RIP vs CMR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

razboiu cu tribul CMR a inceput pe 01.11.2010 dupa ce triburile H.A si IMMO au fuzionat

Side 1:
Tribes: RIP, RIP-AC, ID-RIP, R!P, .RIP.
Side 2:
Tribes: CMR, CMR-I, CMR-II, CMR3

Timeframe: 01/11/2010 00:00:00la13/11/2010 15:27:57

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,664
Tabăra 2: 542
Diferență: 1,122

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 7
Diferență: 175

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,491,122
Tabăra 2: 3,684,049
Diferență: 8,807,073

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,365,983
Tabăra 2: 43,012
Diferență: 1,322,971

chart
 

DeletedUser

Cam dura statistica asta. Imi pare rau daca CMR pierde asa mult teren fiindca au in componenta cativa jucatori de caracter si demni de respect.
Oricum, e doar inceputul, se pot intampla multe...
Bafta!
 

DeletedUser

Vrei sa spui RIP + Nobody vs CMR.

Side 1:
Tribes: CMR, CMR-I, CMR-II
Side 2:
Tribes: RIP, R!P, ID-RIP, .RIP., Nobody, N0b0dy, No8ody

Timeframe: 03/11/2010 00:00:00la13/11/2010 23:11:50

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 210
Diferență: 92

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,054,450
Tabăra 2: 1,612,813
Diferență: 558,363

chart


Ati avut noroc cu ID-RIP; eu discutasem ceva cu cristinica2010, insa vad ca are un caracter josnic; cu cateva ore inaintea inceperii razboiului a spus ca ei vor fi pasivi, si nu se vor implica. Oricum, ati innobilat majoritatea satelor izolate, de pe K 36 si K 26. Acum va promit ca va veti impotmoli ca in noroi.
 

DeletedUser20436

ca sa z\ici despre o femeie ca e o persoana josnica trebuie sa fii putin.......prefer sa nu rostesc cuvantul,de la tine ma asteptam la mai mult....cristina e in familia RIP si tu crezi ca daca RIP ataca academiile stau? cum poti sa crezi asa ceva?
 

DeletedUser

Tot raman la parerea mea. Pentru ce naiba ne-a mintit pe conferinta facuta in Skype? Ce, nu ai mai vazut femei cu caracter josnic? Chiar ieri m-am uitat la o emisiune pe Discovery Investigation, "Femei Criminale".
 

DeletedUser20436

si tu ai zis ca nu inviti jucatori divin si ai facut-o sa zic si eu acum despre tine ce ai zis tu de cristina ?personal mi-ai facut o impresie buna TU
 

DeletedUser

si tu ai zis ca nu inviti jucatori divin si ai facut-o sa zic si eu acum despre tine ce ai zis tu de cristina ?personal mi-ai facut o impresie buna TU

Puterea precedentului: RIP a invitat jucatori din +SAS+ in ciuda faptului ca H.A. erau in razboi cu ei si aveau diplomatie cu RIP. Iar jucatorii DiViN ce au facut trecerea la CMR sunt in principal in K25...
 

DeletedUser20436

tu atunci cand iti zici numele de pe triburi ai drept sa comentezi pana atunci pt mine esti un NONAME,a zis bine galles doar lasii se comporta asa...:eek:
 

DeletedUser

tu atunci cand iti zici numele de pe triburi ai drept sa comentezi pana atunci pt mine esti un NONAME,a zis bine galles doar lasii se comporta asa...:eek:

:rolleyes:

macar nu sunt analfabet. Eu nu comentez pentru toti agramatii, asa ca ma baga in seama doar cine stie citi printre randuri. (nu ma refeream la tine, ci vorbeam in general... oare? =)) )
In plus, L18 mai prezinta interes pentru mine doar ca observator. Practic nu mai am cont pe aceasta lume, m-am scarbit de personaje ca tine. Teoretic, contul meu de pe L18 este acesta (acelasi nume pe extern si in joc).... oricum e irelevant. :cool:

Iar galles probabil nu si-a dat seama ca justitia e chioara bine... Cand pikapika (care preluase contul lui DeepDishh) l-a facut prost pe forumuri cum a fost?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

vezi ca de la atata scarba sa nu ti se aplece... gata ...am terminat discutia cu tine...;) repet nu mai ** cu noname...:D
 

DeletedUser

CMR s3 descurca onorabil in lupta asta
pariez ca intr-o luna se schimba statistica
 

DeletedUser35226

CMR s3 descurca onorabil in lupta asta
pariez ca intr-o luna se schimba statistica

si eu...pariez ca e si mai rau pt ei ;)
inca nu am inceput sa ii atacam..altfel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus