: nu se poate
springtime: si daca e sa ma prinda joci la mine pe cont
springtime: si gata
__________

P.S. Scitii nu au dat mesaje catre ex jucatorii LS-AX, iar ei au schimbat tabara din Ni motive(au dorit sa nu fie "mancati" - deoarece sprijin nu au primit din trib cu toate ca au cerut, nu au gasit colegi in LS-AX pentru care ei sa reprezinte ceva...)
Au fost primiti in trib nu pentru a se innobila intern ci pentru a li se da o sansa: sansa de care la un moment am beneficiat mai multi(eu, komodoro, livand....si multi altii)

Acestea fiind spuse poate am mai adus o raza de lumina si s-au mai limpezit aceste subiecte!

O seara buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mel da cine e springtime? are o vrajeala atit de ieftina nu gasesti nici la piata...
 

DeletedUser

eu stiu cine e nobody chiar daca nu sunt la die asa ca pune mana pe carte si afla si jucatorii de pe sud :p
 
Sus