CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si acum o sa vina replica:C-I-R nu mai exista pe harta,FAME da,deci conform teoremei lui Pitagora generalizata ,FAME a castigat

PS:eek: zic eu sa nu o mai scrie Ralf ca stiu ca asta o sa scrie

FAME conteaza ,restul e can-can ...(am plagiat replica)
 

DeletedUser18063

Ca deobicei elena,te inseli.
Vam demonstrat ce trebuia sa va demonstram,tie(care ai vrut cica sa ne dai o lectie-lectie pe care trebuia sa o inveti tu,mai ales aia cu NU ITI TRADA ADEVARATII PRIETENI,SAR PUTEA CA ATUNCI CAND AI NEVOIE DE EI SA ITI INTOARCA SPATELE).
Iar la batissta?ce pot sa ii zic..chiar nimic...
leutul?!?!nesemificativ..mai ales de la discutia de pe skype..pe care nu mai vreau sa mi-o reamintesc.
Astia sunt prietenii ce ti ai ales in detrimentul altor prieteni.
Si din nou: NU MAI INCERCA SA BRAVEZI,nu te prinde.
 

DeletedUser18063

Nu vezi FAME pe harta din cauza ca sunteti cu nasul pe sus si atunci nu ai cum sa vezi multe lucruri..
 

DeletedUser36143

lasa-l sa vorbeasca ca e amuzant :))

nu are cum sa inteleaga cum e sa ai un trib in suflet si sa ii duci gloria si sa nu ii pierzi identitatea indiferent ca tu nu mai
esti in acelasi trib - el nu are cum sa inteleaga cum ca echipa fame are dreptul de a se mandrii cu ce au realizat si ca
daca acum sunt in CIRC identitatea nu se pierde - din potriva - iar acest lucru e respectat de multi de pe harta

kaos crede ca se sterge ceva - ca el asa e obisnuit - sa tot arunce tricourile echipelor in care a fost la gunoi - si asta
nu numai aici - peste tot pe unde joaca si e conducator - pentru el important e sa stea pe harta cat mai mult
si sa se adapteze - nu e in stare sa puna piciorul in prag si sa faca ceva cu care se poate mandrii pana se satura de joc

asa ca draga miki - strugurii sunt cam acrii nu ? mai simplu sa diminuezi realizarile Fame si sa le le minimalizezi
ca nu cumva sa apara o discrepanta intre ce sunt altii in stare sa faca si ce esti tu in stare sa faci :p

sa nu se apuce cineva sa faca o paralela intre realizarile tale si a celor din Fame :)

sau te oftici ca ei sunt nu numai niste invingatori in fata CIR, dar si membrii marcanti si cu putere de decizie in echipa care domina de mult timp L14 ?
sau mai tare te oftica ca prin tenacitate nu au plecat capul in fata nimanui si au avut abilitatea ca din aprilie pana in
noiembrie sa intoarca jumatatea sudica cu fundu in sus ? lucru de care tu nu esti si nici nu o sa fii vreodata sa il faci
cu mana ta de oameni ?

baga tare niste afirmatii haioase sa ne mai amuzi cu frustarea ta - ca poate reusesti sa iti versi amaraciunea - e mai bine asa ca eviti primul impuls ce il ai - acela de a lua o lama :D
 

DeletedUser

"sau mai tare te oftica ca prin tenacitate nu au plecat capul in fata nimanui si au avut abilitatea ca din aprilie pana in
noiembrie sa intoarca jumatatea sudica cu fundu in sus ?"-circ merita felicitari pentru cum au gestionat situatia din zona de sud
cert este ca fara ajutorul circ Fame era disparut,bine...si Fame la randul lui a trebuit sa pupe niste manute ca sa-si asigure supravietuirea
Fame nu mai exista,exista Circ.
concluzie:
Fame ca trib nu a realizat nimic,incapabili sa existe ca trib si identitate...identitatea aia de care vorbesti,nu o da pe toate partile,rezuma-te la ce exista real in momentul de fata fara setimentalisme,cu alea ati ramas:D


"lucru de care tu nu esti si nici nu o sa fii vreodata sa il faci
cu mana ta de oameni ?"-asta suna a instigare:rolleyes:
 

DeletedUser5151

Eu doar fac niste constatari. Eu nu vad tribul FAME pe harta. Eu vad CIRC. Sau voi nu sunteti circari? Sunteti circari doar cu numele? Tribul CIRC v-a fost pelerina pentru vreme grea? Deci, presupun ca la fel de frumos cum au intrat in CIRC o sa si iasa de acolo.


Iar cel mai mult ma amuza faptul ca, partea veche a CIRC este de acord cu un PNA cu Matrix, pe cand partea sudica nu este de acord.
 

DeletedUser

mai fernandel cum sa iti explic eu tie...

fame exista si va exista pana ce se va inchide L14!
CiR a avut razboi cu Circ datorita faptului ca noi am fost aliati cu ei si iam ajutat in acest razboi!


Circ alaturi de TSF si FAME vor inchide lumea !

eu pot sa fiu membru circ dar sa fiu un Zeu(la GOD ma refer)

nu are nici o treaba tribul in care esti cu ce te crezi tu!

Deci...stanga imprejur...si sterge`o! Se stie!!!


Razboiul e castigat de FAME alaturi de Circ si orice alt comentariu nu conteaza!




Eu doar fac niste constatari. Eu nu vad tribul FAME pe harta. Eu vad CIRC. Sau voi nu sunteti circari? Sunteti circari doar cu numele? Tribul CIRC v-a fost pelerina pentru vreme grea? Deci, presupun ca la fel de frumos cum au intrat in CIRC o sa si iasa de acolo.


Iar cel mai mult ma amuza faptul ca, partea veche a CIRC este de acord cu un PNA cu Matrix, pe cand partea sudica nu este de acord.

cine te`a mintit ca este asa?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cica astia au batut CIR:))) restul este circ circ,normal daca faceati cum va zic eu va aprobam sa nu dati dizolvare trib,asa sa nu va iau si sentimentele


Numele tribului: NO NAME,JUST FAME
Prescurtare: FAME
Număr de membri: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.320.416
Punctaj total: 3.320.416
Punctaj mediu: 1.660.208
Loc: 8
Inamici învinşi: 1.495.934.934 (4.)
Homepage::D
 

DeletedUser

nu iti vine sa crezi sau ce?:)))


ce nu intelegi prin faptul ca alianta dintre FAME si Circ a castigat razboiul contra CIR?

ce iti este greu sa intelegi?
 

DeletedUser

ce alianta?sunteti circ ba,nu pricepi?circ scrie in buletinul vostru,nu Fame,nu LegioN sau TSF.nu ati castigat nici un razboi,circ a castigat....sunteti batuti in cap,ce v-au facut astia?au facut exces de hipnoza in masa in sudul hartii?
atata timp cat ati face ce va zic eu chiar nu-mi pasa cum va autointitulati
 

DeletedUser

ce te doare pe tine cum ne numim fiecare?

poate eu vreau sa ma numesc L.UF.D-ist sau Pitzigoi sau Zeu sau circar sau cum vreau eu!

in buletinul nostru scrie ce vrem noi:p

in al vostru scrie ce vrea altii :)

se pare ca la voi toti sunt legionari si niciunu nu are voie sa se considere alceva decat legionar :))))

noi sa facem ce ne zici tu? ca de exemplu ce...ca nu pricep!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus