S-a dus Rufo?

DeletedUser

in sfarsit s a deschis o tema despre rufo :))
poate ii saboteaza rainn dar se duc din cauza prostiei mai mult decat sigur :)
 

DeletedUser14300

hai mai rainn...dupa ce ti se face reclama gratuita te mai si plangi?
 

DeletedUser

alta tema in care sa putem vorbi nu e :D ne bagam la asta
reorganizare zici prodi a:p?????????// creca revine iar la nivelu de ufo si rebel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

spam...spam...spam...
eu nu cred ca va mai fi la fel...mai ales dupa intelegerea dintre dapromar si pavone:D
 

DeletedUser14300

cine vorbea de vise?....si apoi ce treaba au visatorii cu reclama?
 

DeletedUser

Nu toti cauta reclama.... inteleg bine ca jocul reprezinta locul in care toti frustratii isi implinesc visele...imi pare rau eu nu ma numar printre ei...

salut rainn21,nu stiu daca iti amintesti de mine (eram in WANTED) si te-am cunoscut cu putin timp inainte de a lua decizia sa parasesc lumea 5 ...am trecut putin pe aici si ti-am vazut postarea...respectele mele si succes tribului tau,numai bine :)
 

DeletedUser21711

eu numai acum vad ca nu exista RUFO pe harta lumii 5.

Puteti sa dati detalii..(care e cauza, unde au fugit jucatorii, cate barbare o sa apara pe orizont, ce razboaie o sa fie etc.)
sunt curios si eu ce se intampla pe aici.. ca in ultima vreme.. nu prea am avut activitate... :)
 

DeletedUser

salut rainn21,nu stiu daca iti amintesti de mine (eram in WANTED) si te-am cunoscut cu putin timp inainte de a lua decizia sa parasesc lumea 5 ...am trecut putin pe aici si ti-am vazut postarea...respectele mele si succes tribului tau,numai bine :)

Salut...si inteligenta idee de a parasi lumea 5:) si chiar si jocul de triburile...

In ceea ce priveste RUFO...presupun ca s-a intamplat la fel ca in unique....cand pastorul n-am mai avut timp de stat dupa turma....turma a luato la fuga...
 

DeletedUser20785

sttttttt nu ii deranjati pe magicieni k dupa aia nu mai fac treaba buna.
:))
 

DeletedUser24788

Salut...si inteligenta idee de a parasi lumea 5:) si chiar si jocul de triburile...

In ceea ce priveste RUFO...presupun ca s-a intamplat la fel ca in unique....cand pastorul n-am mai avut timp de stat dupa turma....turma a luato la fuga...

cu unique chiar ce s-a intamplat acuma numa tu mai esti activ acolo mneah?
 

DeletedUser24788


halal organizare sunt sitter la un jucator de pe granita eu nu prea pot sa iau sate ca are 87 de zile ca sitter dar el intra le ia si eu le asigur apararea 70% din satele de pe granita sunt penale cu armata 10 arcasi 100 spezi ....
 
Sus