Bugs

DeletedUser

Aici va rog sa anuntati bug-urile existente, sau alte probleme care apar pe parcurs.
In colaborare cu Chrissi vom remedia problemele existente.
 

DeletedUser

ok!nu am inteles de ce sunt doua topicuri cu acelasi nume....da in fine am sa postez si aici in speranta ca din doua macar unul e citit si poate rezolvat

ceea ce mi se pare a fi un bug e ca in calculul orei estimate pentru realizarea unei extinderi(la cladiri),pentru care nu ai materiale suficiente nu sunt luate in considerare si materialele cu care se intorc trupele,obtinute din jefuirea altor sate!sper ca m-am facut inteles,daca nu voi incerca sa explic mai babeste
 

DeletedUser

ok!nu am inteles de ce sunt doua topicuri cu acelasi nume....da in fine am sa postez si aici in speranta ca din doua macar unul e citit si poate rezolvat

ceea ce mi se pare a fi un bug e ca in calculul orei estimate pentru realizarea unei extinderi(la cladiri),pentru care nu ai materiale suficiente nu sunt luate in considerare si materialele cu care se intorc trupele,obtinute din jefuirea altor sate!sper ca m-am facut inteles,daca nu voi incerca sa explic mai babeste

Am inteles ideea, dar vezi tu, nici un program nu poate prevede ca un jucator jefuieste un sat, si cate resurse va lua.Aceste programe fac calculul pe baza resurselor existente in acel moment in satul respectiv, si la nivelul minelor de resurse.
 

DeletedUser

Am inteles ideea, dar vezi tu, nici un program nu poate prevede ca un jucator jefuieste un sat, si cate resurse va lua.Aceste programe fac calculul pe baza resurselor existente in acel moment in satul respectiv, si la nivelul minelor de resurse.

dar dupa primirea raportului ...?:)
 

DeletedUser

too bad!!
aa...si tot aceleasi resurse ar trebui luate in considerare si la umplerea magaziei,zic eu,ceea ce nu se intampla acum
 

DeletedUser

si totusi cu putina bunavointa zic eu ca s-ar putea face ceva;) noi romanii suntem fff inventivi si stim sa facem din k**** bici si mai si pocneste:D
 

DeletedUser

sa mai spun ca spargem serverele NASA, conturi bancare...etc:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

semnatura mea afiseaza ca asi avea doar 1 sat, dar am 2 sate...se poate rezolva?
 
Sus