Tribul IMMO Cauta playeri cu experienta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bună!

Te mai țin minte, florinel!

Eu, când am trecut prin IMMO lumea 10 am înțeles cât de cât despre istoria acestui tribului... Și sunt mândru că am fost și eu prin el, a fost o vizită mai scurtă la mine. :))

ai fost si pe l15
 

DeletedUser

Ba ia gata frate o sa vedeti ... cand se va deschide l 23 daca suntem sau nu noi cei adevarati ;)
 

DeletedUser32877

iurka nu ai loc .. cand or sa vada toti ca au invitatie de la immo intra imediat :))
 

DeletedUser

mda is curios tare ce leader grandios,ce om cu experienta e whay asta.
Nici macar mie ca fost intemaietor IMMO nu mia spus cine e:(

Deja l23 se poate incchide e clar ca IMMO castiga lumea aceasta
 

DeletedUser

Bre, ma sinucid daca nu ma primesti in trib...Serios :(

hahaha... in cate triburi esti domnu' banuiesc ca te clonezi cam des ;)

app... cum vrei sa te sinucizi? iti impumut o franghie si podul casei? chiar acum am coborat instalatiile de beculete ;)
 

DeletedUser

Care vrei in tribul IMMO pt invitatii imi cereti pe l23 io intru la ora deschiderii ! wHaY sunt in joc va astept !
 

DeletedUser

Care vrei in tribul IMMO pt invitatii imi cereti pe l23 io intru la ora deschiderii ! wHaY sunt in joc va astept !

Îmi permiţi să te corectez?

Cum intelegi tu "a vrea ceva pentru altceva"? D.p.m.d.v. un conducator trebuie sa fie un bun diplomat si prima regulă ar fi o exprimare corectă, mai ales dacă doreşte să îşi atragă jucatori de calitate.

În plus, într-un anunţ niciodata sa nu faci prescurtări... uneori pot fi interpretabile sau neînţelese.

Ah... "care vrei? [...] cereti"

1. De obicei pentru persoane folosesti "cine" sau vrei animale?
2. Daca totusi ai pus "Care", foloseste alta forma a verbului a vrea: "Care vrea"
3. Si cum ai inceput cu persoana a3a singular... nu folosi în aceeaşi frază ulterior altă persoană, gen sau număr,
4. La tine în trib se intră pentru invitaţie? Adica eu joc la Loto (fictiv) pentru a castiga bani... Jucatorii intra în IMMO pentru a câştiga o invitaţie?
 

DeletedUser2821

IMMO nu a existat pe L3 din cate imi aduca aminte , sau daca a fost nu s-a remarcat.
Pe L5 , era Rhadookoo si cu Intruethere ceva in genul parca :) Bine si Rookmaster conducator mai multi :) .
Pe L10 Rhadookoo si don quijote sau nemesys3000 ( acelasi om ... ) si probabil acuma ca sunt altii eu zic de cei de la inceput.
L15 - Lord Samo si Crioli

Astea sunt lumile pe care stiu despre ce vorbesc , restul habar nu am .
Primul care a facut tribul , e Radu deci .

mda is curios tare ce leader grandios,ce om cu experienta e whay asta.
Nici macar mie ca fost intemaietor IMMO nu mia spus cine e:(

Deja l23 se poate incchide e clar ca IMMO castiga lumea aceasta

Abtine-te din a te lauda ca esti fost conducator sau intemeietor IMMO , nu de alta , da nu faci onoare si sincer sa fiu ma si indoiesc ca radu sau samo ti-ar da vreodata intemeietor , poate daca au baut inainte .
 

DeletedUser

Trib intemeiat de 2 rivali, rhadookoo si intruethere

In conducere darkChampion si Worthless
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus