Spam - Octombrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

neatza

p1110487.jpg
 

DeletedUser

mama te-a invatat treaba asta acum 15 ani... iti dai seama cat timp a trecut de atunci? s-a schimbat lumea :p


s-a schimbat lumea? :eek:...ce chestie :D

eu nu pot sa incalc cuvantul lu' mama, ca daca nu ma bate si ma leaga de calorifer si ma biciuie :D
 

DeletedUser

Decat sa patesti asta de la mama mai bine stai acasa ca nu pierzi mare lucru :D e prea sclifosit baiatul sa merite atata efort si chin

Cosmar,mai gasim cafea,sau mai facem :)
 

DeletedUser

multumesc multumesc .. apropo .. pt prieteni sunt "kami" ..cosmar suna prea romanesc .. si cum noi nu mai mentinem nimic din vechile obiceiuri/nume/traditii
 

DeletedUser

:((...tre sa cumpar carti, mai nou ptr facultate...are careva niste carti de drept?
 

DeletedUser

carti? ce e alea? pff .. am furat replica lui gaby cred .... nu am maru ... simt ca pot sa imi fac dreptatea singur .. fara sa ma ajute o carte despre asa ceva :p
 

DeletedUser

se da ceasul inapoi sau inainte?

imi trebuie pentru un referat o carte...si e scoasa anul trecut si n-am chef sa o cumpar
 

DeletedUser

@ Kami,imi permiti sa ma adresez asa?

@Maru,in CFR ora 4 devine ora 3 iar trenurile nu se vor oprii in parcurs datorita trecerii de la oa de vara la cea de iarna. Ai inteles ceva? :))
Eu din telegrama asta am inteles ca dorm o ora in plus,daca ma lasa Printesa si Cavalerul :D
 

DeletedUser

deci io in loc de ora 8 cand am curs...ma duc la curs tot la 8, numai ca cu ora asta noua la 7

cam asa nu?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
s-a schimbat lumea? :eek:...ce chestie :D

eu nu pot sa incalc cuvantul lu' mama, ca daca nu ma bate si ma leaga de calorifer si ma biciuie :D

ete vezi? atitudine comunista :D

si ce preferi? sa iti faca mama ta ce ai zis acolo...sau sa ii calci cuvantul si sa vii la mine? ce-i drept si eu o sa te leg.. dar de batut si biciuit nu am mentionat nimic :p:eek:
 

DeletedUser

ma da nu ai imaginatie .. lasa maru .. vii la mine ... si te las sa ma legi si sa ma si biciuiesti :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus