Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am o intrebare, daca mi se permite...

Un motiv intemeiat pentru a-l vota pe Lord Adex.. exista?

Adica, nu e perfect.. Dar e o lista din care se poate alege un nume... De ce, mai exact, ar fi acel nume "Lord Adex"?
 

DeletedUser35749

Nu stiu ce aveti toti cu alex, nu l-ati cunoscut bine, e un om extraordinar si in plus el e moderatorul care mai misca ceva si se chinuie sa mai anime forumul, in rest nu vad pe nimeni.
 

DeletedUser

in rest nu vad pe nimeni.

asta e visul meu de cand am descoperit externu... sa nu vad pe nici unu :p
ce sa avem cu el? gusturile nu se discuta... mai ales in materie de simpatii si antipatii :p nu ti s-a intamplat sa cunosti un om si pur si simplu sa nu iti placa de el?
 

DeletedUser3919

Nu stiu ce aveti toti cu alex, nu l-ati cunoscut bine, e un om extraordinar si in plus el e moderatorul care mai misca ceva si se chinuie sa mai anime forumul, in rest nu vad pe nimeni.

Asta ti se pare tie. E partinitor, mereu ii pupa in fund pe moderatori si admini. Moderatorii si adminii sunt mereu fara de pata, jucatorii sunt niste vite bune numai sa plateasca CP (si ala cu suprataxa). Acesta e modul in care lamine ii trateaza pe ceilalti.
Si din punctul meu de vedere e si cam limitat.... sta prost de tot cu logica.
 

DeletedUser35749

Asta ti se pare tie. E partinitor, mereu ii pupa in fund pe moderatori si admini. Moderatorii si adminii sunt mereu fara de pata, jucatorii sunt niste vite bune numai sa plateasca CP (si ala cu suprataxa). Acesta e modul in care lamine ii trateaza pe ceilalti.
Si din punctul meu de vedere e si cam limitat.... sta prost de tot cu logica.

Cand am zis Alex ma refeream la Lord Adex nu lamine, am vazut ca cu el au majoritatea de pe forum ceva, ii sar toti in cap ca isi face treaba asa cum ar trebui sa si-o faca fiecare moderator.
 

DeletedUser3919

Cand am zis Alex ma refeream la Lord Adex nu lamine, am vazut ca cu el au majoritatea de pe forum ceva, ii sar toti in cap ca isi face treaba asa cum ar trebui sa si-o faca fiecare moderator.
Tot ceea ce am zis e perfect veridic si pentru Adex. Votul meu catre el a si mers.
Iti pot pune la dispozitie si o discutie in privat. Pe langa faptul ca o sa te lamuresti, o sa te distrezi si bine de tot. Discutia a mai circulat si au ras si jucatori si admini deopotriva :D:D

LE. Asta este inca o dovada ca ceea ce am cerut la modificarea regulamentului inca de anul trecut este perfect justificat.
Atata timp cat avem nickname-uri, bunul simt ne indeamna sa folosim aceste nickname-uri si nu numele propriu. Nu toti accepta sa se traga de sireturi cu toata lumea, nu toti stiu cum il cheama pe cutare sau pe cutare si nici nu sunt obligati sa o stie. Pentru a nu creea confuzii, bunul simt ne indeamna sa folosim aceste nickname-uri care sunt unice pe forum si in joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))
Pai in principiu cam toti sunt antipatici, dar ca sa fiu in ton cu regula topicului, am votat-o pe alizeea, ea probabil e cea mai antipatica :D
Ideea e ca e ca si cum te-ai duce la slujba, te asezi la birou, brusc intra seful pe usa (neinvitat normal) si incepe si urla, si urla... si urla, la un moment-dat auzi ca-ti taie din salar cateva zile pentru io stiu ce mizerie pe care ai facut-o. Probabil vreun gang-bang cu secretara, si atunci, imaginati-va ca aveti 10 sefi, o firma imensa, 10 secretare de asemenea, toti in birou la tine facand scandal, normal ca-s toti antipatici. :))

Asta pana in momentul in care sefii se retrogradeaza intre ei, atunci probabil ajungi sa te intelegi si tu bine cu colegii :))
 

DeletedUser

revolutia cubaneza rulzZz.

on: nu am votat ,ca nu pot bifa toate bulinutele , nu vreau sa neglijez pe cineva:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus