Harta Lumi intre ~EC~ si TBE

DeletedUser

xx--pyca--xx daca vrei sa vii iti dau de conducator daca te descurci cum trb o sa fii intemeietor cu mn :cool:


e ce-a mai tentanta propunere spusa de un intemeietor ;););)
 

DeletedUser

Acum daca mai scriu odata scrii iar peste mine? Fii convins ca vede omul! ;) Eu in locul lui as accepta fara sa stau pe ganduri, dar depinde de ce inseamna pentru tine "te descurci" :D
 

DeletedUser706

vezi cu vb cu fermele despre tribul nostru ca esti langa mn :p

I ti suna cunoscut :

xxxxxxxx astãzi la ora 13:50
Toti care sunt in partea de n-v a k44 , si partea de est a k43 , sa trimita sprijin fiecare cate 1-2 lancieri celor care sunt in s-e si la granitza cu xxxx in aceeasi zona ... ganditi-va ca toti care ajutati veti fi ajutati la randul vostru !!!

1.Ai grija ce vorbesti , cu cine vorbesti [ chiar si cand esti singur ]...pentru ca avem microfoane implantate si in tastaturi ...

2.Cand trimiteti sprijin de 1 lancier sa fi ti sigur ca prietenul vostru este salvat .
Dar salvat de tot !

3.Oare nu era mai eficent in loc sa trimiteti sprijin un lancier , sa i invatati ca de resursele consumate pe zid si ascunzatoare ....sa si faca trupe ?

4.
Spionaj
Resurse spionate: xxxx xxxx xxxx
Clãdiri: Clãdirea principalã (nivelul 10)
Cazarmã (nivelul 5)
Grajd (nivelul 2)
Fierãrie (nivelul 5)
Piaþa centralã (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 5)
Tãietori de lemne (nivelul 11)
Mina de argilã (nivelul 10)
Mina de fier (nivelul 7)
Fermã (nivelul 2)
Magazie (nivelul 5)
Ascunzãtoare (nivelul 3)
Zid (nivelul 7)

Cu targ nivel 5 si zid nivel 7 in loc sa stai aici pe forum sa te dai in glume cu noi , mai bine ai avea grija de jucatorii tai .
[Curios treaba cu targ nivel 5 ..asa o fi la toti ??....si o fi vorba de celebra canuta de care se vorbeste in legendele vechi ?]

5.Este a doua oara cand i mi amintesti ca sunt langa tine .
Incerci sa fi ironic ???:confused:
 

DeletedUser4920

nu se descurca ~EC~ nu e de el acel trib a fost infiintat pentru niste oameni capabili ca dany xxx ala sau cum il cheama;)
 

DeletedUser706

Aztecule, ma uimesti pe zi ce trece :)) in sensul bun...

Nu era intentia mea asta ...
Mai faceam o gluma buna sau proasta pe aici pe forum ...
Dar cand vad cum un El Lidero din asta vine aici , se da in spectacol , cand eu stiu bine ce e in trib acolo .....:confused:
Numai sa le vezi forumul si nu sti daca sa razi sau sa plangi ...
Culmea este ca au si jucatori buni ...
Serios !
Numai ca nu stiu sa i aprecieze , nu i baga nimeni in seama ..
Show ul il face tot El Lidero si pe acolo , iar jucatori buni sunt amenintati ca zboara..
In plus ..eu nu aveam nimic cu el ...dar deja e a doua oara cand i mi spune ca sunt langa el ..;)
 

DeletedUser

Stiu... am observat. Cat despre haosul dintr-un astfel de trib, nici nu vreau sa ma gandesc. Nu stiu daca am mai zis-o aici, pe forum, dar eu sa fiu intemeietor as sterge forumul complet, sau as angaja vreo 10 moderatori pe rubrici separate pentru fiecare K, altfel nu vad ordine pe acolo...Multe ar fii de spus, dar intr-un fel sau altul s-au zis (stiu ca suna aiurea...) deci nu o sa repet lucruri stiute...Stau si ma minunez cu fiecare nou topic semnat danimaxxx
 

DeletedUser1857

xx--pyca--xx daca vrei sa vii iti dau de conducator daca te descurci cum trb o sa fii intemeietor cu mn :cool:


e ce-a mai tentanta propunere spusa de un intemeietor ;););)

ai cuvantul meu de pioner cercetas fruntas... ca nu fac nici o prostie... si daca`mi dai dreptul de intemeietor alaturi de tine.. vom prospera si vom triumfa alaturi de trib... vom duce jocul intr`o noua era... absolut magnifica.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


ce spui?
 

DeletedUser

ti-am spus vei fii conducator man si cu timpu vei avea si dreptul de intemeietor ai cuvantul meu :)
 

DeletedUser

man iti dau de conducator si te trec la profil ca intemeietor cu mn nu-i problema iti trm invitatie akum ;)
 

DeletedUser

Eu nu m-as lasa asa... sa fiu trecut la profil si atat, serios pyca... :rolleyes:
 

DeletedUser1857

man iti dau de conducator si te trec la profil ca intemeietor cu mn nu-i problema iti trm invitatie akum ;)

pfff... nush ce`i greu ... eu chiar nu cred, ca esti n00b...

vin doar cu drepturi de intemeietor... tie frica ca ramai fara trib... sau ce?

stai linistit... :eek:
 
Sus