Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34828

hai ca a fost adevarata faza cu "sef la servici":)))
eu personal as fi cerut si un c.v in acest caz:))sa vedem daca experienta de la job, il si recomanda pentru acest post.
a..si sa nu uitam testul de limbi straine.obligatoriu de altfel in acest joc.
 

DeletedUser35947

grfe astăzi la ora 15:17
esti?

Thiazi astăzi la ora 15:18
always

Thiazi astăzi la ora 15:26
Ce-a fost asta, proba daca sunt online? :))

grfe astăzi la ora 15:28
am nevoie de sprijin

Thiazi astăzi la ora 15:29
Da-mi sitter sa vad ca asa e, si vei avea sprijin.

Thiazi astăzi la ora 15:35
Stii ce se intampla cand se intalneste hotul cu seful de ferma? ;)


Jucator scos de noi, ramas in 2 sate.
Oare Rebel are nevoie de asemenea stratageme? :rolleyes:
 

DeletedUser

"All good things come to those who wait" :D ( "Toate lucrurile bune vin la cei care asteapta" )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

JustSpeedy astăzi la ora 05:20
Dusmani fiind pe viata virtuala am vazut ca aveti forum comun cu Kegel in care eu am prieteni foarte mult si in Rebel de asemenea, si cunostinte de pe triburi foarte vechi .... tocmai de asta stiu tot ce se intampla la voi ... in fine ... ai postat xx anume pe forum ... cum am legaturi foarte multa in tara noastra te-as putea ajuta in absolut orice domeniu ... (vad ca nu esti nimeni in viata reala de asta am putea colabora in viata reala si sa profitam de asa zisele erori de sistem :) ... )depinde cu ce ai nevoie si care ar fi avantajul meu :) si castigul meu .... ca sa ne intelegem si sa fim intelesi ca pe jok daca nu am un castig nu particip cu nimik .... si crede-ma ca afaceri cu mine face multa lume importanta din tara ... Contansta bucuresti etc :pP tocmai de asta am aceast caracter infect pe jok pentru k nu halesc anume persoane ... ... ca si pe jok in viata reala an un nivel inalt nu neaparat in comunitate dar am un nivel inalt in viata cu adevarat reala daca intelegi ce vreau sa spun :) viata europeana si cunoscuta fara militii .... dupa posturile pe forum ai o varsta mai inaintata stii ce inseamna militie ...


JustSpeedy astăzi la ora 05:24
in afara de stricaciunile astea de aici unde doar ne amuzam ... si ne amuzam pe copii sau pe pros.... pentru ca au un amume fel de a organiza si a gandii .... putem face multe impreuna... bine asta nu inseamna ca se va oprii razboiul dintre [player]NOFA[/player] si [player]LegioN[/player] ... apropo aveti castiguri pe sate doar pe partea dreapta ca pe partea stanga sunteti cam jos in primul rand moral si in al doilea rand k jucatori ca aici a-ti intalnit jucatori nu ce a-ti intalnit pana acum ...

JustSpeedy astăzi la ora 05:27
si apropo pe revenire relax ca e greu sa il faceti daca e nevoie o sa jok personal pe contul lui :)

JustSpeedy astăzi la ora 05:30
dupa cum spuneam in Kegel am cunostinte in rebel la fel si la voi multi altii de pe lumea 4 7 si 8 :)) ... care cum dam de zona lor o sa intre la noi :) ... oricum multumesc lui dumnezeu ca nu sunt pe lumea 4 si ma bat cu un trib k voi ca acollo eram radiati de mult aici .... ce pot sa spun nu am cuvinte sunteti BUNI ... in adevaratul sens ...

JustSpeedy astăzi la ora 05:33
apropo va transmite http://ro.twstats.com/index.php?page=search&name=reptar&type=player salutari ... [player]Pirate bay[/player] si inca cativa de pe lumea 4 care se afla pe granita cu voi ... si dupa cum spuneam ... sunteti BUNI ... :))) de ce nu ma atacati si pe mine ? si il atacati doar pe vlad ? :))) whoops stie asta ... e coordonator defence de obicei =)) ... hai sa ne batem cu adevarat nu cum faceti voi pe partea dreapta si innobilati doar inactivi precun DNA etc ... ia sa vedem ce faceti la revenire , forteen etc :))) ... pe stanga sunteti cam radiati .. doar urmariti-va colega BreeBrigi in caz ca nu a realizat s-a suparat tionut pe ea :))) ca e tare in gupra ... pasa mik fara putere

JustSpeedy astăzi la ora 05:36
in fine sa nu combinam viata reala cu jocul... sunteti jucatori buni rau suficient de buni =)) ma faceti sa rad ... un trib ca voi pe lumea 4 era distrus in 3 luni ... apropo .. 30 la 1 ? asa merge aici ? pasa mici ce sunteti ... de la LegioN au atacat decat 2 la 1 ... dar o sa va facem pe plac in 2 sapt ... sper sa aveti cazarmele la 25 ... ca e grav

JustSpeedy astăzi la ora 05:39
in caz ca ai citit tot ti-ai dat seama cat de "buni" sunteti ... oricum m-ati convins cu atacuril de pe flancul stang ... dupa cum spuneam adineauri doar jucatori inactivi sunteti si voi in stare sa luati DNA Ro ... casavoaie ... let me see you at Revenire si Forteen si posibil eu ca sunt aproape ... ....
Asa e ideea BoneVenom saracutu .. sa nu ziceti ca nu va avertizez .. .pregatitil ... asa zisul BUN conducator al vostru Mumbless care nici nu stie sa atace coordonat ... la fel .. sincer sa fiu nu avem decat 17 tabere militare pregatite doar intrebat-va spionul de care ne folosim ...

JustSpeedy astăzi la ora 05:39
la informatiile astea are access


Ce vrea asta>?
 

DeletedUser

super 007 . gigel asta e o combinatie intre david colomnero si james bond. ma gandesc daca sa il apelez , dupa ce mi-au taiat astia 25% din sal poate vreau sa ma apuc de treburi " murdare' , un joint , ceva :)
plus punctele de suspensie care spun multe despre capacitatile de stapanire a ortografiei romanesti :)
 

DeletedUser29146

super 007 . gigel asta e o combinatie intre david colomnero si james bond. ma gandesc daca sa il apelez , dupa ce mi-au taiat astia 25% din sal poate vreau sa ma apuc de treburi " murdare' , un joint , ceva :)
plus punctele de suspensie care spun multe despre capacitatile de stapanire a ortografiei romanesti :)


Vezi ca el a specificat ca e 'smecher' doar in orasele mari,si acolo la periferie
 

DeletedUser

nu ma pot abtine ... acest player apartine unui trib de top si stiti doar ca mie imi place sa ii iau la misto pe cei ce se cred granzii lumii .... priviti, minunati-va si faceti doua perechi de cruci ... asemenea capodopere au ajuns prin nu stiu ce miracol sa depaseasca 100 k
lectura placuta :)
micuta sirena astăzi la ora 19:34
ce-ai ma te mananca intelectu ?????
tu imi trimiti 8 fake-uri de pe acelasi sat ????????
vaide mama ta si cu cine te-o invatat jocu asta :))))))

olcit16 astăzi la ora 19:35
bine bine

olcit16 astăzi la ora 19:36
de unde sti tu ce am io in satu asta si ca atacurile sunt fake

micuta sirena astăzi la ora 19:37
pentru ca sunt spion si am pile la admini ... vrei sa iti spun cu ce ma ataci ????

olcit16 astăzi la ora 19:38
da

olcit16 astăzi la ora 19:38
:D

micuta sirena astăzi la ora 19:40
nu pot , ca mi-as divulga sursele .....crede-ma ca stiu cu ce ma ataci dar nu pot sa iti spun ... sunt controlat in permanenta de carmi si nu pot sa spun mai multe

micuta sirena astăzi la ora 19:44
dar ca sa iti spun un lucru .... dar sda nu mai spui la nimeni ... te rog frumos ... in orice fake, baga si un berbec ... altfel se vede . ca mine mai sunt vreo 10 in lumea asta care avem detector de trupe ( te rog sa nu spui la nimeni asta ) si vedem tot ce vine
te rog nu spui , da ?

micuta sirena astăzi la ora 19:46
daca vrei te bag si pe tine .... dar trebuie sa fii tare sincer cu mine !!!

olcit16 astăzi la ora 19:49
:)) admini stiu vezi sa nuti iei ban pe cont ca dupaia ii nasol si stai cil ca nu nam de ce sa zic la nimeni

micuta sirena astăzi la ora 19:54
deci vrei ?

olcit16 astăzi la ora 19:55
evident ca vrea da mai bine lasa ca poate ma fraieresti si na ... dupaia pierd io ..dami un print la descktop sa vad daca e adevarat :))

micuta sirena astăzi la ora 19:58
pai mai eu pot sa iti dau imediat un print .. dar daca tu nu esti sincer si trimiti mai departe ?????
ma prind astia si dupa aia mai fac si puscarie, doamne fereste ...aici e o chestie pe care o stiu doar 10 oameni de pe jocul asta , numai noi avem acordul lui carmi si nu as vrea sa imi faca asta vreun proces

olcit16 astăzi la ora 20:01
mai zimi cine are sal intreb dacai adevarat:D

olcit16 astăzi la ora 20:01
** mai trz :D ca ma duc undeva
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lasa-l ma pe poarta ca stie el ce face :D e mai comunist dar se descurca :)))

uitati aici pana unde merge obsesia :)))

cormoran astăzi la ora 20:45
Nici nu ma hcinui sa-ti citesc mesajul.Asta da dovada de calitatea jucatorului, iar tu grekule, esti un zero barat:))

@CORY astăzi la ora 20:46
ce treaba are greku cu mine? :))
 

DeletedUser

Aceste discutii au fost realizate in acelasi timp in paralel de catre acelasi jucator si mihaimen. Spers sa va amuze cat de cat, si asa nu mai e nimic altceva pe forum pe aici :))

mihaimen astăzi la ora 16:38
Am vorbit ieri cu [player]dgeorge2010[/player] in legatura cu fuziunea aia... si eu vroiam sa vin in SPQR si m-a intrebat *** vreau si i-am zis ca da si a zis ca o sa ma invite...adik zicea "bun , deci cand vei primi invitatie vei veni in trib" si eu i-am zis ca da , o sa vin.
O sa mai primesc invitatia , sau nu?

@CORY astăzi la ora 16:39
nu stiu....

mihaimen astăzi la ora 16:41
ok

mihaimen astăzi la ora 17:42
Mati primi cumva in trib?

@CORY astăzi la ora 17:43
nu stiu. king stie.

mihaimen astăzi la ora 17:49
l-am intrebat daca pot primi o invitatie in trib si a citit mesajul dar nu mi-a raspuns :(

@CORY astăzi la ora 17:54
s-a purtat urat cu tine?

mihaimen astăzi la ora 17:58
nu , nu s-a purtat , si eu , acum mia raspuns si mia zis :"nu stiu. [player]@cory[/player] stie."

@CORY astăzi la ora 18:00
e nebun?? asa a zis ? mie mi-a zis sa nu invit pe nimeni fara voia lui...d-aia te-am trimis la el

mihaimen în data de 05.11. la ora 17:00
Am primit un mesaj de la [player]dgeorge[/player] in legatura cu o fuziune...ATI vrea sa luati cativa jucatori de la noi din trib? :D

KingStyle în data de 05.11. la ora 18:25
da

mihaimen în data de 05.11. la ora 18:26
aham , ca noi am facut o lista cine vera sa intre in SPQR dar putini au vrut...

mihaimen astăzi la ora 15:03
sa inteleg ca nu o sa mai primesc invitatie in trib... nu? :(

KingStyle astăzi la ora 17:50
nu stiu. [player]@CORY[/player] stie

mihaimen astăzi la ora 17:57
:)) apai l-am intrebat si mia zis ca tu stii.. :)

KingStyle astăzi la ora 18:01
el se ocupa de zona voastra. te minte :)

mihaimen astăzi la ora 18:02
:)) uite

Mesajele acestea au fost trimise de către mihaimen mai departe.

@CORY astăzi la ora 18:04
bai cat poate sa minta asta ! nu imi vine sa cred ! cred ca ma las de joc ca nu ii mai suport minciunile :(

dau stergere in seara asta :(

mihaimen astăzi la ora 18:04
:|

@CORY astăzi la ora 18:08
ce te mai minte ala? ce mai zice?

mihaimen astăzi la ora 18:09
pai zice ca esti mincinos sa nu am incredere in tine nici o data.. :| si dupaia zicea ca am o incercare sa ghicesc cine zice adevarul sau cine invita.. **** , acum sunt foarte confuz :))

@CORY astăzi la ora 18:11
si tu il crezi pe el nu-i asa? :(:(

mihaimen astăzi la ora 18:13
nu , normal ca nu. iam zis si de dgeorge si zice ca si ala e mincinos , pe toti va face mincinosi :(( zice ca numa in el terbe sa am incredere.

@CORY astăzi la ora 18:15
pai dar cine se crede el? o fi el intemeietor, dar tribul eu il conduc nu el... el e doar asa de forma !

mihaimen astăzi la ora 18:15
acum zice ca trbul e condus de tine si ca esti cel mai tare

mihaimen astăzi la ora 18:16
asa mi-a zis si mie acum, ca tu conduci tribul si esti cel ami tare :)

mihaimen astăzi la ora 18:16
ala intr-un fel isi bate joc de mine :|

@CORY astăzi la ora 18:18
nu stiu ce sa zic ...

mihaimen astăzi la ora 18:19
mda..


si de pe sitter :)))

mihaimen în data de 05.11. la ora 17:00
Am primit un mesaj de la [player]dgeorge[/player] in legatura cu o fuziune...ATI vrea sa luati cativa jucatori de la noi din trib? :D

KingStyle în data de 05.11. la ora 18:25
da

mihaimen în data de 05.11. la ora 18:26
aham , ca noi am facut o lista cine vera sa intre in SPQR dar putini au vrut...

mihaimen astăzi la ora 15:03
sa inteleg ca nu o sa mai primesc invitatie in trib... nu? :(

KingStyle astăzi la ora 17:50
nu stiu. [player]@CORY[/player] stie

mihaimen astăzi la ora 17:57
:)) apai l-am intrebat si mia zis ca tu stii.. :)

KingStyle astăzi la ora 18:01
el se ocupa de zona voastra. te minte :)

mihaimen astăzi la ora 18:02
:)) acum mia zis ca tu iai zis sa nu invite pe nimeni.. :D

KingStyle astăzi la ora 18:02
lol ce mincinos ! sa nu ai incredere in ala ca e mare mincinos, nu am zis eu asa ceva :)

mihaimen astăzi la ora 18:04
a , pai bine , dar acum sunt confuz :| **** cine zice adevarul :))

KingStyle astăzi la ora 18:05
ai o singura incercare ! daca nu spui bine din prima, nu primesti invitatie :)

mihaimen astăzi la ora 18:05
pai tu zici adevarul :D

KingStyle astăzi la ora 18:06
de ce zici asta? ca eu sunt intemeietorul? poate eu mint :p cine stie? :))

oricum ai gresit incercarea !

mihaimen astăzi la ora 18:08
aaaaaaaa , pai eu am ** ieri cu [player]dgeorge2010[/player] si a zis ,a ba nu.. :)) lasa..

dar asta e o strategie? :D tu dai vina pe el , el pe tine..? :)

KingStyle astăzi la ora 18:10
te minte si ala... tu trebuie sa ma crezi doar pe mine !

KingStyle astăzi la ora 18:10
eu te testez acum ;)

mihaimen astăzi la ora 18:11
pai eu te cred , aha... pai eu stiam ca tu ai cel ami mare rank in trb ca si scrie la profilul tribului ca tu esti intemeiatorul :D

mihaimen astăzi la ora 18:11
scz cel mai*

KingStyle astăzi la ora 18:13
da eu sunt intemeietorul , dar tribul e condus din umbra de [player]@CORY[/player]... el e cel mai tare :)

mihaimen astăzi la ora 18:14
:( iti bagi joc de mine?? acum sincer :)) =))

KingStyle astăzi la ora 18:17
nu ma crezi?

mihaimen astăzi la ora 18:19
ba te cred ca si el mia zis acelasi lucru ca el conduce tribul si tu esti doar intemeiatorul

KingStyle astăzi la ora 18:19
pai si atunci ce mai vrei?

mihaimen astăzi la ora 18:20
momentan nimic , doar o invitatie :))

KingStyle astăzi la ora 18:22
ma mai gandesc !

mihaimen astăzi la ora 18:25
ok ;)


enjoy ;) :))
 

DeletedUser

D0n Ciccio în data de 05.11. la ora 19:38
Daca ti as zice ca esti o mucoasa cu aere de vedeta, as fi un pic prea indulgent. Ti as zice direct ca esti proasta, dar ma abtin si de la asta. Asa ca nu ti zic nimic. Mars inapoi la manelele tale de doi lei, adolescenta frustrata.


il trec la mesaje amuzante...cica domu in cauza este catalogat drept "zeu"....parca asa i-ai zis nu rumi?..:)))
 

DeletedUser

O doamne tu mai ai tupeu sa vorbesti? Tu te mai suporti ?..Mai sunt si altii ca tine? Rar mi-a fost dat sa vad un caracter mai mizerabil ca al tau..imi e si sila sa ma gandesc la tine..eu ti-am mai spus..nici la cort nu ai loc tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

il trec la mesaje amuzante...cica domu in cauza este catalogat drept "zeu"....parca asa i-ai zis nu rumi?..:)))

O fetita prostuta, indoctrinata si posibil indragostita de vreun zmeu de pe lumea 20, gen Mithras, va dispare in cateva luni, pentru ca daca acum e protejata doar pentru a se face in ambitia cuiva, atat de multa prostie dezgusta chiar si pe cel mai rau intentionat personaj.

Aceasta a fost singura mea referinta la un personaj fantastic sau supranatural, numai ca nu a fost vreo referinta magulitoare, si cu siguranta nu l-a avut pe Sorin ca subiect. El nu este vreun soi de zeu, este un om, si asta este lucru mare :)
Citeste mai atent.
 

DeletedUser

Of, da tu ii ceri prea mult..ai pretentia sa gandeasca....ori daca ar face asta l-ar durea capul...
 

DeletedUser

@shade
tupeu nene....dupa ce ai facut cu ou si otet oameni pe care nu ii cunosti pe forumul tribului...acum iesi si pe extern sa continui circul
esti de treaba!
 

DeletedUser

cand cei de acasa nu-ti dau dreptate, trebuie sa iesi in public si sa-ti speli rufele se pare. shade, devii penibil prin faptele tale. mai bine te opresti acum cand nu e prea tarziu
 

DeletedUser

Dar oare, de ce nu punem si mesajul original? De la care s-a inceput toata treaba?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus