Propuneri Interviu.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sper sa fac primul interviu undeva spre sfarsitul saptamanii vitoare :)

tu sa pui intrebarile si tot tu sa raspunzi :)..ca meriti :)..tu m-ai invatat sa "joc" inca de la deschiderea lumii clasice asa ca ai tot respectul meu acum si intotdeauna.
 

DeletedUser4920

Un interviu cu mine ar fi prea sec din pacate , is un crocodil care deapana amintiri :p
 

DeletedUser8835

Un conducator din SKIN. E evident ca e cel mai stabil trib. Si se pare ca sunt si modesti, spre deosebire de tot felul de tentative de triburi, care nu stiu cum sa se mai laude, de la versuri la 1-0 in razboi...
 

DeletedUser4920

Am deja un prim om pentru interviu cum fac acel interviu voi mai face inca unul dupa care vom lua o pauza de pana in 2011 zic eu , sa vedem cum au evoluat lucrurile din noiembrie pana in ianuarie :)
 

DeletedUser

Un conducator din SKIN. E evident ca e cel mai stabil trib. Si se pare ca sunt si modesti, spre deosebire de tot felul de tentative de triburi, care nu stiu cum sa se mai laude, de la versuri la 1-0 in razboi...

clau eu unu joc jocul asta sa mai distrez,iar eu prin distarctie inteleg unele lucruri precum si acela de a jigni in limita bunului simt inamicul virtual.
Uitate ca noi suntem 3 oameni si bate familia W.S.T ma rog i-am rupt acum luam sate
 

DeletedUser8835

3 oameni inseamna alianta personala, nu trib; eu nu am jignit pe nimeni. Nu m-am uitat sa vad cati oameni are tribul tau, dar daca sunt doar 3, ti-am zis ce e. Odata ce-l mentionezi ca parte in razboi inter-triburi, e firesc sa avem asteptari; tu ai vrut sa-l faci sa apara ca trib, nu se accepta scuze. Repet ca nu vreau sa jignesc pe nimeni, sunt cat se poate de obiectiv.
 

DeletedUser

3 oameni inseamna alianta personala, nu trib; eu nu am jignit pe nimeni. Nu m-am uitat sa vad cati oameni are tribul tau, dar daca sunt doar 3, ti-am zis ce e. Odata ce-l mentionezi ca parte in razboi inter-triburi, e firesc sa avem asteptari; tu ai vrut sa-l faci sa apara ca trib, nu se accepta scuze. Repet ca nu vreau sa jignesc pe nimeni, sunt cat se poate de obiectiv.

Nu-l scuz de loc pe shadow, noi suntem un trib..eu inteleg tribul o echipa de cel putin 2 persoane.
iar daca 3 persoane fac fata cu brio impotriva a 400 de persoane e ceva!
 

DeletedUser8835

Atunci eu sunt in n+1 triburi, la cati prieteni am pe harta, care ar sari sa ma ajute. Sa nu zici ca nu se pune toata harta, ca voi sunteti 3 insi intr-un 20x20 si va bateti cu 3 continente, deci se pune toata harta...

Si uite asa se ajunge la spam...fara intentie...nu o sa mai raspund aici, prezint scuze moderatorilor, dar trebuia lamurit omul (desi nu-s sigur ca e lamurit).
 

DeletedUser

2.871 inamici invinsi. Si ce-o sa pove in interviu?

draga baiete intodeauna e bine sa castigi un razboi cu mintea nu cu forta..
ma rog sunt un noob nici nu am ce sa spun,nu am experienta pe jocul asta nimic:(

apropo tu dc ai deschis ciocu cand nu joci cu exhaustivu pe lumea 22?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alex...ia-mi mie interviul

nu ma cunoaste nimeni:))

e mai usor

cu atatea vedete e greu:p
 

DeletedUser4920

Am deja 2 jucatori cu care voi face interviu , asa ca voi inchide acest topic pana la un urmator interviu asta in 2011 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus