S-a dus Rufo?

DeletedUser24788

din UFO mai nou vad ca a migrat setzel davidcdd saracu dupa ce a pierdut 6 kk intr-o sapt a plecat dar ufo se mentine in top 5

4 UFO
5 LIVE
 

DeletedUser

stai ma linistit :)) ca toti cei care ii vezi acuma fara trib din ufo au fost dati afara sa fie atacati de newage
 

DeletedUser24788

ehh razboiul a devenit funny pt ca avem forum comun live-ufo si in acelasi timp ne razboim din cate am auzit ufo are forum comun si cu magic eu personal e prima data cand am vazut asta dar ... imi place discutiile se poarta in limita bunului simt.... ehh iar daca ufo nu zice nimic pe forum :))) de unde sa stiu ce se intampla cu ei:))
 

DeletedUser

Ca o explicatie asa ca sa nu va mai dati atat cu presupusul vreau sa stiti ca UFO e bine mersi in formula actuala, mult mai bine decat pana acum.
Toti cei care au fost concediati doar stateau la umbra in UFO.


18.11.
22:08 daniel2091 a fost concediat de către Master Death.
18.11.
13:11 sabonis a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:13 RoBoCip a fost concediat de către Prodigyok.
17.11.
14:08 simonikbogdan a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:08 LoRd iTachi a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:07 COOL lord a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:07 GIGANTII a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:07 Guntzy a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:07 roxanici1979 a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:06 Kerrigan23 a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:06 Andery a fost concediat de către Master Death.
17.11.
14:05 setzel a fost concediat de către Master Death.
17.11.
09:46 davidcdd79 a fost concediat de către Master Death.


In afara de cei de mai sus mai sunt doi care au parasit tribul din voia lor si bine au facut.
Si... vor mai fi cateva concedieri si innobilari interne.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

master death te`ai trezit si tu intr`o dimineata un fel de Zuperman si te`ai gandit ca ar fi frumos sa concediezi niste jucatori nu ? :)))))
iti urez o viata cat mai "lunga" pe l5 ... oricum ma astept sa stai destul ... :))
 

DeletedUser

master death te`ai trezit si tu intr`o dimineata un fel de Zuperman si te`ai gandit ca ar fi frumos sa concediezi niste jucatori nu ? :)))))
iti urez o viata cat mai "lunga" pe l5 ... oricum ma astept sa stai destul ... :))

Zuperman, nezuperman, acesti oameni stateau degeaba in UFO.
La fel cum i-am concediat eu ii concedia oricare altul din UFO dupa ce s-a luat aceasta decizie.
 

DeletedUser14300

pacat ca nu ati tinut cont si de etica...la urma urmei v-au fost colegi!
 

DeletedUser3919

da iti dau dreptate insa asta e parerea lor ca stateau in umbra... acom lupta impotriva ufo majoritatea pt ca au migrat in tabara adversa(magic)
doar cativa... david si setzel care oricum au taiat frunze la caini in ultima perioada. Setzel vreun an de zile si david in ultimele 2 luni a fost mai mult absent. De asta si il atacau MAGIC ca ei sunt obisnuiti sa atace mai mult inactivii.
Oricum nu ma asteptam la ei sa linga acolo unde au scuipat odata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24788

doar cativa... david si setzel care oricum au taiat frunze la caini in ultima perioada. Setzel vreun an de zile si david in ultimele 2 luni a fost mai mult absent. De asta si il atacau MAGIC ca ei sunt obisnuiti sa atace mai mult inactivii.
Oricum nu ma asteptam la ei sa linga acolo unde au scuipat odata.

ehh nu numai magic la atacat eu i-am luat 2 sate:))))))))) oricum dpmdv ufo daca nu am fi in razboi mi-ar placea sa lupt alaturi de ei sunt activi si sunt uniti
 

DeletedUser14300

pai ce...magicul nu sunt?...daca luam in considerare cate conturi are fiecare...s-ar face niste bisericute foarte bine coagulate...ca de...cu cine poti sa te intelegi mai bine ca cu tine insuti?...exemplul cel mai elocvent: unique...de cand a ramas doar rain cu 'el insusi' si 'persoana sa' plus cateva sosii si clone...mai liniste ca-n paradis...aproape ca nu mai auzi nici musca daramite certuri si conflicte :p
 

DeletedUser

daa megara ........ de david chiar pot sa zic :D:DD ca ala vrea doar sa si pastreze satele
 

DeletedUser3919

joci pe L 5? Daca da da-mi pm cu nick-ul care il folosesti :) ca asta renzor nu apare
a jucat cu r3nzor in K12. La inceputul anului a primit un cont (cucova) de 1 mil si ceva de la david si la scurt timp l-a primit pe adysk4you.
Asta sa nu crezi ca are el vreun merit. E un jucator foarte slab. Pun pariu ca mai mult joaca MAGICUL pe contul lui. Il stiu de la inceput si stiu cat poate. Cum e atacat, cum tremura si incepe sa tipe dupa sprijin si sitter. Ba se mai milogeste si la dusmani sa nu-l atace :D:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus