Propuneri Interviu.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Cum lumea 22 incepe usor usor sa se dezvolte , zic ca este momentu sa facem niste interviuri setzel style :eek: , deja am vazut ca au fost deja unele "razboaie" la nivel propagandistic , care au lasat urme pe forumu lumii 22 , asa ca va las pe voi sa decideti cu cine ati vrea sa fac primul interviu , probabil acest interviu va fi facut saptamana viitoare daca voi avea timpul necesar asa ca pana atunci voi lasa threadul deschis si eventual daca sunt 2-3 nume ce se tot repeta , atunci voi face acele interviuri iar apoi voi redeschide acest topic , binenteles daca persoanele ce le nominati pentru interviuri vor dori acest lucru.




Fara spam , sau cine stie ce atacuri personale , ca impart ciocolata de la mosu din laponia :D
 

DeletedUser6077

eu zic ca cel mai bun pt un interviu e Herifle.Are stil,valoare si e foarte bine pregatit.
 

DeletedUser36725

Se poate incerca un auto-interviu? Setzel intreaba si Setzel raspunde. Poate nu toata lumea te cunoaste si ar fi interesant sa stim cine "pastoreste" lumea 22 in calitatea de moderator.
 

DeletedUser

Ar fi interesant un interviu cu o persoana din conducerea SKIN-ului. ;)
 

DeletedUser6077

Se poate incerca un auto-interviu? Setzel intreaba si Setzel raspunde. Poate nu toata lumea te cunoaste si ar fi interesant sa stim cine "pastoreste" lumea 22 in calitatea de moderator.

Ar fi o idee,ca oricum are personalitate multipla :))),dar eu tot pe mana lui H3rifl3 merg,ca sa zic asa...
 

DeletedUser

Hmm... am vazut ca pe lumea asta joaca si cervantesss, conducatorul unui trib advers al Enemy? pe L16... deasemenea si un creator de triburi bune plecand de la 0. Ar fi interesant de vazut ce are de zis. Iar dintre triburile de top, m'ar face curios niste raspunsuri ale conducatorului meu: Adiman78 :)
 

DeletedUser

...asa ca va las pe voi sa decideti cu cine ati vrea sa fac primul interviu

Pai cu chelnerita frumoasa de la bar careia nu vrei sa ii platesti cele 20 de beri (pe care le-ai baut in 2 ore) pana nu iti da numarul ei de telefon :D
 

DeletedUser33163

Adiman78 sau pietricica lovita la cap
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum lumea 22 incepe usor usor sa se dezvolte , zic ca este momentu sa facem niste interviuri setzel style :eek: , deja am vazut ca au fost deja unele "razboaie" la nivel propagandistic , care au lasat urme pe forumu lumii 22 , asa ca va las pe voi sa decideti cu cine ati vrea sa fac primul interviu , probabil acest interviu va fi facut saptamana viitoare daca voi avea timpul necesar asa ca pana atunci voi lasa threadul deschis si eventual daca sunt 2-3 nume ce se tot repeta , atunci voi face acele interviuri iar apoi voi redeschide acest topic , binenteles daca persoanele ce le nominati pentru interviuri vor dori acest lucru.




Fara spam , sau cine stie ce atacuri personale , ca impart ciocolata de la mosu din laponia :D

hai grasule organizeaza-mi conferinta de presa (dau o bere..ca sa fii si tu pe plus) :))
 

DeletedUser17453

Propun un interviu cu 3 lideri diferiti:

- analist - Actual UNIO
- Domnul Petre - SKIN
- Yuso - Un lider pe care nu il cunosc dar as vrea sa aflu cate ceva despre stilul lui.
 

DeletedUser

Hmm... am vazut ca pe lumea asta joaca si cervantesss, conducatorul unui trib advers al Enemy? pe L16... deasemenea si un creator de triburi bune plecand de la 0. Ar fi interesant de vazut ce are de zis. Iar dintre triburile de top, m'ar face curios niste raspunsuri ale conducatorului meu: Adiman78 :)

nu stiu.... nu stiu... nu stiu d'astea...
 

DeletedUser4920

Sper sa fac primul interviu undeva spre sfarsitul saptamanii vitoare :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus