~INQ~ vs WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai 500 din sate din alea au fost ale mele din K76 care erau intre ei si restu au fost chello care era tot intre ei :)
stai linistit ii reducem la tacere si pe ei foarte curand

motive gasim mereu mai bradar . conteaza doar CA nu DE CE .... nu stiu insa ce ati recupera in zona pt ca acolo va toaca fink si cu floris lejer . + ca tu poate nu stii ce aveti pe granita aia cu ei dar martinezu stie , intreaba-l cum jucator de-al vostru de 1,5 mil a pierdut sat innobilat cu ............... 1 cal si nobil ( logic ) . luat de pe un cont de doar 6000 pct . bre ne-a full cum ai avut matale 500 sate intre satele RAR , m-ai uitat cumva ? sa-ti amintesc ca am jucat pana in aprilie in INQ pe contul meu Chevyx si din aprilie pana acum 2-3 saptamani pe vecinul tau E-nolimit ? Mi-e lene sa verific realul pe tw dar pe sud de cand ai iesit din NOA tu nu aveai de unde sa aduni 500 sate ca doar nu iti dadea Inq sate de la inactivii din fostul NOA .

crezi?

nu vad ce ar putea schimba lucrurile:p:D

nu revin bre , nu au cum . razboiul final se va da intre INQ si NOI si va fi castigat de INQ ( nu pt ca am jucat cu ei spun asta ci pt ca este o realitate ) :
- ocupa o zona mai mare pe harta
- au jucatori mai agresivi ( mai rai ) decat NOI
- sunt mai activi decat NOI
- sudul NOI este varza in fata RAR*T* pe cand INQ are relatii bune cu ei

mai gasesc daca mai caut .

poate vor fi primul trib care va reusi sa cucereasca o lume . ar fi frumos ..........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum va fi,va mai trece ceva timp pana ca cineva sa castige razboiul curent si razboialele ce vor urma
 

DeletedUser6843

Chevyx , ce s-a intamplat intre tine si full a fost candva , iar topicul d-l spammer se numeste INQ vs WAR , full se mai joaca pe l11 , iar dumneata nu mai joci (ma refer la nick , la alt cont nu se stie )

Full , stie prea bine ce se intampla , deoarece face parte si din conducerea tribului si el a postat doar niste "rezultate.

Cat despre trib , se numeste NOI , au ramas in proportie mare cei care au inceput pe l11 in acelasi trib (lucru mare bre' , mai arata tu cu degetu un trib ca asta :p).

Nu cunosc ce este in gradina adversa (INQ) , dar pana sa se inchida o lume , sa te gandesti d-ta , ca limita in trib este de 100.
Sa zicem ca ar castiga WAR lumea 11 , ar trebui sa aive 100 de membrii in trib cu puncte mari , sa zicem ca nu ar mai fi nici un razboi de acum si ar intra top 100 intr-un trib , iar pana la top 200 de intra in alt trib si cei 100 sa innobileze ( numai pe moca ) cati nobili ar trebui.

Trebuie sa se ia prea multe sate si trebuie sa dispara multi jucatori , iar intrebare este cine ar vrea sa dispara inainte de "presupusul sfarsitului" unei lumi?
Daca 2 triburi dau mass-delete , da se poate intampla , in rest numai presupuneri , iar jocul oricum este ilogic.
 

DeletedUser

Chevyx , ce s-a intamplat intre tine si full a fost candva , iar topicul d-l spammer se numeste INQ vs WAR , full se mai joaca pe l11 , iar dumneata nu mai joci (ma refer la nick , la alt cont nu se stie )


bre intre mine si full n-a fost nimic , nu stiu ce informatii ai tu . da bre , nu mai joc dar puteam juca la tine in trib , pesemne nu stii ca ma rugat martinezu sa intru sa joc la voi pe Cheloo ( pacat ca am sters contul BOMBA9 si nu am pastrat mesajul ), un cont pe care ti-am dat pe altcineva sa joace ( drag4all - sobolingozaur pe l19 ) dar care a renuntat dupa o saptamana pt ca voi nu il sprijineati si il manca RAR*T*.

te-am deranjat cu afirmatiile mele ? stiu . am tinut si chiar daca nu mai joc tin cu INQ si ma bucur ca sunt acolo sus .

fa-ti o harta pe tw , imi vei da dreptate . topicul are legatura cu INQ nu cu NOI . oke ? atunci nu vad nici legatura war-noi aici .am vrut doar sa demontez o minciuna . sa nu uitam ca nici tu nu mai joci de dinaintea mea , esti doar un helpar pt ei acum desi tu ai intemeiat noi . proportia aia de care zici matale e aia din cele enspemii de triburi ca decice , dero , 4 fun .... ... vodka ... asta-i originalul trib noi ? inseamna ca astea-s pepiniere .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

bre intre mine si full n-a fost nimic , nu stiu ce informatii ai tu . da bre , nu mai joc dar puteam juca la tine in trib , pesemne nu stii ca ma rugat martinezu sa intru sa joc la voi pe Cheloo ( pacat ca am sters contul BOMBA9 si nu am pastrat mesajul ), un cont pe care ti-am dat pe altcineva sa joace ( drag4all - sobolingozaur pe l19 ) dar care a renuntat dupa o saptamana pt ca voi nu il sprijineati si il manca RAR*T*.

te-am deranjat cu afirmatiile mele ? stiu . am tinut si chiar daca nu mai joc tin cu INQ si ma bucur ca sunt acolo sus .

fa-ti o harta pe tw , imi vei da dreptate . topicul are legatura cu INQ nu cu NOI . oke ? atunci nu vad nici legatura war-noi aici .am vrut doar sa demontez o minciuna . sa nu uitam ca nici tu nu mai joci de dinaintea mea , esti doar un helpar pt ei acum desi tu ai intemeiat noi . proportia aia de care zici matale e aia din cele enspemii de triburi ca decice , dero , 4 fun .... ... vodka ... asta-i originalul trib noi ? inseamna ca astea-s pepiniere .

Asa am dedus din ce ai scris tu ca a fost ceva intre tine si full , dar eu nu am treaba cu acest lucru , tu ziceai ca nu stie care e treaba dar in mod logic stie mai bine ca tine joaca si pe l11/conducere NOI stop.

nu sunt helper pentru nimeni , diferenta dintre mine si tine e ca eu stiu jocu mai bine si ca eu m-am lasat dinainte ta , tu te mai joci pe nu stiu ce lume (succes , nu ma agit aici , acu zi o duma cu agitatu') , vezi? te si ajut.

vodka?:)) , 4fun?:)) vodka nu stiu ce este (in afara de bautura , asa am auzit:p) 4 fun (a fost facut de niste complexati stop)

nu jucai la mine in trib , jucai alaturi de ceilalti colegi , nu sunt complexat si mai mult ca sigur nimeni din trib nu este , parca ne-am vazut asa ca mi se rupe de reclama , pot sa ma tin singur tare in argumente tribale.

nu ma deranjezi , ma deranjeaza ca nu stii despre ce este vorba , tu ai dat-o in altele , AI AUZIT DE tribul NOI probabil pe mess de pe la altii , pana mea bravo ca e INQ pe primul loc , vorbeste de ei nu de NOI


ura'

din punct de vedere TRIBURILE , ne doare in 16 de tine , amice!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa am dedus din ce ai scris tu ca a fost ceva intre tine si full , dar eu nu am treaba cu acest lucru , tu ziceai ca nu stie care e treaba dar in mod logic stie mai bine ca tine joaca si pe l11/conducere NOI stop.

doar presupunem sau vorbim concret ?

nu sunt helper pentru nimeni, diferenta dintre mine si tine e ca eu stiu jocu mai bine si ca eu m-am lasat dinainte ta , tu te mai joci pe nu stiu ce lume (succes , nu ma agit aici , acu zi o duma cu agitatu') , vezi? te si ajut.

sa-ti amintesc propriile vorbe : ii ajut cand au nevoie si mai stau siter la ei pe un cont din ala mic de 100pct . ii ajut = helper
un 1 la 1 pe orice lume vrei tu esti dispus sa facem ? daca nu atunci vorbele tale nu au valoare


vodka?:)) , 4fun?:)) vodka nu stiu ce este (in afara de bautura , asa am auzit:p) 4 fun (a fost facut de niste complexati stop)

auch . marea voastra familie este complexata ? o fi , acum , cand va foloseau nu erau asa . nu stiati cum sa-i mai pupati ...

nu jucai la mine in trib , jucai alaturi de ceilalti colegi , nu sunt complexat si mai mult ca sigur nimeni din trib nu este , parca ne-am vazut asa ca mi se rupe de reclama , pot sa ma tin singur tare in argumente tribale.

bre , eu in NOI nu am colegi deci nu am motive sa va ajut .pai nu-ti fac bre reclama ca nu esti vandabil .


nu ma deranjezi , ma deranjeaza ca nu stii despre ce este vorba , tu ai dat-o in altele , AI AUZIT DE tribul NOI probabil pe mess de pe la altii , pana mea bravo ca e INQ pe primul loc , vorbeste de ei nu de NOI

parca in academia catavencu am auzit . corect , bravo lor . sper ca ei sa domine la final l11 pentru ca o merita .

ura'

din punct de vedere TRIBURILE , ne doare in 16 de tine , amice!

= 16 si pe mine de NOI . va apreciez pentru planurile voastre comune cu NOA de a disparea INQ . da bre , le stiu , va stiu si discutiile de pe forum din perioada respectiva . ratati .

am sa vorbesc despre INQ , de ei si vorbeam de fapt pana sa apareti voi sa va dati cocosi cu ce ati cucerit ( asta dupa ce a-ti ascuns gunoiul sub pres . ma intreb cum naiba din toti jucatorii numai tu stii ca NOI a disparut de pe l5 din cauza adminilor . Eu am auzit alte motive care au stat la baza deciziei voastre .


LE . Scuza-ma ca mi-am permis eu un noob sa editez postul unei legende ca tine . Sincer imi provoci si mi-ai provocat mila la intalnirea INQ la care ai participat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

florin nu iti mai bate capul ca peste cateva luni o sa zica ca si playerii de pe 64 si 63 sunt izolati, iar despre valoarea tribulUI NOI, ei nici o lume nu au dominat.
 

DeletedUser6843

chevyx ,arati ca un cacat... asa se poarta acum?

eu zic sa vorbim de triburile , nu sa o dam in alte alea , nu esti singuru care atunci cand nu mai face fata la discutii tribale , zice "PA" :)).
Eu nu-s legenda , tribul NOI , DAAAA , ESTE LEGENDAAAA , LESINAAAAA :)).

ai auzit alte motive de la membrii care nu erau in trib, afonel mai invata

florin nu iti mai bate capul ca peste cateva luni o sa zica ca si playerii de pe 64 si 63 sunt izolati, iar despre valoarea tribulUI NOI, ei nici o lume nu au dominat.

aici ai dreptate , am dominat o scurta perioada de timp (1 an ) , dar si daca nu am mai fii , tot no.1 ramanem , asta asa pentru tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chevyx ,arati ca un cacat... asa se poarta acum?

eu zic sa vorbim de triburile , nu sa o dam in alte alea , nu esti singuru care atunci cand nu mai face fata la discutii tribale , zice "PA" :)).
Eu nu-s legenda , tribul NOI , DAAAA , ESTE LEGENDAAAA , LESINAAAAA :)).

ai auzit alte motive de la membrii care nu erau in trib, afonel mai invata

aici ai dreptate , am dominat o scurta perioada de timp (1 an ) , dar si daca nu am mai fii , tot no.1 ramanem , asta asa pentru tine.

Vezi tu domnu stranutatu , si intr-un joc ca si in real life exista oameni ca tine care in lipsa argumentelor recurg la jigniri . Asta denota si ca respectiivii au o problema in a purta o discutie pe o anumita tema . Inteleg ca esti deranjat de faptul ca v-am facut tribul de ras cu statistica aia cu rart si cu cele 500 de sate intre ei care erau de fapt maxim ( cu indulgenta ) 100 . eu m-am retras de pe l11 din motive care ma privesc pe mine si pe INQ , tu insa continui sa te complaci intr-o situatie de 2 ani jumate in care te crezi admirat de jucatorii de pe lumea asta ca stai tu pe siter in tribul ala .

Legenda pe intelesul tau este un trib care a castigat o lume nu unul care cu lasitate a dat mass delete si se si lauda cu asta . Iti spun asta pentru ca pe lumea 5 nu ati facut nimic , aici pe l11 fiind singura voastra performanta .


Acum pls comenteaza la topicul facut de singurul neuron functional si lasa asta tribului caruia ii este dedicat si anume INQ . Nu se numeste noi vs war si INQ vs WAR . Pls retragete-te si plangi in coltul tau si lasa jucatorii sa isi vada de razboiul lor .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chevyx,nu stiu de ce a fost nevoie sa arunci vorbele astea despre NOI fara argumente.In ceea ce priveste mesajul in care-ti spuneam ca-ti ofer contul lui Chello,nu este nevoie sa regreti faprul ca nu-l mai ai ,pentru ca nu sunt genul de om care ma pitesc dupa degetul infipt in p....arazitii stiu sa zica mai bine .
Spuneai mai sus ca pupam in fund tribul FUN,ei bine tin sa te anunt ca te inseli.Daca iti faci timp si arunci un ochi pe tw,o sa observi cu stupoare ca MAJORITATEA jucatorilor ce au format alte triburi dupa ce au crescut la sanul familiei NOI (gen VODKA,RA,FUN,4FUN...etc) au ajuns in WAR,in RAR*T* si nu in ultimul rand in INQ,dar pe mine problema asta nu m-a deranjat absolut deloc,pentru ca este un simplu joc de echipa,iar mie imi place sa am in echipa oameni cu bun simt si cu mult caracter,tocmai de aceea complexatii au plecat in triburile dusmane.
Spui ca a fost o discutie cu NOA cotra INQ.NORMAL....pentru ca atunci eram dusmani si era ceva normal sa planuim distrugerea dusmanului,sa nu-mi spui ca INQ nu planuia distrugerea NOI,dar iata ca intamplarea a facut sa-l cunosc pe DMada ,un om cu mult bun simt ,un om care m-a facut sa ma simt onorat ca l-am cunoscut,un om cu,care mi-a facut deosebita placere sa mai ma intalnesc si a-2-a oara ,un om cu ,care-mi face placere sa discut ,intalniri in urma carora a rezultat alianta,iar de cand s-a stabilit legatura asta,garantat nu s-a discutat distrugerea INQ in NOI,indiferent cine ce ar zice.
Un lucru ai spus APROAPE adevarat si anume faptul ca razboiul final va fi NOI > INQ si spun APROAPE adevarat,pentru ca cel putin asa am stabilit cu DMada,sa fim aliati pana raman doar cele doua triburi,dar pana atunci este cale lunga si nu putem spune 100% ,pentru ca mai exista hopuri de genul RAR*T* care este un hop datorita faptului ca sunt ceva jucatori care au 70% din aparare in satele RAR*T* sau pe drum.Nu neg ca jucatorii RAR*T* sunt slabi si ca nu avem de munca cu ei,insa cand sunt sprijiniti de un trib aliat cu NOI,au un mare avantaj,dar deh...nu-i prima problema de genul asta si incercam sa o rezolvam asa cum le-am rezolvat pe toate pana acum.
Mai aveam cate ceva sa-ti spun,dar le-am cam pierdut firul,pentru ca fiind la job,printre zeci de telefoane,scriu mesajul asta de 2 ore,asa ca daca am ceva greseli,sper sa fiu inteles.
Multa bafta.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~INQ~
Side 2:
Tribes: WAR

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 4
Diferență: 58

chart
 

DeletedUser

prietene, - martinezu - , esti penibil si ai confundat forumul cu "din dragoste".O sa iti trimit o poza cu madalin sa o pui in dormitor sa te bucuri de nopti lungi si dulci.:)))) si vezi ca lingusitorii o patesc in final :)))
 

DeletedUser

bre martinezu a fost doar o reactie la profundele cuvinte ale maretului vostru intemeietor . departe de mine gandul de a va jigni atata timp cat stiu poate mai bine ca altii ca aveti si ati avut jucatori super buni in trib . sa nu uitam ca ne-am confruntat pe harta cat a fost razboi intre INQ si NOI . nu a fost altceva iar daca esti obiectiv ai sa descoperi ca afirmatiile mele legate de cele 500 sate ale lui fulll , de sudul vostru sunt reale . mai ai contul pe19 ? intreaba-l pe sobolingozaur daca nu i-am zis inainte de a intra el pe cont ce zona va avea cu fink77 si floris . ai un pic dreptate cand spui ca unii din familia voastra au ajuns in INQ dar la fel si din INQ insa au venit in NOI . pe tema plimbarilor putem scrie pagini intregi si tot nu terminam . unii au ajuns in alte triburi fortati de harta nu dupa vointa lor . crede-ma ca legat de aceste conturi sunt multe , foarte multe detalii pe care nu le stii .
stiu la fel de bine ca tine si ca Mada ce s-a stabilit legat de pna-ul transformat in alianta si de razboiul final insa si aici ca si legat de hopul RART cum il numesti tu iarasi putem spune multe si nu terminam pana la revelion .
tocmai de aceea complexatii au plecat in triburile dusmane. - daca asta e parerea ta despre cei ce au mers in alte triburi din familia voastra despre cei ce au venit la voi ce parere ai ? ex ozzy69, piter90 ( care nu mai joaca de mult ) , oanacristina09 ( care am auzit ca nici ea nu ar mai juca si a venit la voi sfatuita de mine sa faca asta ; nu ca spion , nu mi-am permis sa-i cer asta )

intamplarea a facut sa-l cunosc pe DMada ,un om cu mult bun simt ,un om care m-a facut sa ma simt onorat ca l-am cunoscut,un om cu,care mi-a facut deosebita placere sa mai ma intalnesc si a-2-a oara ,un om cu ,care-mi face placere sa discut ,intalniri in urma carora a rezultat alianta,iar de cand s-a stabilit legatura asta,garantat nu s-a discutat distrugerea INQ in NOI,indiferent cine ce ar zice.

nimeni nu a afirmat contrariul dar sa lasam periutele macar acum ca stim cu totii cum a rezultat alianta . daca e necesar iti reamintesc eu : la prima ta intalnire cu Mada ai pus problema incetarii razboiului nu dupa n intalniri si aprofundari ale caracterului lui Mada .


cred ca ajunge atat pe tema NOI , iti pot da detalii despre fiecare afirmatie a ta pe care tu nu le cunosti desi oficial nu mai joc pe lumea 11 din aprilie .

succes in razboaiele voastre in special INQ ( cred singurul trib de pe l11 care a jucat luni bune cu 75% din harta rosie si .... a facut treaba ) si apoi RAR*T*




LE : asta-i o premiera , mada pe extern :))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu inca mai joc triburile datorita lui tovarasului dmada care este un muncitor desavarsit care isi ajuta semenii lui prin lupta, devotament si patriotism. Nu pot sa o uit si pe tovarasa dmada caruia ii transmit multumirile mele pentru ca are grija de marele tovaras si il indreapta catre glorie.Nu, in ultimul rand, transmit si catre micul tovaras dmada succes-uri cat mai multe si sa preia cat mai repede controlul INQ de la conducatorul iubit.

Va iubim conducatorule nostru iubit
 

DeletedUser

=))
Cine vorbea de linguseli,cel mai mare pupincurist si limonagiu de pe triburile.ro si anume fink77 .
Daca admir si apreciez calitatile intelectuale ale unei persoane,asta nu inseamna ca sunt lingusator.
Intalnirea cu DMada a fost o placere si din partea noastra si cred ca si din partea lui (ramane la aprecierea lui),mai mult nu mai are rost sa povestesc,pentru ca un excrement al societatii ca fink77 a fost si este depasit de situatie si incepe sa abereze.
Un vierme care a crescut in familia noastra,care a luat sate moca la greu si cand a fost prins cu un cont pe care-l tinea numai pentru el,a fugit in INQ de unde a supt cat a putut,apoi s-a dus in T3@P@ pentru ca aveau multi inactivi si .....normal ca era mult moca de luat.
Parerea mea despre domnul fink77 ??
Mars ca puti !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus