idei pentru animarea lumii 5

DeletedUser

bun...inafara de topicul lui setzel si off topicul lunar alte idei mai sunt?
 

DeletedUser

Salutare lumea 5:D
Se pare ca eu si Jackass20 vom modera aceasata sectiune pana la intoarcerea lui quz0r.
Va urez succes si la cat mai putine ban-uri;)
 

DeletedUser

ce e drept ai animat de nu mai poti lumea asta. din cate vad esti offtopic pe tema asta si tot nu inteleg de ce aveti nevoie de 2 moderatori pentru l5? e foarte animat ?
 

DeletedUser14300

mai bine ati fi postat la mesaje amuzante:) ca doar acolo se mai intampla ceva! si oricum ati fi fost mai ontopic decat aici:)
 

DeletedUser

cred ca meritam si noi taleri cu pret redus.
altfel interesul si participarea in acest joc vor continua sa scada vertiginos, nici o solutie nu va fi propusa si nimeni nu va face nimic pt a stopa acest lucru.
 

DeletedUser14300

eu sunt impotriva;) mai am inca vreo 100 de nobili:D:D:D si mi-e lene sa iau sate:p...ce sa fac cu si mai multi:confused:
 

DeletedUser24788

totusi cand au de gand adminii sa inchida L 5??? are deja 99 din K full mai e loc sa se dea inceput nou nr de jucatori e sub 2000 deci cand?
 

DeletedUser

Mai dureaza ceva vreme,cu totii am fi dorit talerii cu cost redus :D:D:D.
 

DeletedUser

o lume se va inchide atunci cand un trib va ocupa 50.01% din harta
 

DeletedUser3919

o lume se va inchide atunci cand un trib va ocupa 50.01% din harta

Iar ti-a dat desteptaciunea pe afara. De cand esti in MAGIC debordezi de inteligenta =))
L1 si L3 sunt lumi inchise si nu cred ca vreun trib ocupa mai mult de jumatate din harta ;)
 

DeletedUser14300

lasa mai baiatul sa isi etaleze cunostintele:D:D:D sau ce are el pe acolo:p
mai bine sa revenim la subiect:cool: taleri mai ieftini,...inchiderea lumii,...scoaterea moralului...ceva ceva tot trebuie facut ca s-a plictisit lumea:D
macar treaba cu moralul sa mai scapam si noi de multiconturi:D:D:D
 

DeletedUser21711

hai ca treaba cu costul redus e buna..
oricum sunt in mare criza de nobili in acest moment... nu imi pot acoperi numarul rezervarilor cu numarul nobililor.... trag din greu cu talerii si e cam nasol :)

si... ca tot venii vorba de inchidere. Eu zic sa formam un trib al lumii 5. Ne unim toti... toata lumea sa fie un singur trib.. si sa scapam rapid de suferinte... atacuri, aparari... si nopti nedormite. Nu ca ar fii buna indeea? :D
 

DeletedUser

Rex tata o iei incet pe urma lui rEnZ0r,ai grija sa nu te molipsesti de la el:D:D:D
 

DeletedUser

l1 l3 sunt inchise sa nu mai intre jucatori pe ele
o lume se inchide definitiv SI NU MAI POTI FACE PUNCTE , NU POTI CUCERI NIMIC cand ajunge un trib la 50.01 % din satele totale de pe mapa...
 

DeletedUser24788

parca o lume se inchide asa cand un player domina 78 sau 88 la suta din harta
 

DeletedUser3919

l1 l3 sunt inchise sa nu mai intre jucatori pe ele
o lume se inchide definitiv SI NU MAI POTI FACE PUNCTE , NU POTI CUCERI NIMIC cand ajunge un trib la 50.01 % din satele totale de pe mapa...
Faci tu reguli? Am zis eu ca de cand esti in MAGIC debordezi de "inteligenta". Bag seama ca te-ai molipsit de la stapana :D

Ia si citeste AICI ca poate o sa te lamuresti desi... slabe sanse. :p
 
Sus