Tbkm

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tribul TBKM care (a fost pe lumea 17) isi anunta aparitia pe lumea 23!

cei care au jucat sau joaca pe lumea 17 ne cunosc mai bine :)


cautam jucatori experimentati care sa poata suporta politica de joc a tribului TBKM!

Multa bafta tutror!
 

DeletedUser36443

Succes baieti.

_______________________
Nu Lasa Visele Sa Te Conduca...
 

DeletedUser38231

Cu numele asta o sa joc aici , am intrat pe contul gresit pana acum :))

ATENTE!!!!!!
SI-au anuntat prezenta in TBKM jucatorii care au omorat THS-ul si care au tinut granita cu IMMO pe lumea 17:

-Vylkyre
-ratacitoru1
-Goloie
-Tilicaru
-Sertaf
-ninja322003

NU SE FAC RECRUTARI DECAT DACA NE CUNOASTEM , AM FACUT ACEST TOPIC DOAR SA NE ANUNTAM PREZENTA :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29717

Mult succes! chiar daca pe 17 multi ati fugit pe unde ati putut :)) sau asa stima eu ultima data cand am intrat

Parca aveam alianta da vad acuma ca multi sunt prin Suat si Sr

Oricum succes sper sa jucati mai bine aici
 

DeletedUser

tribul TBKM care (a fost pe lumea 17) isi anunta aparitia pe lumea 23!

cei care au jucat sau joaca pe lumea 17 ne cunosc mai bine :)


cautam jucatori experimentati care sa poata suporta politica de joc a tribului TBKM!

Multa bafta tutror!

bafta Chiradi :)
 

DeletedUser36873

eu m'as baga timp de 3-4 sate (jucatori).. macar sa profit de partea frumoasa si neplictisitoare
 

DeletedUser

eu m'as baga timp de 3-4 sate (jucatori).. macar sa profit de partea frumoasa si neplictisitoare

am 2 echipe care m-au aia la melodie sa intru cu ei , habar n-am daca s-au inteles intre ei si va fi un singur trib sau nu , nu stiu nici cum se numeste tribul . intru si eu ca vaca in porumb , stric tot si ma intorc in grajd :) :)
 

DeletedUser38231

app. chiradi, adi te lasa sa ii folosesti nickul?

pai nu o sa joc cu nick-ul lui acolo :)

am anuntat aparitia tribului cu acel nume sa nu sara lumea ca e plagiat :D


adymus , sincer sa fiu m-am lasat demult pe lumea 17 , cand m-am lasat eu nu fugise nimeni nicaieri...doar ma certasem cu sofilica ,el si-a luat gasca si a plecat in SUAT...apoi mi-au luat adminii 60 sate si mi s-a luat definitiv...am lasat contul prin trib si nu m-am mai intors...acum cateva zile am constatat ca si contul meu a ajuns prin S R :(

Chevyx , in ce trib ai fost pe L17 ca nu-mi mai amintesc?...


Mult succes din partea lui James , aka Wolfy :D
salut , si bafta si tie!
cu cine te bagi pe L23? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29717

Aia credeam si eu oricum le dam clasa si ca respect se pare ca inva va tinem minte si va avem inca la aliati :p !

SPor la joc si aicea poate ne intalnim :)
 

DeletedUser38231

noi o sa intram maine seara la ora 20 in nord-vest :)...

si primul lucru pe care il voi face va fi sa trec tribul IMMO la dusmani :)
 

DeletedUser

Invitatie

pot si eu sa intru in trib?? nu pot sa spun k am experientza dar stiu cum merg lucrurile pe aici...
 

DeletedUser

pai nu o sa joc cu nick-ul lui acolo :)

am anuntat aparitia tribului cu acel nume sa nu sara lumea ca e plagiat :D


adymus , sincer sa fiu m-am lasat demult pe lumea 17 , cand m-am lasat eu nu fugise nimeni nicaieri...doar ma certasem cu sofilica ,el si-a luat gasca si a plecat in SUAT...apoi mi-au luat adminii 60 sate si mi s-a luat definitiv...am lasat contul prin trib si nu m-am mai intors...acum cateva zile am constatat ca si contul meu a ajuns prin S R :(

Chevyx , in ce trib ai fost pe L17 ca nu-mi mai amintesc?...


salut , si bafta si tie!
cu cine te bagi pe L23? :)

in SPOR dar am iesit devreme pe la 7-11-17 sate nu mai stiu , am revenit dupa un timp cand mai aveam 3 sate apoi iar putin pe alt cont inainte sa dea ei mass delete
 

DeletedUser38231

daca mai stateau o saptamana ne aliam cu ei impotriva S R-ului..pacat ca nu a mai suportat fazy..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus