Discutii diverse (off topic)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 213220

Serios?
Cine a intrat in Master sau cine a iesit din Armada?
Altfel nu-mi explic ......

2 jucatori din raflo, daca tot am inceput recrutarile o sa mai luam 5-6 din armada si raflo si continuam spre castigarea lui. dar sincer am vrea ca pana la sf anului sa inchidem lumea :D
 

DeletedUser

Nu,nu am voie sa joc unde moderez,sunt aceleasi reguli ca si la admini.
 

DeletedUser4257

2 jucatori din raflo, daca tot am inceput recrutarile o sa mai luam 5-6 din armada si raflo si continuam spre castigarea lui. dar sincer am vrea ca pana la sf anului sa inchidem lumea :D

tin minte cand gtc si master tot ce spuneau e ca armada nu a dus nici un razboi ci mai tot timpul au recrutat.
de fapt altfel stau lucrurile..cred ca master e singurul trib de pe .ro care a ajuns pe locul 1 nepurtand mai nici un razboi! si o zic din cunostinta de cauza..
merita felicitati insa pt strategia care le va aduce victoria...dar ca sa inchida ei lumea mai au de muncit...la sfa anului inchid ei lumea cand ma fac eu popa!
 

DeletedUser

Cum nu te vad terminand teologia pana la sfarsitul acestui an cred ca m-am linistit,mai am cu cine discuta si anul viitor :))
 

DeletedUser5970

tin minte cand gtc si master tot ce spuneau e ca armada nu a dus nici un razboi ci mai tot timpul au recrutat.
de fapt altfel stau lucrurile..cred ca master e singurul trib de pe .ro care a ajuns pe locul 1 nepurtand mai nici un razboi! si o zic din cunostinta de cauza..
merita felicitati insa pt strategia care le va aduce victoria...dar ca sa inchida ei lumea mai au de muncit...la sfa anului inchid ei lumea cand ma fac eu popa!

Master a facut anul acesta doi anisori, alaturi de =GTC= ne-am pastrat numele si pozitiile in clasament, nu am facut "n" fuziuni precum Armada doar pentru a viza number 1.
Nu am purtat razboaie serioase pentru ca triburile cu care ne-am luptat (majoritatea top20) nu au avut resursele necesare pentru a ne tine piept cu toate ca in anumite conditii ne erau net superiori, insa doar pe hartie :)

si ca sa te fac fericit, purtam un maaaare razboi cu preamaritul Armada, poftim:

expurtucontabil a spus:
Side 1:
Tribes: Master, Mast3r
Side 2:
Tribes: Armada, puckc, ~V~, 1 8 7

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,629
Tabăra 2: 12,963
Diferență: 4,334

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,004
Tabăra 2: 33
Diferență: 1,971

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 81,337,199
Tabăra 2: 129,018,444
Diferență: 47,681,245

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,329,671
Tabăra 2: 355,281
Diferență: 19,974,390

chart
 

Deleted User - 213220

cum au reusit sa ne ia 33 de sate?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Las`, treaca de la noi, trebuia sa aiba si geo motiv sa bea de fericire, nu ?
 

DeletedUser8247

ddd

Mda...ca intotdeauna invingatori

ma pot retrage in glorie acum
 

DeletedUser8266

Cam mult ... 33 , trebuie facut ceva ... intrunit pe skype de urgenta conducerea sa se afle cum de sau "scurs" atat amar de sate.
 

DeletedUser

Ce retragere? Nu se retrage nimeni pana nu reusesc sa va iau interviurile :))
Voi faceti ce faceti si incercati sa fugiti,va sperie cumva o femeie? :p

Razboi cu Armada...incepe sa-mi placa,parca as juca si eu :d:rolleyes:
 

DeletedUser8266

da din GTC ... slabuta miscarea pana acu ... nu prea a intrat nimeni (exceptie eu :))) )
 

DeletedUser5970

Intreaba pe unu care isi spune vally si bullet.. probabil se leaga cuvintele intre ele, nu-mi dau seama cum :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus