TwTotal Tool

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Kala cum să te pui cu un veteran ca stelistu el este un exemplu ;) Este idolu femeilor..
 

DeletedUser

may e altceva cand joci ca disperatu runda de runda si incerci sa te bagi in top 20 ;) pe fiecare runda si altceva cand intri din cand in cand si o castigi ex: rhadookoo ;)
 

DeletedUser26564

nai vazut nervosule cate runde are jucate,cred ca are pe putin 50:D
 

DeletedUser

o intrat si asta pe toate rundele cum facea sisu.com :)) ca sa faca puncte la total :))) asta nu se numeste jucator bun, mai tuborg

uitate la raducu, o castigat rundele daca tot o intrat nu o intrat sa faca prezenta :)))

pff eu jucam cand aveam chef nu ca disperatu la 03:00 sa ma bat cu barbarele am castiga si asta este acum shhhh
 

DeletedUser38023

pff eu jucam cand aveam chef nu ca disperatu la 03:00 sa ma bat cu barbarele am castiga si asta este acum shhhh

Tu sa taci! :D Numai pe o singura runda te-am innobilat de 20 de ori.. Si tot cerseai sprijin si mila ca sa iesi si tu macar in top 20 si sa faci niste cg-uri :) - daca asa se ia un sezon, sau mai bine zis, daca si tu ai luat un sezon, sincer mi-e scarba ca am castigat si eu, mai demult, unul..
 

DeletedUser38023

dupa locul 88 am trecut pe 12 :))

Acum clasamentul ala chiar nu mai reflecta pic de adevar :))
Pe locuri fruntase sunt acum terminati ca sisu.com sau ca robertunicatul care stau ca disperatii si intra pe toate rundele ca sa adune cate 2 CG-uri .. ce porcarie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus